Test plodnosti FertilCheck, máte zkušenost?

lzii
28. zář 2015

Ahoj dočetla jsem se že je možné udělat si v pohodlí domova test plodnosti, máte některá zkušenosti ??

keny123
28. zář 2015

to je zajimavy kde to mají?v zahraničí?a jak se to provádí?to je pro ženy nebo pro muže?

lzii
autor
28. zář 2015

@keny123 http://www.otehotnet.cz/60-test-zenske-plodnost... dá se to práve sehnat i u nas , jale to to test "naruby" // znamenaji neplodnost a / plodnost . Váhám zda to koupit, jestli to nejsou zase vyhozene peníze :(

lzii
autor
28. zář 2015

normálne se provadí stejne jako Tt nebo Ovu test - taky do moci na 10sec a jeste se prodavaji i pro chlapy ... je to pro ne prý pohodlnejsi nez jit k doktorovi

keny123
28. zář 2015

to by mě teda zajímalo jak to funguje..jako jestli urči plodnost jako takovou a nebo jen kolem ovulace?nebo kdykoliv?no zajimavy..

lzii
autor
28. zář 2015

práve ze nepisou kdy se ten test ma delat tak je to asi jedno, jen mi to prijde dost drahy na dva testy.. ClearBlue pochopim ze je tak drahy, ale tohle asi nema zadna otestovany tak tezko tomu verit .... mozná koupit to s nekym na pul , jiak nevim co s tim teda

zubejda2
28. zář 2015

Zjišťuje pouze přítomnost FSH pohlavního hormonu z moči, tudíž je vhodný spíš až pro ženy nad 35 let, kdy plodnost rychle klesá. Výše hormonu FSH může v průběhu cyklu kolísat, proto jsou tam 2 testy. Když vyjde pozitivní, má se za cca 7 dní opakovat.

lzii
autor
28. zář 2015

@zubejda2 a jinak je teda jedno ketry den cyklu se test provede ??

zubejda2
28. zář 2015

Už si nepamatuji, který den jsem si testy dělala. Asi někde kolem ovulace. Dělala jsem si je v rozmezí minimálně půl roku, protože oba mi vyšly negativní. Otěhotnět se mi nakonec podařilo, ale dopadlo to špatně ☹ Jinak pokud si požádáš doktora o hormonální profil. Budeš mít výsledky přesnější a zadarmo.

lzii
autor
28. zář 2015

@zubejda2 a ten hormonalni profil mi udelaji v Caru, nebo i na gynde ?

lucinka58
28. zář 2015

Ahojky, já ho zkusila před 2 lety abych věděla jestli na manžela nalehnout nebo si můžu dovolit ještě čekat. Test vyšel v pohodě a minulý rok se mi podařilo v pohodě otěhotnět a to 2x. Bohužel poprvé jsem potratila, ale to bohužel žádný test neovlivní ☹ Ale jinak máme doma zdravého 3 měsíčního chlapečka 🙂

zubejda2
28. zář 2015

@lzii Základní testy ti udělají i na gyndě. Do CARu bys musela na genetiku.

snazimese2015
28. zář 2015

Teď si to taky ctu a jsem z toho ještě větší jelen 😕😕😕😕