Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Těhotenský test. Můžu se radovat?

Těhotenský test
slunickova
20. bře 2020

Ahoj,myslite ze se muzu radovat?zitra to mam dostat.

lucieevita
20. bře 2020

Určitě můžeš 🥰 gratulujeme k těhotenství ♥️

besi114
20. bře 2020

@slunickova velká gratulace 🤗

lachtanice86
20. bře 2020

To snad vidíš že je pozitivní

jitkaem
20. bře 2020

Raduj se az po kontrole. Drzim pesti at je vse v poradku a tam kde to ma byt 🙃

zuzaadol
20. bře 2020

@slunickova a ty jsi slepá nebo to potřebuješ slyšet stokrát?

slunickova
autor
20. bře 2020

@zuzaadol potrebuju to slyset 100krat😂diky

vendelinka08
20. bře 2020

Já chápu radost z těhotenského testu, ale nadpis by mohl být jiný, jako třeba, Supeeeeer, zadařilo se. Protože otázka je tady zcela zbytečná.

martinie88
20. bře 2020

@slunickova Krasne😍 Nic si ze zdejsich dam nedelejte, tyhle nenavistne komentare nechapu🙈 U ducha vas servou, ze tam nic neni a u carky, ze jste slepa🤦‍♀️

slunickova
autor
20. bře 2020

@martinie88 presne tak,taky mi to prijde jak zavist 🙈nechapu.

slunickova
autor
20. bře 2020
slunickova
autor
20. bře 2020

Spis by me zajimalo ukaze mi uz digital tydny?a kdy zajit k dr?ted se mi moc nechce v teto situaci staci treba za 14dni

vendelinka08
20. bře 2020

K Dr stačí tak za 3 týdny a s Digi testem zkušenost nemám, vždy mi stačil papírový. Jinak bych spíšeb gynekologa kontaktovala prve telefonem a domlouvala se.

koko123
20. bře 2020

Super gratuluji, dej doktoru určitě vědět, já jsem volala zároveň tedy že gynekologa měním a rovnou se mě sestřička ptala, jestli mám s něčím problém a potřebuji hned vyšetřit. Akorát sem ji řekla že ani ne, ale že mám 2 dny zpoždění a test pozitivní. Tak jdu v pondělí na prohlídku. Za zavolání nic nedáš 😊

terka80
20. bře 2020

@slunickova to si teda pis 🥳🥳🙂👍👍

loylii
20. bře 2020

@slunickova těhotenské testy mas v profilu z unora taky pozitivní? Bud trollujes, nebo ti to nakonec minuly měsíc nevyšlo? Nezlob se na mě, ale asi se už v testech vyznas, žádný začátečník.

slunickova
autor
20. bře 2020

@loylii minuli mesic jsem mela biochemicke,jinak diky.

loylii
20. bře 2020

@slunickova no tak když víš, jak mají vypadat testy, tak si i odpovís. Držíme palce a k Dr jdi v 8.tt. To už je i vždy videt srdeční akce a já si vždy po tomhle ujištění přišla “opravdu” těhotná. Parkrat mi to před tím taky nevyšlo. 2x bio, 1x SP. A radim nikomu kromě chlapa doma to nerikat. Do te srdeční akce😉 mě to pomohlo! Až při tehu, které jsem tajila Před okolím a příbuznými bylo vše v pořádku. Jako nějaká vyšší moc😉 při mě stala.

krupka3
21. bře 2020

K dr staci jit tak za mesic (cca 7tt), do te doby ti dr bude jen opakovat, ze zatim neni nic videt a budes nervozni. Udelej si 2x tydne pro radost test a na kontrolu pockej, OBZVLAST ted neni kam spechat.

terinka212
21. bře 2020

Tady nekdo vidi ducha? 👻😁Na fotce jde to blbe videt. MS mam dostat az zitra nebo v pondeli

slunickova
autor
21. bře 2020

@terinka212 bohuzel nic tam neni

loylii
21. bře 2020

@slunickova odborník, který se sám ptá jak má vypadat pozitivní test - radi😃

slunickova
autor
21. bře 2020

@loylii to radeji ani komentovat nebudu🙈jak se rika kdyby hloupost nadnasela 😂😂😂,samozdrejme vim jak vypada pozitivni tt,myslela jsem ze budou gratulace a ne zavist boze muj clovek ma radost a pak todle,mam uz dve deti takze tak ale uz to tu radeji komentovat asi nebudu,jedine v cem je pravda ze sem mela dat jiny nazev

loylii
Autor odpověď smazal
Zobraz
loylii
21. bře 2020

@slunickova mít doma dvě deti a ptat se na jasne pozitivní test, to už je vážně ulet.. jestli mas FB, dej to tam.. budeš mít hodně laiků😉))))

slunickova
autor
21. bře 2020

@loylii v nazvu je ze se ptam jestli je pozitivni?

loylii
21. bře 2020

@slunickova mužů se radovat a jestli je test pozitivní je snad to samé ne? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

nat
21. bře 2020

@slunickova jste těhotná, ,ale maminky to nevyctete v návodu??? Každý den několik takových dotazů 😟😟

nat
21. bře 2020

@loylii přesně 😁😁ne jsou že si neprectou návod je to tam jasné psane

slunickova
autor
21. bře 2020

Nikdo vas,ale nenuti cist a komentovat muj dotaz,

mamisenka
25. bře 2020

@slunickova ahoj me dneska meskala ms a obyc test slaby duch koupila jsem digital a vysel pozitivne tak myslim ze urcite i tobe uz ukaze 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru