Těhotenství nebo biochemické?

27. říj 2023

Ahoj,
Chtěla bych se zeptat na váš názor, zda-li to lze považovat opravdu za těhotenství a nebo to spíše přisuzovat biochem.těhotenství.
Poslední MS 23.9., cykly dost nepravidelně, jednou 28 a pak zase třeba 37.. pokud bych počítala, že tento cyklus byl 30dní, tak mám dnes zpoždění 5.den a testy vycházejí spíš se sotva viditelnými duchy 🫣 což už bych čekala trošku jinou intenzitu //
Moc děkuji za názor 🙂

lencaa11
27. říj 2023

Cca k oplodnění došlo 14 dní zpět podle digitální tak ovulace klidně mohla bejt později zda nekrvacite tak bych řekla že je to těhotenství

autor
27. říj 2023

@lencaa11 3dny zpět jsem lehce špinila, což jsem přisuzovala že asi přijde MS, ale nic se neděje..

misha31
27. říj 2023

A testy jsi zkousela az dnes nebo uz testujes vice dni a nesili?

autor
27. říj 2023

@misha31 jen včera a dnes..na první fotce (dva stejné testy) je ten horní test ze dneška a spodní ze včera .. je to blbě otočený ta fotka 🙄

misha31
27. říj 2023

Testovala bych dal - testem stejne znacky a uvidis, zda bude silit 🍀

autor
27. říj 2023

@misha31 dopadne to tak 😅 mám z toho všeho takový smíšený pocity, bojím se radovat, počítám i s tím, že nůže přijít MS každou chvíli, ale zároveň vím, že pokud to bude biochemko, bude to zklamání

misha31
27. říj 2023

Znam to, snazili jsme se dlouho, 2x to nevyslo. Ale ted uz 28 tyden 😁
Takze drzim pesti, at to vyjde

autor
1. lis 2023

@misha31 tak aktualizuji 🙏 a na digitálu se ukázalo 2-3..tak snad je vše tak, jak má 🙂

nikina96
1. lis 2023

Hezký večer přeji,
moc se omlouvám za vpadnutí,ale dnes mám den MS 29DC dle kalendáře.
Dnes jsem si dělala test, neboť beru léky na migrény a když si nejsem jistá udělám si test.
O druhé miminko se snažíme už skoro dva roky a dnes večer jsem si udělala TT.
První test jsem si dělala v 18h a druhý za hodinu,zda je to pravda.
První vyšel pozitivně a druhý negativně.
21.11. jsme objednání na první konzultaci do CAR.
Nemám teď možnost dalšího testování, z prvního testu jsem měla velkou radost a teď si nejsem vůbec ničím jistá.

misha31
2. lis 2023

Parada 🍀

misha31
2. lis 2023

@nikina96 tak mohla byt jen vic naredena moc, proto pote negativni. Takze bych sla do lekarny pro dalsi test

lencaa11
2. lis 2023

@nikina96 vyzkoušela bych jiný test z lékárny přijde mi to spíš jako divní test