Těhotenství po revizi. Máte zkušenost?

1. dub 2020

Dobrý den, máte některá zkušenost s těhotenstvím po revizi? Prodělala jsem ji v 9tt v prosinci, od ledna snažení a nyní duch (první test 7dpo, druhý 8dpo- pro potvrzení a ten dole dnes 10dpo), MS má dojít až za 4 dny. Mám strach z toho, že se ZT bude opakovat, vše je jako přes kopírák z minula. U syna kterého mám doma jsem pozitivní tehu test měla až v den vynechání ms, dřív ne. Loni v listopadu jsem měla stejně silné duchy takhle brzy a dopadlo to jak to dopadlo, takže mám strach, nejen skrz čárky samozřejmě.

blbajulca
1. dub 2020

Kliid, čárky se ZT vůbec nesouvisí.....z toho se to opravdu předpovědět nedá😉počkala bych do termínu MS a pokud nedojde, tak bych se objednala k dr. Zatím to ber pozitivně, i když chápu tvoje obavy....já si po dvou ZT už od těhotenství něco slibuju až tak od 13.tt😅

autor
1. dub 2020

@blbajulca ja beru utrogestan, takže ms by přijít neměla. Díky 🙂

blbajulca
1. dub 2020

Držím palce, ať je vše v pořádku😊👍

barulina
1. dub 2020

Loni v květnu revize. V srpnu pozitivní test. Teď pár dní do tp

autor
1. dub 2020

@barulina gratuluji, snad budu mít taky takové štěstí ☺ hodně zdraví

rnika
1. dub 2020

Já měla dva SP ( naštěstí jsem na revize nemusela a tělo se s tím vypořádalo samo) ale píšu to, protože pak jsem vždy otěhotněla cca 4 měsíce na to ( obě tyto těhotenství jsem se hrozně bála o miminka... že bude zas něco špatně a že se to bude opakovat...). Neopakovalo, mám zdravé děti. Ten strach je naprosto normální ( takto z kraje to člověk prostě neovlivní, buď to klapne nebo ne). Držím palec.

radousekkk
1. dub 2020

Ahoj, já prodělala ZP v listopadu cca v 6tt, kde nebylo srdíčko, jen prázdné plodové obaly... Po čtyřech MS od revize se zadařilo - přesně jako ty, jsem měla slabé pozitivní testy před termínem MS a pak už jen sílily 🙂 na kontolu jsem šla už cca v polovině 4tt, kde ještě nebylo nic moc vidět, ale doktorka mi nasadila utrogestan a minulý týden byla další kontrola, dle UZ 6+1tt a už nám bilo srdíčko ❤ zatím vše vypadalo v pořádku a na další kontrolu jdu až 23.4. tak se modlím, aby bylo vše jak má a strach je úplně normální. Já se budu klepat strachy pořád... Přeju Moc štěstíčka a věřím, že si budeme už jen užívat pěkné těhulkování 🙂 🍀

autor
1. dub 2020

@radousekkk děkuji, tobě taky hodně štěstí a zdraví... Ja byla na revizi, protože srdíčko že dne na den bouchat přestalo, prý nejspíš vrozená smrtelná vada.... Snad bude vše v pořádku, vím, že se to nejspíš nedá ovlivnit, kyselinu listovou beru už od loňského září, takže zbývá jen čekat a doufat, naštěstí se nějak nestresuju, ale když na to pomyslím srach mám 🙂