Těhu. Mohu být v tom?

2. dub 2020

Ahojky, strašně se mi včera a dnes motá hlava.Špiním a jsem 13dc.Je mi dost blbě ale zároveň mám strašné chutě. Vadí mi i různé pachy.Myslíte si že mohu být v tom a ještě se to neukáže na testu?? Děkuji moc

mimco
2. dub 2020

Nejspíš ne

lucca0
2. dub 2020

13dc bude spis ovulace nez tehotenstvi..

jaja01k
2. dub 2020

Možné je všechno, mohla jsi otěhotnět v předešlém cyklu, což už by test ukázal. Ale moc pravděpodobné to není, spíš těhotná nebudeš.

amazonkajanik
2. dub 2020

Mě když je blbě,vadí mi pachy ale mám chuť třeba na chleba se sadlem a cibulí a pak si dám čokoládu,tak jsem v pozoru. Ne kvůli těhotenství, ale že moje tělo válčí s nějakým moribundusem ...
Takže se pozoruj,jestli se něco nepřidá a kdyžtak si za 14dní udělej test

petula.bir
2. dub 2020

Jsi 13DC nejspíš to bude ovulace. Pokud budeš těhotná z předešlého cyklu tak na testu to bude již 100% vidět. Nevolnosti a příznaky těhotenství jsou z důvodu zvysujiciho se hCG. Pokud byla ms normální (červená-rudá krev) tak se jedná o ovulaci. Pokud byla ms slabší, krátká či pouze špinění mohla by jsi byt těhotná.

veroniqess
3. dub 2020

Asi ne.

krupka3
3. dub 2020

Spis ne, nejspis ovulace.

veronikauu
3. dub 2020

Ahojte děvčátka,

omlouvám se, že Vám tady vlezu do diskuze, ale chtěla jsem se zeptat. Jsem rok po mimoděložním těhotenství. Tento měsíc jsem objevila konečně ducha na testu.. Asi 2 dny před očekávánou menstruaci, ale dnes jsem asi 17dpo -18dpo a zdá se mi, že testy moc nesílí.. Včerejší test byl celkem dobrý, ale dnešní zase lehce slabší, když to ovšem dám po sebe, tak nic moc.... co myslíte může to byt v pořádku? Měla jste to tak některá a pak to dopadlo dobře?? Jsem opět zoufalá. děkuji

autor
4. dub 2020

@petula.bir tak mám znova ms silnou tak že chodím na záchod doslova odlévat krev. Poslední ms končila 27.3.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
nat
4. dub 2020

@veronikauu
@veronikauu měla jsem to takto v lednu a bylo to biochemické tehu bohužel. To tak vypadá i u Vás pokud jste 18 dpo měla by jsme mít skoro už stejně silné carky

veronikauu
4. dub 2020

@nat Asi mate pravdu holky... dneska takto :/ .. menstruace stale nikde, ale priznaky tehotenstvi stale mam.. bolava a nateka prsa, neskutecna unava.. dnesni testy takto a 6dni zpozdeni.. porad doufam, ze to vyjde, ale :(

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
veronikauu
4. dub 2020

@jarmarca dekuji moc za podporu :* v pondeli zavolam doktorovi a skocim na krev