Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

mischacek
24. lis 2010

@veverka.dada To máš pravdu, že teď nevíme, co jíst, ale zatím to jaksi jde 😵 Říkal, že krůtí nevadí, tak leda nahradit kuřecí krůtím... Jinak já teď jím jen hovězí a vepřové.. Jinak zatím nic, ale budu kupovat to krůtí... :0) Sýry mám taky ráda a prý nejsou špatné některé ovčí, ale abych si je mohla koupit musela bych na farmu nebo do nějakého specialního obchodu 😖 Jo a taky sehnat žitný chleba je nářez, ale ve zdravé výživě ho prý mají... Kdybych to měla všechno shánět, tak budu celý den jen nakupovat... No ale snažím se zatím vyhýbat tomu nezdravému a občas koupím i to speciální a uvidíme :0))

veverka.dada
24. lis 2010

@mischacek juuuu...krůtí povoleno?? je sice dražší než kuřecí, ale aspoň něco 😵 supeeeer!!!
a asi budu muset najít nějaké recepty z hovězího, to totiž vychvaloval nejvíc...ale já z něj nic jiného než guláš neznám 😀 tak ale zase se aspoň něčemu přiučim 😉
jinak dneska jsem dělala vepřové masíčko s brambory a ještě jsem k tomu přidala nakrájenou cibuli a mrkev....strašná mňamka...a jak to tak nandavám na talíř, manžel se na to podíval, usmál se a povídá MRKEV TAKY NESMÍME, A PAK ŽE SI TO BUDEŠ PAMATOVAT 😀 takže pro mě to asi bude fakt dost těžký...
a on jmenoval i chleba, že kupuješ žitný? nebo jen ten žitný doporučil?

zelvik
25. lis 2010

@pigy Moc moc moc si to tam užij a nezapomeň na to hlavní - přivézt si z dovči mimíska!!!!!!! Pa

zelvik
25. lis 2010

@mischacek
@veverka.dada Ahoj holky, koukám, že to táhneme všechny tři úplně stejně. Stejné pocity po návštěvě, taky mě celou cestu zpátky v autě břicho tlačilo, jako když se tam něco děje.Taky jsem objednaná na další návštěvu (13.12.). A taky mě tak vyděsil, že jsem mávnutím proutku přestala jíst kuřecí a jogurty a protože mi kafe bez mlíka nechutná, tak jsem přestala pít i kafe🙂 Tak doufám, že to aspoň bude mít brzy kýžený výsledek, jinak se na to zase vykašlu a začnu to jíst. Ty jogurty mi chybí!!!!!!
Taky mi říkal, že možná budu špinit a můžou jít ven kousky - ale taky nebylo nic...

lola22
25. lis 2010

Ahoj holky, no to jsem teda zvedava, k Haklovi jsem objedana ted v pondeli. Jinak ja nejakou dobu chodila k cinske doktorce a ta taky rikala, at nejim jogurty a mlecny veci, ze hodne zahlenuji a ted v zime jeste hodne ochlazuji. A kureci maso taky kritizovala, zkratka to, co tu ctu, ze rika Hakl, mi prijde celkem rozumny. Tak v utery pak poreferuju, jaky to bylo. Pres tri roky snazeni je fakt uz moc dlouho, zacinam uvazovat, ze bych zkusila IUI. Zatim se mejte.

zelvik
25. lis 2010

@lola22 Ahoj, no od čínský doktorky to sedí s těma kuřata,a zvlášť když ty jejich kuřata jsou obzvlášť "echt" zdravý🙂🙂🙂
Přes 3 roky? No to už je taky nějaká doba, já už 4. A máš nějaké diagnostikované problémy? Už jsi někde byla?

mischacek
25. lis 2010

@veverka.dada @zelvik Zrovna jsem chtěla říct, že mrkev přece taky nedoporučuje a ty jsi to napsala :0)) To jsme ale pěkně zblbly,co ? 😀 Taky doufám, že to k něčemu bude... S hovězím je potíž, já mám ráda propečený steak, ale neumím ho udělat, vždycky mi to maso ztvrdne, je sice fakt, že jsem neinvestovala do úplně toho nej, ale i tak.. Ještě mám ráda roštěnou nebo španělský ptáčky :0)
S tím chlebem, vím, že říkal, že nejlepší je žitná mouka a když jsem se po takovém pečivu sháněla, je ho fakt málo... Manžel říkal, že by ho zajímalo, co pan Hakl jí... Ale myslím, že je to o zvyku a o tom, ty potraviny najít a je to 😎 Takový lehký úkol, úplná brnkačka 😀 Zrovna přemýšlím, co budu večeřet a nějak mi docházejí nápady... 😅

cincinnati
25. lis 2010

Ahojky, Hakl mi taky říkal, že bych mohla po jeho návštěvě krvácet, ale já taky nekrvácela. Jinak jsme trošku povyrostli 😀

mischacek
25. lis 2010

@cincinnati Ahoj, to je kráááása :0) Můžu se zeptat, zda jsi měla před objevením // nějaké příznaky??? A jestli ano, jak dlouho před očekávanou MS a co to bylo??? Díky.... 😅

mischacek
25. lis 2010

Holky nevíte některá, zda má pregnyl vliv na bazální teplotu po ovu?

cincinnati
25. lis 2010

@mischacek Neměla jsem žádné příznaky, jen jsem to nedostala, tak jsem si udělala test... Jen jsem se cítila jako před MS a přišlo mi, že bolesti jsou dost silné a MS bude síla.... To se asi vše uvnitř chystalo a zahnizďovalo 🙂

cincinnati
25. lis 2010

@mischacek Nevím, jestli má pregnyl vliv na baz. teplotu, ale způsobuje několik dní (cca 10 dní jsem četla) falešně pozitivní test....

mischacek
26. lis 2010

@cincinnati Děkuji :0)

veverka.dada
26. lis 2010

@mischacek španělský ptáčky taky miluju!! 😵 jen je hrozně nerada dělám...ale asi na ně taky brzo dojde, páč inspirace dochází...

jeeee to je hezký, to se u pana Hakla s @zelvik hezky scházíte toho 13.12. 😀

jinak asi dnes zavolám a objednám se na druhou návštěvu...cítím totiž brzký příchod ms 😒

zelvik
26. lis 2010

@mischacek Jojo, zblby jsme pěkně - já už minulý týden kupovala krůtí maso, taky pěkně drahá legrace🙂 Otázka, co pan Hakl jí, je zajímavá, ale myslím, že může jíst i to, co nám zakazuje - on otěhotnět a donosit prcka nepotřebuje🙂 O chlebu nám neříkal, ale my máme doma domácí pekárnu od Moulinexu, tak holt koupíme žitnou mouku a upečeme chlebík...
Pregnyl nevím, ale jestli bereš i Utrogestan, tak ten ji zvyšuje.

zelvik
26. lis 2010

@cincinnati No to je paráda, sluší vám to🙂 a jak se cítíš? Všechno v pohodě? Už tě popadly nějaké těhu příznaky? Doufám, že sem jednou takhle všechny dáme svoje fotečky!!!!!

zelvik
26. lis 2010

@veverka.dada Asi si budeme plánovat hromadně jídelníček a nebo hlásit, co která zrovna bude vařit, mně nějak nepřichází inspirace🙂🙂 A ty jsi u pana Hakla byla v jaké fázi cyklu? Já teda 4 dny po ovu a zároveň po IUI, tak jsem si nedělala iluze, že by to zrovna v tom cyklu nějak vyšlo. Cincinnati taky otěhotněla až ten další cyklus po návštěvě pana Hakla.Tak kdo ví?🙂

veverka.dada
26. lis 2010

@zelvik ale možná, že to co nám zakazuje nejí sám, protože o tom tvrdil nejen, že to neprospívá plodnosti, ale zároveň je to rakovinotvorné...už si tedy nepamatuju jestli všechno, ale většina z toho...takže ani on to nejspíš nejí...
jinak plánování jídelníčku společně bych brala 😀 rozhodně když objevím nějaké jídlo pro nás vhodné, dám vám ho sem vědět 😉 teď se hodně soustředím na to, co on říkal, že je dobré...brambory, rýže, luštěniny...jen najít nějaké chutně recepty 😵

jinak já jsem na tom s cyklem tak nějak všelijak...minulý cyklus jsem hodně dlouho krvácela a dostala jsem od dr. nějaký hormonální lék, aby to krvácení přestalo...včera jsem ho brát přestala, takže by měla přijít ms...ale taky nemusí, ikdyž pochybuju, protože jsem si dala tenhle měsíc pohov, nesledovala jsem ovulaci ani to nijak neřešila...ikdyž tajně budu určitě pořád doufat až do doby než ms přijde...vždyť to znáte 😀 no a 5.den ms je mám začít brát znovu ale podle toho co jsem četla v návodu, tak asi nejspíš ten cyklus nebudu ovulovat, takže pokud nejsem těhotná teď, tak si ještě chvilku počkám...

lola22
26. lis 2010

@zelvik Jo mam vsechny vysetreni, krome genetiky, i laparku a na imunologii v Podoli mi zjistili pozitivni bunecnou imunitu zamerenou proti spermiim, mam ji uz ale par mesici prelecenou. Zkouseli jsme zatim jen pregnyl pred ovulaci a casovane snazeni.

zelvik
26. lis 2010

Holky teď jsem našla tohle http://www.o-zdravi.cz/clanky/dieta-proti-endom...
No ale že by to bylo až tak jednoduché... to asi né, co?☹ Uzeninu nejím, pravda, ale ani zeleninou se za den moc nepřecpu...Ale asi ten boj s endoškou bude tvrdší...
Nevím, jak se dostanu k PC přes víkend, takže každopádně všem přeju víkend pohodový. papa

zelvik
26. lis 2010

@lola22 Já byla na imunologii v Immunii v Karlíně a mám zvýšený počet NK buněk (ale prý nijak výrazně, aby to muselo mít vliv na těhu). Tak mi na to dali Pentomer. Na kontrolu bych měla jít po novým roce.

veverka.dada
26. lis 2010

@zelvik řekla bych, že nějaká pravda v tom nejspíš bude, ale asi je to člověk od člověka...přesně jak říkáš, trochu složitější, tvrdší boj 😒

holky, když jsme se tu bavili o těch "zakázaných" potravinách, a konkrétně o čaji, co myslíte meduňkový? smíme nebo ne? 😵 mám trošku nervíky...jsem neustále podrážděná a dost plačtivá...před chvílí mě rozbrečela postava v seriálu, která zjistila, že je těhotná 😒 tak bych se potřebovala trochu sklidnit...

mischacek
26. lis 2010

@veverka.dada On mi říkal, že bych na tu endošku neměla ani bylinkové, ale myslím si, že to zas tolik nevadí, asi horší je údajně černý a zelený čaj (tein) a ten kofein, i když podle toho článku od zelvika to nemá s endoškou souvislost 😕 Tož nevím, člověk zkouší vše a nechce nic nechat náhodě, ale pak si řekneš, že se třeba zbytečně omezujeme.. 🙄
Dej si čajík, taky bych si dala 😵 jsem dnes pořád zmrzlá a nějak mě začalo pálit v krku 😝

Nemůžu nikde najít, zda pregnyl ovlivňuje bazální teplotu... Měřila jsem ji kdysi před půl rokem a mám grafy asi z 5 cyklů.. Teď jsem po pregnylu a ten graf vypadá úplně jinak... tak nevím... Mám už 5 dní stejnou teplotu a je o 0,1 vyšší než obvykle... Tak nevím... 😖

zelvik
26. lis 2010

@veverka.dada No já nevím, mně o čaji nic neříkal a mám povolený i kafe, ale pouze bez mlíka...A bez čaje já existovat nemůžu. Piju ho denně. Černý - někdy obyčejný Piggy, někdy Earl Grey, jinak ovocný, mátový a dost i ten zelený - miluju je.
Myslím, že omezit něco můžeme, ale zase bychom neměly zblbnout...Už takhle je to dost nápor na nervíky, že se nedaří a ještě si přitěžovat tím, že budeme úzkostlivě hlídat každé sousto... Ale je fakt, že jsme asi ve fázi, kdy jsme ochotné to udělat, co?

@mischacek V jaké fázi cyklu jsi? Že by už MS nedošla?!?!?

cincinnati
26. lis 2010

@zelvik No to si piš.... jím jen piškoty, rajčata, okurky, grepy, banány.... běžné jídlo do sebe nenarvu, ze všeho je mi zle, jen to ucítím. Dnes jsem porvé zvracela, a to na své narozeniny.... no je to peklo ty nevolnosti, co vám budu povídat.... Snažím se to přežívat nějak v práci, ale někdy je to dost těžký..... Už jsem přišla o 4 kg ...

mischacek
26. lis 2010

@zelvik no právě jsem 9DPO... Nevím, moc tomu nevěřím, ale ty teploty jsou divny... Nevím právě, jestli to není tím pregnylem... 😖
uvidíme 😠

veverka.dada
28. lis 2010

holky, taky nemůžu bez čaje alespoň ráno fungovat...takže piju ten bylinkový, protože mi fakt docela pomáhá na nervíky 😵

no jinak jsem to včera dostala...ale řeknu vám, že je to úplně jiná ms než jsem zvyklá...ale úplně jiná!

zelvik
28. lis 2010

@veverka.dada No to mě právě zajímá, jaká je MS po tom, co jsi navštívila p. Hakla. Já ji taky měla úplně jinou.

zelvik
28. lis 2010

@cincinnati Jééé, tak to dodatečně přeju vše nejlepší k narozeninám a ať je mimís a vše kolem v pořádku!!! A koukej začít přibírat, ať má mrňous z čeho růst, diety si nech na potom🙂🙂

zelvik
28. lis 2010

@mischacek Hmmm, hmmm, tak počkej 3 dny a testni, co? Pokud Pregnyl má vliv na teplotu, tak bych řekla, že okamžitě, třeba do dvou dnů. Ale po 9 - 10 naopak už z těla vyprchává, tak by to teplotu ovlivňovat nemělo.Jééé, kéž by ti to vyšlo....