Test. Vidíte tam něco?

15. čer 2021

Zdravím Vás holky. Už mi asi opravdu hrabe. Vidíte tam prosím něco? Mám pocit, že jsem se po těch 2 letech marných pokusů asi zbláznila.😔

izzylka
17. čer 2021

@havajanka já měla za 3 roky snažení těch biochemek nespočet 🙈 už jsem ani nedoufala a můj dr to stejnak neřešil 🙈 uvidíš podle dalšího testu...

havajanka
17. čer 2021

@izzylka jj děkuji akorát mě se to nikdy nestalo blbne mě to až teď co jsme se začali snažit o druhé mimi,jinak syn byl na první pokus tenkrát...proto se ptám zda je možné i přes divnou 14 dní slabou menstruaci otěhotnět ...měla jsem to právě divny,začala jsem špinit 9 den po posledním snažení trvalo 7 dní pak dva dny slabá světla krev a pak zase 5 dní špinění a konec a začli mě strašně bolest prsa a bradavky což normálně nemivam po menstruaci...ale celkově se mě tomu moc nechce věřit že bych byla těhotná ....takže uvidím a moc děkuji za vaše zkusennosti to už jsem psala....

autor
17. čer 2021

@havajanka Myslím že pozitivní. Gratuluji.🌞

autor
17. čer 2021

@papaja123456 gratuluji.🌞

havajanka
18. čer 2021

Tak holky dělala jsem si test dnes ráno a je tam jen jedna čárka,takže to včera bylo falešný,ale tak snad se povede příště,jen mě přijde divný,že mě bolí pořád ty prsa asi se mě zplasili hormony,holky ostatním držim palce ve snažení i my to nevzdavame a budeme se snažit nadále

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru