Vadný těhotenský test?

monistrih
17. dub 2021

Ahoj holky,
stala se mi taková věc. Jsem 8 dpo, vím, je brzy na testování, ale zvědavost byla silnější. Cítím tlak v podbřišku, bodání, jsem nafouklá jak balón a nemůžu se dojíst. Tak jsem si udělala test a tam vyšel docela viditelný dušík. Pro zkoušku jsem si udělala druhý test - ze stejného balení, stejné značky a stejné moči a ten byl negativní! Mám raději počítat, že ten pozitivní byl falešný, že? 😔 Nemáte někdo zkušenosti? Za případné odpovědi děkuji! 💐

klokanka31
17. dub 2021

@monistrih To není duch ale slabá čárka 😉

terka80
17. dub 2021

@monistrih je divny ze ten druhy je cisty 🤔

monistrih
autor
17. dub 2021

@terka80 Také to nedokážu pochopit, jak je to možné... Takže si raději nebudu dělat naděje, testnu za pár dní znovu a uvidí se.🤔

fifinka2020
17. dub 2021

To jsou Mamma testy? Mne se to take stalo, uplne v zacatku... zkusim dohledat foto. 🙂

fifinka2020
17. dub 2021
monistrih
autor
17. dub 2021

@fifinka2020 Takže to nakonec dobře dopadlo? Nene, jsou to nějaké obyč. testy z Teta drogerie.

alik20
18. dub 2021

Ja teda asi vidim i na tom druhym neco, pokud to neni jen ryska

misu8
18. dub 2021

Tak třeba byl ten první dělaný z koncentrovsné moči, třeba ranní, a ten druhý až po něm, takže ta moč už obsahovala míň hcg

sarkasv80
18. dub 2021

To HCG vycucnul ten první test ne 😆 aspoň myslím

aselluska
18. dub 2021

@sarkasv80 přesně to mě napadlo 😅

monistrih
autor
18. dub 2021

@misu8 To bych i pochopila, ale jsou to testy dělané 5 minut po sobě že stejné moči, já se fakt picnu, to je záhada. 🤦😅

monistrih
autor
18. dub 2021

@alik20 Bohužel, to bude jen ryska, zkoumali jsme to s manželem ze všech úhlů a bylo to prostě sněhobílé. 😑😀

kocila
18. dub 2021

@monistrih bohuzel tez se mi stalo,negativni a pozitivni z jedne krabicky,tehotenstvi nedopadlo..

ilolove
18. dub 2021

@monistrih Říká se že je častější falešně negativní, než falešně pozitivní. Zkus si během pár dní udelat další testíky třeba nějaký lepší z lékárny nejlépe po ránu 😉 Když tak pro klid duše proste fanda, nic tím nezkazíš a budeš mít 100% jistotu

fifinka2020
18. dub 2021

@monistrih Ano, jsem ve 20.tydnu 🙂. Ale byl to Mammatest, ktery je jeden z nejspolehlivejsich... Jen proste ten prvni tyden to bylo takove vselijake - nrktery den i "slabnul", az pozdeji to zacalo byt jasne...

monistrih
autor
19. dub 2021

@ilolove Tak jsem si dnes udělala test od Clearblue v digitálu a bohužel negativní. 😔A to se říká, že je jeden z nejpřesnějších. Takže asi nic 😔

monistrih
autor
19. dub 2021

@fifinka2020 Tak to moc gratuluji! Hlavně, ať jste zdraví. 🍀 Nám to zřejmě zase nevyšlo, včera jsem si dělala test, dnes digi od Clearblue a negativní 😔 Už jsem asi magor a mám příznaky vsugerované.🤔🤦

monistrih
autor
19. dub 2021

@kocila Tak to jsme stejní případi. 🤝

lenkahukelova
19. dub 2021

Mám stejnou zkušenost... měla jsem mama test falešně pozitivní a v reálu ta čárka byla výraznější než na fotce... za mě je super test Dr. Max... Taky jsem se tady na to ptala 🙄

monistrih
autor
19. dub 2021

@lenkahukelova Tak to mě mrzí a už se zadařilo? Koupila jsem si znova ty testy z Tety, udělala dva za sebou a zase vyšly stejně, jeden negativní a na druhém dušík, dle mě to je ta ryska, takže za mě testy od Sluníčka z Tety NEBRAT!

terka80
19. dub 2021

Ja zase vsude ctu jen chvalu na mamatest,ale na 100% jistotu ti da jen krev 🙂

lenkahukelova
20. dub 2021

@monistrih Bohužel zatím ne... mám jeden vejcovod a v říjnu jsem potratila a od té doby nic... Na ty z Tety jsem taky nečetla žádnou chválu...

monistrih
autor
21. dub 2021

@lenkahukelova Tak to mě moc mrzí, přeju, ať se brzy zadaří! 🍀

lenkahukelova
22. dub 2021

@monistrih Děkuji 😘 snad ano 🙏🏼🍀

monistrih
autor
25. dub 2021

@monistrih Holky, nakonec to dopadlo dobře. Testy začaly postupně sílit a včera ukázal digi test + 2-3, takže kdo dopadl jako já, nevěšte hlavu! Zítra jdu k dr., tak snad bude vše v pořádku. Přeji hezké těhulkování, zdravíčko a ať se všem, co si to přejou, brzy zadaří! 🥰🍀✊

katherine177
9. črc 2021

@monistrih já to mám takto ,ten spodní je ze 7/7,nahoře dva jsou Sluníčko,dole dva Mamatest ,také nechápu tu sílu ,jednou tak podruhé tak