Testy. Nějaká podobná zkušenost?

gabush4
14. říj 2020

Ahoj devcata, mam dotaz, vcera odpoledne jsem delala test a byla tam celkem dobre viditelna //, po par hodinach jsem udelala dalsi a ted dopolko jeste jeden a ty dalsi dva jsou oba negativní, stalo se vam to nekdy?

bublinkakocicka
14. říj 2020

Hod foto

tasimia
14. říj 2020

Ukaž foto ;))

jjasmina
14. říj 2020

Nestalo se mit to, ovšem záleží i na typu testu, na citlivosti apod

gabush4
autor
14. říj 2020

Takze tenhle je ten prvni, delany vcera cca kolem 19hod

goovana
14. říj 2020

@gabush4 to není druhá carka ale ryska. Nebyl test namoceny příliš hodně?

gabush4
autor
14. říj 2020

Potom jsem udelala jeste jeden a ani ťuk a rano jsem uz zadny neměla v 6.jsem byla na maly skocila pro test a kolem 9 delala dalsi a taky nic

gabush4
autor
14. říj 2020

@goovana ryska? To slysim prvne 🤷‍♀️ namoceny byl jak ma byt, takze nejspis vadny test ze...

goovana
14. říj 2020

@gabush4 no tam je taková ryska, která když se test blbě namočí, tak muže udělat přesne toto
A nebo druhá verze test je vadný

gabush4
autor
14. říj 2020

@goovana a jak tedy rozeznam tu rysku od ducha? 🤔

goovana
14. říj 2020

@gabush4 ta druhá carka nebude až takhle dole koukni na můj pozitivni test
Jsou blíž k sobě

pepickovapavlinka
14. říj 2020

@goovana každý test to má ale jinak ty čárky a řekla bych že na testu od paní je to dobře.Já měla viz foto.Ale mamatesty nebo sluníčka bohužel kolikrát vyhodí takovou falešnou už se to tu hodněkrát řešilo

lenickamimi44
14. říj 2020

@gabush4 mě to přijde jako slabý duch, zkusila bych ještě jiný z ranní moči, držím palečky 🍀

goovana
14. říj 2020

@lenickamimi44 já tam nic nevidim. A pokud si pani dělala tři testy a zbytek měla jasne negativni tak si myslím ze u tohohle to je Ryska nebo vadný test

gabush4
autor
14. říj 2020

@goovana ahaaa

lalolita
17. říj 2020

@gabush4 no neřekla bych,že by to byla tak silná ryska. Ale pokud máš další negativní, tak asi to bohužel nevyšlo....uvidíš 🍀