Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Test. Vadný nebo ne?

bublinkakocicka
9. led 2020

Dobrý den omlouvám se za příspěvek jaký máte názor na test? Čárka se objevila do 5 minut ale ty ostatní čárky jsou asi špatné.blby komentáře si nechte.

leniczka23
9. led 2020

Je premaceny proto ty ostatni smouhy ale druhou carku vidim. A moc dobre. Ja myslim ze budes tehu, nicmene dokud si neudelas dalsi asi bych se predcasne neradovala.
drzim palce

miky25117
9. led 2020

Urob ešte jeden inej značky vždy keď som mala takýto rozpity test bol vadný

bublinkakocicka
autor
9. led 2020

Děkuji jen jednavec dnes jsem dostala své dny tak asi nebudu tehu nevím no

leniczka23
9. led 2020

@bublinkakocicka Tak.proc si delas test? Ono totiz pri MS se zveda hladina hormonu a muze to hpdit slabou carku. Tak pockej spis az skonci ms a zkus pak.

bublinkakocicka
autor
9. led 2020

Protože mi to přišlo nějake divné bylo mi včera zle.a včera jsem měla dostat ms ale zkusím hned jak skončí a uvidíme

paumerka
10. led 2020

Ahoj tak dnes mam na testu tohle?co myslíte horní ovulacni co myslíte .dnes uz MS nemám

leniczka23
10. led 2020

@paumerka proc.ovulacni? Tohle je za me uplne bezny ovulacni test mimo ovulaci..ovulacni test neni tehotensky takze ti rozhodne nerekne jestli jsi tehotna.

paumerka
10. led 2020

Já vím jen tak jsem zkousela pac tady někdo psal že ukáže i tehu ale zkoušela jsem tehu tak co myslíš?

alkuska
10. led 2020

Na těhu je duch. Na ovulační se příště vykašli, mám dvě děti, jednou mi ovulační ukázal čárku, jednou vůbec. Není to spolehlivé, škoda testu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli