Těhotenský test. Můžu se radovat?

slunickova
20. bře 2020

Ahoj,myslite ze se muzu radovat?zitra to mam dostat.

slunickova
autor
25. bře 2020

@mamisenka
@mamisenka ja uz meskam asi 5dni a testy delany v pondeli takto

mamisenka
25. bře 2020

@slunickova tak to je jasny gratuluji 💗

slunickova
autor
25. bře 2020

@mamisenka dekuji i tobe gratuluji bude to 3mimco😃je mi skoro 39a na druhy pokus to vyslo😍

mamisenka
25. bře 2020

@slunickova jee to je super ja budu mit taky treti a je mi 31 a prakticky taky napodruhe 😁💗

mamisenka
25. bře 2020

@slunickova a jak mas stere deti?

slunickova
autor
25. bře 2020

@mamisenka 13 a 3roky obe holky😃

slunickova
autor
25. bře 2020

@mamisenka ted jsem chytla od mali hroznou virozu nastesti bez teplot tak snad to bude v poradku na gyndu jdu 6dubna

lenickamimi
27. bře 2020

Holky prosím vidíte tam někdo něco nebo to vidím jen já ten stín už asi silim ale vidím to 😭

lajla
27. bře 2020

@martinie88 proč závist? Souhlas že není co závidět a čárku vidi i slepý, každopádně to nic neznamená, jiný nadpis a hned by to vyznělo líp..chápu, že když se doma nemá komu pochlubit, udělá to zde, ale prosím ne jako dítě ale dospělá žena..

slunickova
autor
27. bře 2020

@lajla proc bych se nemela doma komu pochlubit?trapne

slunickova
autor
27. bře 2020

@lenickamimi no trochu tam neco je,zkus mamatest,za me nejlepsi.

martinie88
27. bře 2020

@lajla Ja nikde nepisu nic o zavisti! Zkusite si to precist znovu. Pisu nenavist. A pani se proste zeptala. To ji tu mame vsichni ukamenovat. Takhle doba je vazne smutna😢

lajla
27. bře 2020

@martinie88 závist je úzce spojena s nenávisti, já naprosto chápu že se chce pochlubit, nic proti..jen nadpis měla dát jiný..je mi líto, že žijete v době ve které nechcete, moc přeji abyste si mohla vybrat, bohužel nejspíš nereálné 🤷

lajla
27. bře 2020

@slunickova děkuji za názor, Vy si myslíte že Vás příspěvek je v pořádku? Pokud máte 30 dioptrií tak se omlouvám..

slunickova
autor
27. bře 2020

@lajla a ma odpoved zni,nikoho nenutim cist muj prispevek a uz vubec ho komentovat,tot vse diky krasny slunecni den😉☺️

martinie88
27. bře 2020

@lajla Ja mam zivot hezky, dekuji za starost. Jen mi vadi lide co maji neustale potrebu nekoho kritizovat. Je tolik hezkych veci, ale nekdo to evidentne nevidi. Misto povzbuzeni radsi udelime par facek😒

lenickamimi
28. bře 2020

A co říkáte na ten můj teď jsem 8dpo

slunickova
autor
28. bře 2020

@lenickamimi je tam jen at sili kdy to mas dostat

lenickamimi
28. bře 2020

@slunickova za 3 dny do 30.3

lenickamimi
28. bře 2020

@slunickova nezdá se ti že je o trochu silnější než včera děkuji