Vidíte ducha?

mark333tka
1. pro 2020

Zdravím.

Vidíte tam prosím něco? Už skoro rok se snažíme o mimi, tak mi přijde že jsem už paranoidní 😞

nikishkaaaa
1. pro 2020

@mark333tka mozna slabe vidim, ale tyto testy delaji nekdy falesne duchy, zkus mamatest a nejlepe z ranni moci 😉 kolik dnu mas do menstruace? drzim pesti

michaelarousova
1. pro 2020

@mark333tka neco malo vidim ale zkusila bych spis papirkovej☺️

lachtanice86
1. pro 2020

@mark333tka kup si obyc papírový. Kolik dnů meska ms?

mark333tka
autor
1. pro 2020

Menstruace zpoždění 5 dní 🙈🙈🙈

mark333tka
autor
1. pro 2020

Ono se to špatně fotí, když ten test má sklíčko 😞

nagojka
1. pro 2020

@mark333tka tak to bys uz mela mit viditelnou carku...tohle je muj test v den vynachene MS.tak nevim...je pravda ze kazda to mame jinak...

nagojka
1. pro 2020

@mark333tka ale mohla si mit ovulku i dyl ze sis myslela treba...kazdopadne neco malickeho a slabouckeho tam videt je...

nikishkaaaa
1. pro 2020

@nagojka to byt nemusi, ja mela po dvoudennim zpozdeni toto, navic ty testy se sklickem jsou casto s mensi citlivosti nez mama test

nagojka
1. pro 2020

@nikishkaaaa vsak sem tam taky napsala ze to ma kazda jinak🙂

nikishkaaaa
1. pro 2020

@mark333tka na druhem testu vidim lepe, ale urcite zkus radeji mamatest 🙂

mark333tka
autor
1. pro 2020

@nikishkaaaa zkusím, děkuji 🙏🙏🙏😊

vaseli16
1. pro 2020

Na druhe fotce vidim a i do ruzova? Mas potvrzenou ovulaci?? Mozna byla dele

nikicka
1. pro 2020

@mark333tka určitě vidím na obou testech 😊 zkus papirkovy, tam už bude krasna čárka 😊🍀

mark333tka
autor
1. pro 2020

@nikicka zkoušela a není, ale zkusím ráno 🥰🥰🥰

mark333tka
autor
1. pro 2020

@vaseli16 mám potvrzenou

nikishkaaaa
2. pro 2020

@mark333tka jak vypadal dnes rano mamatest?

bublee
2. pro 2020

Ahojky,
mám 3dni do MS. Léčím se s PCO myslíte že je něco vidět? Prostřední je dělaný v pondělí večer a poslední dnes ráno 😵 špatně se to foti. Děkuji za odpovědi

nikishkaaaa
2. pro 2020

@bublee nevidim nic 🤷‍♀️

lachtanice86
2. pro 2020

@bublee nic

mark333tka
autor
4. pro 2020

@nikishkaaaa dělala jsem jiný, a takto

michaelarousova
4. pro 2020

@bublee ja teda neco vidim kdyz to hooodne priblizim☺️

moncik89
4. pro 2020

@mark333tka vidím. 😉🍀

nikishkaaaa
4. pro 2020

@mark333tka taky vidim, jak dlouho je zpozdena ms? A je to jaka citlivost? Skoda, ze jsi nekoupila ten mamatest

nikishkaaaa
4. pro 2020

@mark333tka mas 8 dni zpozdeni, ze? Pripada mi ta carka strasne slaba na tak dlouhe zpozdeni ☹ kdy jdes k lekari?

mark333tka
autor
4. pro 2020

@nikishkaaaa jsem měla za to, že zpoždění týden dnes, ale po prozkoumání minulého měsíce zjištěno, že 4 dny. Mám to vždy po cca 32 dnech... Aplikace mi hodila klasicky 28 dní. Od víkendu mě bolelo břicho, jako bych to měla dostat, ale přece jen trošku jinak. Celkově se cítím unavená, náladová, měřím i bazální teplotu a ta je stále vysoká. Kdybych měla menstruaci dostat, tak klesne a je to. Ale takhle pořád nic. Šílené mě bolí prsa. Nevím zda zkusit třeba test digitální. Miminko moc chceme, snažíme se skoro rok...

nikishkaaaa
4. pro 2020

@mark333tka tak na 4 dny zpozdeni by to bylo pravdepodobnejsi (soudim dle carky na testu) a ten posledni test je citlivost 10 mmol/l nebo 25 mmol/l? Urcite se objefnej k lekari, myslim, ze zo vypada slibne 😉 opatrne gratuluji 😊

mark333tka
autor
4. pro 2020

@nikishkaaaa je to citlivost 10, objednám se hned v pondělí a uvidíme. Jsem z toho celá nesvá 🥺

nikishkaaaa
4. pro 2020

@mark333tka narust oproti prvnimu testu tam je, to je dobra zprava. Nekomu roste HCG pomaleji 🙂 urcite to bude v poradku. Dej v pondeli vedet, budu drzet pesti! ✊ snazila bych se poprosit, ze ti test vychazi slabe pozitivni, jestli by te neobjednali co nejdriv

mark333tka
autor
4. pro 2020

@nikishkaaaa děkuji moc a budu informovat 😊

mark333tka
autor
4. pro 2020

@nikishkaaaa tak jsem šla pro jiný test a... ❤❤❤

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru