Za jak dlouho zabere Clostilbegyt?

misutka007
5. únor 2011

Mám dotaz týkající se užívání clostilbegytu. Moje doktorka mi ho předepsala na pět dní a to od 5.dne MS. Takže mi vychází, že ho doberu 10.den cyklu. Nepozvala mě na žádné vyšetření, jestli dochází k ovulaci, mám to prostě zkoušet. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s tím za jak dlouho po dobrání léku může k ovulaci dojít. Měřím si sice BT, ale i s tím mám celkem problém. Téměř celý cyklus je teplota nad 37°C. Doktorka mi řekla, že to dělám špatně, že to není možné, že bych musela být už těhotná. Vyměnila jsem teploměr a poctivě dodržuju hodinu, ale pořád je teplota vysoká. Takže nepoznám, jejsli u mě dochází k ovulaci a hlavně kdy. Proto můj dotaz ohledně možného načasováné tulení? Moc děkuji 🙂.

8karolina4
26. dub 2017

@pasteta po pichnuti ovitrallu bude ovu test vzdy pozitivni 🙂

pasteta
28. dub 2017

@minnie86 Ahoj,nejhorší,že to právě nevím. Dnes sjsem měla nařízeno udělat si test a je tam slabší druhá čárka, ale vůbec nevím, jestli se mám radovat nebo to jsou ty duchové o kteýrých se tady píše? Příští týden mě chce doktor vidět,tak musím vydržet a je mně jasný, že ani tak nebude ještě vyhráno.

8karolina4
28. dub 2017

@pasteta duch ma testu je Dobre znamení!!! Někdo tu čárku ze zacatku nemá ani vidět 🙂

pasteta
28. dub 2017

@8karolina4 Já jsem nevydržela až do pátku, tak jsem test zkoušela v pondělí a nic.Dneska už tam je vidět, tak uvidím co mně řekne doktor ve čtvrtek.

8karolina4
28. dub 2017

@pasteta Ja měla čárku 16 den a šla jsem na krev a po týdnu na znova jestli hcg stoupá 🙂

pasteta
28. dub 2017

@8karolina4 Já zkusím další test třeba v pondělí a uvidím, jestli už bude silnější než dnes.

8karolina4
28. dub 2017

Každy den bude silnější 🙂

minnie86
3. kvě 2017

Tak já už jsem to nevydržela a byla jsem na vstupní prohlídce v Iscaru. Ani druhý cyklus s Clostilem nezabral. Sice mi bylo 20DC při UTZ potvrzeno, že za vaječníkem je volná tekutina a sliznice také vypadá na proběhlou ovulaci, včera (32DC) den zpoždění a dnes ráno přišla MS, takže tak...Prý ještě zkusíme jeden cyklus s Clostilem, a pak už IUI. Zítra jdu do Iscaru na krev a přítel se má dostavit na spermiogram. Tak uvidíme...Jinak mě cca 5 - 6 dní před MS bolel při sezení pravý vaječník, tak doufám, že mi tam neroste cysta.

minnie86
3. kvě 2017

A zapomněla sem napsat, že mi v Iscaru posunuli dobu užívání z 5 - 9DC na 3 - 7 DC.

minnie86
3. kvě 2017

@pasteta Já si myslím, že ti můžu "tiše" gratulovat 🙂

snazilka301
5. srp 2019

Dobrý den, neví někdo o někom kdo užívá clostilbegyt a měl by zájem o koupi několika balení ještě nepoužity ale již nevyužiji, v lékárně jedno balení na recept je za 200-300kč , když by to někomu pomohlo ráda ponechám a na ceně se domluvíme.