Test plodnosti. Máte s ním zkušenost?

adruska27
1. led 2023

Zdravím, holky, chci se zeptat, zda je tu někdo, kdo má zkušenost s tímto testem? 😁 přemýšlím o koupi a chtěla bych znát nějaký názor, jestli se to vyplatí vůbec, děkuji předem za odpovědi ☺️

gbp
1. led 2023

@adruska27 za me tahani penez 🤷🏼‍♀️ ano, muze to byt prukazne na tento jeden hormon, ale plodnost bohuzel ovlivnuje 1000 a jedna vec a muze byt 1000 a jeden duvod proc to nejde. a to ti ten test proste nerekne. a proto je to blbost. a dalsi vec je, ze muze byt vse uplne v poradku a stejne to nejde 🤷🏼‍♀️

adruska27
autor
1. led 2023

@gbp moc děkuji za názor ! Rozhodně souhlasím ! Jen už nevím, čím vším si ještě musím projít 😌

mydlova
1. led 2023

@adruska27 jak dlouho se snažíte?

gbp
1. led 2023

@adruska27 tak ja samozrejme neznam tvuj pribeh, ale muj treba taky nebyl uplne kratky a bezbolestny. ale musim rict, ze me ta cesta hodne naucila a hodne mi dala. a nakonec jsem za ni vdecna. podarilo se, az kdyz jsem dospela k totalni rezignaci a smireni s tim, ze do toho CARu teda pujdu 🙄 a nemusela sem ❤️

adruska27
autor
1. led 2023

@mydlova něco málo přes rok, vím, že to není tak dlouho, že někteří se snaží klidně 5 let a více, ale samozřejmě přicházejí ty obavy už noo

adruska27
autor
1. led 2023

@gbp To je moc krásný😊 ano, tohle je rozhodně něco, na co se oplatí čekat 🙈 moc Vám to přeji 😍 vím, že je to i dost o té psychice a proto bych se měla uklidnit a prostě to nechat přirozeně plynout, ale občas to už prostě nedokážu 😁

kkkt
1. led 2023

@adruska27 na test bych se vyprdla. My se o 2 snazime rok pul. Pred2 mesici jsem se nastvala a nakracela k praktikovi at me udela testy na stitnou zlazu nez zajdu na gyndu a hle zvyseny hormon stitne zlazy a zitra jdu k odbornikovi 😇 a snad uz dusicka prijde 😊 takze bych zasla spis k mudr nez test kt ti nic nepovi. Drzim palce 🍀

gbp
2. led 2023

@adruska27 tomu rozumim. ja sem rady at na to nemyslim nesnasela. to proste nejde, kdyz neco clovek chce a touzi po tim, aby na to nemyslel. no, ja si asi proste musela projit tu cestu. zkousela sem vsechno mozne...bylinky, mereni bazalni teploty, vitaminy, diety, hormonalni jogu, ovulacni testy, gel k poceti, fyzioterapii, oba sme zmenili praci...a ja nevim co jeste. no trvalo to 3,5 roku 🙄 za to druhe mam ani nevim jak 😅🙈
doporucuju zkusit inofolic nebo neco z inositolem 👍 podporuje uzravani vajicka. a taky pro muze vitaminy, pokud nebere. a netlacit na pilu, ale treba poprosim vesmir/boha/prirodu/stestenu...cokoli na co veris ☺️ preju stesti 🍀

ivivi
2. led 2023

My se snazili 2 roky. Vsem okolo to slo raz dva. A my se v tom placali a furt nic. Povedlo se az ted v zari, kdy mi ovulace dosla o 14 dni pozdeji. A ja uz se smichem posilala pozitivni ovu test kamaradce, ze i ve 30 si stale me telo dela co chce😁 Kamaradka na to, ze za 14 dni chce tancit radostny tanecek. No asi za 11 dni jsem ji psala, at uz ho trenuje😊 Ja v te dobe i menila zamestnavatele, tak i to asi pomohlo. Uz jsme meli jit na vysetreni, ale museli jsme to rusit. A hle vyslo to😊Tak drzim palce.

adruska27
autor
2. led 2023

@kkkt
@ivivi
@gbp
moc děkuji za názor a podporu všem !! ☺️☺️ moc si toho vážím, že mě tu nikdo neodsuzuje 🙈 všechny jste a budete skvělé maminky 😇 Vyprdnu se tedy na to, ještě chvíli pockam, budu pokračovat v tom, co dělám a pak kdyžtak budu řešit přes doktory 🤔 DĚKUJI

vercaaevzen
2. led 2023

Je to blbost, po roce a půl snažení jsem ho koupila a výsledek byl, že jsem neplodná 😅 no mám doma 2 letou dceru, otěhotněla jsem za půl roku od testu. Jen tahají z lidí peníze

takyjedna
2. led 2023

Nesmysl... Nějaký jeden údaj bez souvislostí je hodnota úplně k ničemu. Co si z toho vezmeš? Jestli to nejde, tak pošli chlapa na spermiogram. Od toho bych se odpichla.

adruska27
autor
2. led 2023

@vercaaevzen děkuji za odpověď, tak to vážně nemá teda smysl… 🤔

adruska27
autor
2. led 2023

@takyjedna děkuji za odpověď a za názor 😇 všechny odpovědi a rady si beru k srdci 🙈