Udělat test nebo to byla ms?:/

dommie_love
10. bře 2021

Zdravim,, menstruace mi meškala 27 dnů testy negatívni ,, v pondeli mi skončilo krvaceni ktere trvalo 4-5 dnů ,, byla to tmavší krev,, může to byt menstruace nebo mám udelat test

ema90
10. bře 2021

@dommie_love Uz zas?

klchudik
10. bře 2021

@dommie_love jsi natvrdlá nebo nesvéprávná, že se na tohle ptáš? Víš dobře, že test nemá cenu, ale jestli potřebuješ uklidnit, tak si ho udělej a nespamuj 🤷‍♀️🤦‍♀️

ema90
10. bře 2021

Slecna se ocividne hodne nudi, nebo je psychicky nemocna. Staci se podivat na ostatni jeji diskuze, ze? @dommie_love

amazonkajanik
10. bře 2021

@dommie_love ach ouvej 🤦holka, ty normálně sesadíš "mixovací Karin" z trůnu 🤣

sudylichozrout
10. bře 2021

@amazonkajanik Zasveti me nekdo? 😀

kevi1
10. bře 2021

@sudylichozrout pride mi ze uz nestihame sledovat tietodiskusie 🤣

te_reza
10. bře 2021

Safra, unikl mi zbytek😂

amazonkajanik
10. bře 2021

@sudylichozrout bere HA, moc se pozoruje a za vším má těhotenský symptom, má strach z těhotenství a kontroluje, zda není v tom snad už po 5 za měsíc a vše je popsáno téměř stejným způsobem ...

sudylichozrout
10. bře 2021

@amazonkajanik Jezismarjaaaaaa 😂😂🤦👍

codal
10. bře 2021

" Nehoří, Peťo, jednou provždy nehoří".. tak asi tak nějak.. nejsi, opravdu nejsi těhotná!

klokanka31
10. bře 2021

@amazonkajanik Mixovací Karin? 😮

klokanka31
10. bře 2021

Mi neříkejte že tohle někdo může myslet pořád vážně, i přes jasnou ms a negativní testy se domnívat, že je v tom 🤔

mimi1004
10. bře 2021

@dommie_love A co jiného by to mělo být!?

amazonkajanik
11. bře 2021

@klokanka31 padla o ní zmínka v novoroční anketě, tak jsem musela hledat 😂

nikynikol25
12. bře 2021

Beru to tak že od toho konik je,i kdyby se člověk měl zeptat milionkrat,každá doufá v miminko a chtěla by všelijaké naděje.Nebyla jsem o nic lepší.Takze za mě,mě to nevadí kolikrát kdo co sem píše,nejsem rejpalka ani zadna zakomplexovana ženska,ktera má potřebu do každého rejpat.Za mě můžete si to sem psát kolikrát chcete a jak chcete od toho ten konik je.Kdyz se to některým nelíbí nevím proč pořád komentujete a neprejdete to🤷‍♀️paní chce radit ne buzerovat.A za mě bych s tím šla spíše doktorce ať s tím něco dělá.Tafy se podpory moc nedockate.Zacina to tady být horší než na emiminu.

ema90
12. bře 2021

@nikynikol25 Rekla ta, co huli v tehotenstvi jednu za druhou 😀
Vase nazory stoji fakt za to.
Tady nejde o rypani, nebo o to, ze by clovek nechtel poradit.
Ale pani si ocividne dela pr*el, nebo ma IQ kyble s vodou a nebo potrebuje psychiatra. Tohle je o nejake prirozene inteligenci, kterou pani postrada.

mimi1004
12. bře 2021

@nikynikol25 Tak se seber a jdi na emimino. A tuto slečnu vem s sebou. Dělat si z lidí legraci můžete tam.

nikynikol25
12. bře 2021

@ema90 A napsala ta co si nemůže nechat všechno ujít a buzerovat každého,taky tam sem víc než tady tady to jen projedu co je nového a zase jdu😁😁😁

nikynikol25
12. bře 2021

@mimi1004 taky že tam sem a holky jsou super a normální,vše berou z nadlehem a nebuzerujou

ema90
12. bře 2021

@nikynikol25 Pred chvili jste napsala, ze je to tu skoro horsi jak na emiminu a najednou je emimino super a holky sou tam normalni 😂

Nebuzeruju kazdyho, buzeruju jen blby lidi.

nikynikol25
12. bře 2021

@ema90 normalka a hlavně vy co musíte psát všude.Hodne holek co vím vás nesnáší co my píšou do soukromé sz,že ste těžce zamindrakovana

nikynikol25
12. bře 2021

@ema90 no jasně že je to tu horší jak na emiminu ale jsem ve skupince Tp září a tam jsou holky super.Tady docela síla

mimi1004
12. bře 2021

@nikynikol25 Seš úplně vypatlaná jako zakladatelka, asi se nudíš, že napadáš jiné?

ema90
12. bře 2021

@nikynikol25 Jestli jsou na tom s inteligenci stejne jako vy, tak se nedivim, ze me nesnasite a musite si o mne psat zpravy 😀
Hlupakovi nikdy nevysvetlite, ze je hlupak.
Zamindrakovana nejsem, ja mam fajn zivot.
Jen holt nesnesu hloupy lidi. Tot vse 🤷🏼‍♀️

amazonkajanik
12. bře 2021

@nikynikol25 a přečetla jste si ty odkazy, než tu začnete tazatelku bránit? Páč jí bylo milionkrat řečeno, že by se měla jít poradit s psychiatrem, páč má mít fobii z těhotenství. Ona se nesnaží o dítě, ona má strach aby nebyla v tom, pokud si to nevymyslela ...

nikynikol25
12. bře 2021

@mimi1004 😁🤷‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️💪💪