TT a menstruace. Má vliv digitální test i přes menstruaci?

ivankk
28. čer 2023

Dobry den, chtela bych se zeptat, jestli si muzu udelat digitalni tehotensky test s ukazatelem tydnu i pres menstruaci a jestli to nema vliv na vysledek. Beru HA prvnim mesicem, takze spise spinim nejspise tim, jak si me telo zvyka na HA. Toto spineni je spise s ,,prestavkami" a netrva porad. Ma to spise ruzovo-hnedou barvu a spinim jen lehce a pak treba 4hodiny nic a pak zase lehce. Akorat mam strach, jestli toto slabe spineni nemuze ovlivnit vysledek testu. Na internetu jsem nasla ale toto:
Jsou však i výjimky, kdy po oplodnění vajíčka může přijít poslední menstruace. Aby byl těhotenský test správně proveden, nedoporučuje se ho provádět během tohoto slabého krvácení nebo špinění. V tomto případě moč obsahuje i stopy krve a bakterie, což pochopitelně ovlivní i konečný výsledek testu. Ptala jsem se i lidi okolo sebe a bylo mi receno, ze by to nemelo ovlivnit vysledek testu, jeste kdyz to spineni je tak slabe. Ptala jsem se i lekarnice a ta mi rekla totez. Akorat se mi uz stalo, ze se bohuzel nekdy pani lekarnice spletla, takze se radsi zeptam vas. Omlouvam se za detaily. Dekuji za odpoved. I.

misha31
28. čer 2023

Pri menstruaci jsem delala tt a byl jasne negativni - jestli ti to pomuze

lencaa11
28. čer 2023

@ivankk digitální je úplně zbytečný má 25 citlivost a nic vám neukáže pro svůj klid udělat klasický test myslím že Ms je slabá od HA tělo si na to zvyklo

ivankk
autor
28. čer 2023

@lencaa11 Je to 20 dní od styku, takže i s citlivosti 25 by mi to mel ukazat

ivankk
autor
28. čer 2023

@misha31 Dekuji 🙂

misha31
28. čer 2023

@ivankk jdes zkouset? Asi by to tedy bylo neplanovane

lencaa11
28. čer 2023

@ivankk ani tak nemusí když berete HA nemusíte mít ani ovulaci zda se mi to úplně vyhozené peníze 😉digitální ukáže cca 4-6 dní před Ms

ileni
28. čer 2023

Slečna se ptát na všech možných fórech, řeší to už asi měsíc. Začalo to užitím pilulky po, po dvou dnech od užití nasadila HA a potom přišla smršť otázek na těhotenské testy, jestli ukáže dobře, když měla špatný úhel ....