Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

veverka.dada
11. led 2011

@mischacek jestli se endoška zhoršila fakt poznáš hooodně těžko, asi jedině zase laparoskopií...jedna moje koníková kamarádka má endošku třetího stupně, tedy skoro nejhorší a bolesti nemá vůbec žádné...já mám nejspíš stupeň první, tedy nejlehčí a bolesti mám...takže podle toho se to asi fakt poznat nedá 😒
ale v tomhle bych možná důvěřovala panu Haklovi...protože jak jsem již jednou psala, před pár měsíci mi dr. našla při utz nějaká ložiska...no a po první návštěvě u Hakla, jsem u ní byla na kontrole a ložiska zmizela 😵 ale asi to záleží na tom, jak moc důvěřuješ jeho schopnostem...já jim věřím naprosto, takže jsem přesvědčená, že tu endošku likviduje a že mi pomohl mnohem víc než všichni doktoři s hormonama a laparkama a jinýma nesmyslama 😉

zelvik
11. led 2011

Ahojky všem, průběžně vás čtu, jen nestíhám odepisovat a tak nějak jsem i líná. U mně nového nic, teď čekám na ovulku, snad bude, už mám dojem, že se v ničem nevyznám a že ji nepoznám🙂 Dneska jdu v poledne na kontrolu na imuno, tak jsem zvědavá, co bude. Jinak jsem teď v nějaké blbé fázi, kdy jsem rezignovala na péči doktorů a vůbec se mi nikam nechce...

mischacek
11. led 2011

@veverka.dada Takže na utz je ta endometrioza vidět?

veverka.dada
12. led 2011

@zelvik tak jak dopadlo imuno?
já vždycky myslela, že ovulaci bezpečně poznám...ale od té doby, co jí pečlivě hlídám, tak už si tak jistá nejsem 😵
tu tvou rezignaci chápu...taky mám občas takové období 😒 vždycky si říkám, že stejně nic nemá cenu a že mi to asi není souzené, aby se to povedlo...ale důležité je, aby to období netrvalo moc dlouho 😉 takže přeju, aby ti brzy něco udělalo radost a vrátila se ti chuť do boje 😉

veverka.dada
12. led 2011

@mischacek takhle se to úplně říct nedá 😒 endošku poznáš na 100% jen pomocí laparoskopie...ale při utz ti může dr. najít něco, co jí napoví, že by tam mohla být...a myslím, že asi taky záleží na umístění a rozsahu tý endošky, jestli se vůbec něco dá najít...

renys
12. led 2011

Ahojky holky, chtěla bych vás jen povzbudit a dodat trochu enegie a kuráže do dalšího boje. I já jsem kdysi byla v situaci, kdy jsem tak prahla po miminku, nemyslela na nic jiného a trápila se a zkoušela vše možné, pohled na cizí mimina hrozně bolel...ale stále jsem věřila tomu, že to prostě jednou musí vyjít!!! Měla jsem za sebou 4 potraty, zkusila jsem si i jedno IVF - po prvnim potratu nešlo 2 roky otěhotnět - dvojčátka to ale opět v 9. týdnu vzdali. Když už se to stalo po 4., tak jsem se zkusila zklidnit a jít na to jinudy. Zařídila jsem si lázně, kde jsem se pak psychicky a fyzicky cítila jako v ráji 🙂 , navštívila kartářku, která mi vyvěštila tu nejkrásnější věc (s otěhotněním se trefila přesně na měsíc a kluka taky 🙂 ), no a hlavně si nás vzala do parády léčitelka, preparátky od Energy a pozitivní energie, kterou mi dala. Prostě jsem se hodila do pohody a vyšlo to 🙂 . Nechci nikoho lámat do alternativ, ale muj názor je,že v této oblasti bohužel západní medicína není všemocná. 😉

Moc vám všem přeju, ať si vaše miminko najde cestu k vám co nekdříve 😵 !

azeretka
12. led 2011

@renys týýjo, to zní fakt neuvěřitelně, i zázraky se občas dějí 😉 , lečitelství je dle mého názoru pozitivní jen v tom, že to člověku pomůže především psychicky, ovšem jen těm, kteří na to věří. Pokud člověk nemá v nadpřizeno víru, tak mu tímto způsobem asi těžko někdo pomůže. 🙂

lola22
12. led 2011

@renys Ahoj mas pravdu, ze opravdová pohoda je asi pro otěhotnění hodně důležitá. Teprve poslední dobou zjištuju, jak jsem často furt zbytečně hodně napjatá a tak se snažím každý den si opravdu uvolnit tělo i mysl a jít se projít někam do ticha, do přírody, kde se člověk uvolní, jako nikde. Mě bohužel přípravky Energy k miminku nepomohly, i když jsem je brala poměrně dlouho. Vyléčly mi ale různé jiné neduhy🙂

renys
12. led 2011

@azeretka jojo, naprostý souhlas 😉 , psychika a víra dokáže divy.

@lola22 to děláš dobře, že se snažíš uvolnit a udělat si dobře na duši. Mně ty preparátky zlikvidovaly mykózu, trpěla jsem na ní děsně a zmizel ekzem. Prostě když je něco v těle špatně, tak se mimi neudrží...Už se těšim až dokojim a hurá zas do očisty, mam opět děsný atopák.

zelvik
12. led 2011

@veverka.dada Ahojík, no nějak nakonec nedopadlo nijak. Hodnoty se nehnuly ani k plusu ani k mínusu. Prostě jsou tak, jak byly, než jsem začala zobat Pentomer. Takže NK buňky zůstávají pořád mírně (sama řekla, že opravdu mírně) zvýšené. Ale dokáže teda někdo odhadnout, jak moc je to překážka? Pentomer budu zobat dál a ještě mi napsala Prednison. Ten bych ale měla užívat jen 2 týdny před plánovaným embryotransferem. Takže to hned tak nebude, já chci chvíli pauzu a do IVF se teda nehrnu.

A bolí mě vaječníky, jsem 10.DC, to už někdy ovulku mívám. Tak se asi blíží🙂

pigy
autor
12. led 2011

@renys ahojky, prosím tě k u jaké kartářky jsi byla? teď zrovna bych nějakou potřebovala. Jestli máš nějaký kontakt, napiš prosím. Díky

zelvik
12. led 2011

@pigy Taky bych něco takového brala, pořád koukám po alternativách...

pigy
autor
13. led 2011

@zelvik snad se brzo dočkáme a něco nám už konečně pomůže 😉

lola22
14. led 2011

Ahoj, vcera jsem nasla, ze tzv. bowenova masaz se da pouzit pri neplodnosti. Je toho spousty odkazu na internetu, kdyz si zadate bowenova masaz neplodnost. Nemam s tim ale zadnou zkusenost a nevim jestli do toho pujdu, uz mi trochu dochazi sily furt zkouset nove a nove veci, ale treba to nekoho zaujme🙂

zelvik
14. led 2011

@lola22 Ahoj, kouknu. Já chodím na Breussovu masáž spojenou s Dornovou metodou. A taky se zatím žádné zázraky nekonají. Už taky ztrácím síly...

veverka.dada
15. led 2011

ahojky...taky už se z toho věčného kolotoče začínám cítit unavená 😒 je pravda, že do příchodu ms mám ještě 7 dní, ale už teď začínám být přesvědčená, že z toho opět nic nebude...už od druhého dne po ovulaci mě pobolívá břicho...tak divně mě v něm píchá ☹ a při sexíku je to skoro utrpení, ostré píchání na pravé straně, ale jde spíš do zad než do břicha...nejspíš jsem to zakřikla, když jsem se tu radovala, jak mě bolesti po návštěvě u pana Hakla hezky přestaly 😒

mischacek
15. led 2011

@veverka.dada Nestraš, já na něho spoléhám... ☹ Třeba jsi těhu!!! Jsme na tom teď stejně, já má taky 7 dní do MS, respektive jsem 9 DPO a také mám pocit, že to opět nevyšlo... Žádné změny na sobě nepozoruju.. Jediné co, tak 5.,6. a 7. den po ovu jsem měla drobounké zašpinění... A dnes ráno taky, teď už zase nic... Nejspíš nějaká hormonální nerovnováha...
Přeji pěkný víkend...

veverka.dada
15. led 2011

@mischacek strašit jsem určitě nechtěla 😉 já na něj také spoléhám...třeba ta bolest nic zásadního neznamená a brzy přejde 😵 jen jak to bolí, tak přemýšlím o příčinách...ale stále mu dost věřím...
to špinění po ovu jsem taky v jednom cyklu měla...pokud se to nerozjede, tak je to určo jen nějaká ta nerovnováha jak povídáš 😉
Také přeji hezký víkend 😵

slunickosedmitecn
15. led 2011

@veverka.dada
@mischacek
ahoj holky 😉 , teda holky, co to tady je za negativní řeči???Jak že to nevyšlo, nepředbíhejte, musíte naopak věřit, že to vyšlo, myslet pozitivně, to vám řekne i pan Hakl, mě to tedy řekl, hlavně myslet pozitivně 😉 Držím palečky. Já jsem měla ovu teď před 3 dny a pojiš´tovali jsme to s manželem vždy obden od 10.DC až do teď. No a nyní už 2.den mě bolí břicho, jakobych to měla už dostat, ale přitom až za nějakých necelých 14 dní, takže taky nechápu tu bolest, je to takové tahání v břiše a píchání....no uvidí se.

Přeji hezký večer.

veverka.dada
15. led 2011

@slunickosedmitecn já se fakt snažím myslet pozitivně co to jde 😉 ale při předchozích pokusek vždycky když jsem už byla přesvědčená, že to vyšlo, přišlo vždycky velké zklámání v podobě ms 😒 ale slibuju, že se zkusím polepšit a nabít se nějakou pozitivní myšlenkou 😵
jj, tahání a píchání...přesně to mám i já...a taky hned po ovu...

@mischacek tak mě ještě napadá...od 5. dne po ovu to klidně už může být špinění při zahnizďování (ťuk ťuk ťuk)
kéééééž by to tak bylo 😵 moc ti to přeju!!!

slunickosedmitecn
15. led 2011

@veverka.dada to už je lepší přístup 😉 . Musíme si to tou důvěrou v to, že to vyšlo, přivolat. Já si to takhle přivolala, když jsem byla po KET, pan doktor říkal, stále opakovat, že to vyšlo a věřit a bříško hladit a být opatrná a ono to fakt vyšlo. No sice dýl, když mělo být srdíčko, tak jsme o mimi přišli, ale vím, že i to byl u mě úspěch, při těch mých prožitých časných potratech. Teď tomu věřím ještě víc. A to tahání a píchání je třeba dobrej začátek. 😉

veverka.dada
16. led 2011

@slunickosedmitecn stejně je super, že tyhle stránky exiistujou a že si tu můžem vzájemně pomáhat a dodávat sílu 😵 takže tedy děkuji za povzbuzení a jdu hladit bříško 😀

mischacek
16. led 2011

@slunickosedmitecn @veverka.dada Ahoj holky, taky se snažím myslet pozitivně a stále doufám, že to třeba už bude... Ale současně se bojím, že opět nic... Tajně jsem doufala, že by třeba to špinění mohlo být uhnízďování, ale už se mi to tak párkrát stalo a nic z toho nebylo... Ale třeba to bude ono... 😵 Budeme si držet pěsti pro štěstí!!! U vás to vypadá VELMI nadějně!!! 😉

veverka.dada
16. led 2011

@mischacek ono, jestli se to už stávalo dřív, tak to taky mohlo být zahnizďování, ale asi se neudrželo 😒 ...takže teď věř, že je to ono a jak říká slunickosedmitecn mysli pozitvně a ono se určitě udrží 😉 jak už tu bylo několikrát řečeno, víra dělá divy!!! a doufám, že příští týden touhle dobou tu obě oznámíme dobré zprávy 😵

mischacek
16. led 2011

@veverka.dada To by bylo... 😵

zelvik
16. led 2011

@mischacek
@veverka.dada
@slunickosedmitecn Ahoj holky, je zajímavé, že mám úplně stejné pocity jako vy!!!! Mám cca 14 dní do MS, ovu už proběhla. A břicho mě píchá pokaždé jindy a jinde, taky jsem nafouklá...NO, zajímavý věci se dějou...

veverka.dada
16. led 2011

@zelvik tak nafouklá to jsem taky solidně 😀 kdybych se neznala tipovala bych to tak na 4. měsíc 😀 ale já bývám nafouklá celkem často...
ale co mě dnes úplně dostává je to, že jsem v práci a z nudy tu koukám celý den na netu na jeden takovej stupidní americký seriál pro puberťáky...je tam hodně dojemných, romantických i smutných scén...a mě při každé vyhrknou slzy...že by hormony pracovaly?? 😀
no jsem zvědavá, jak to s náma se všema během pár dnů dopadne... 😉

slunickosedmitecn
16. led 2011

@zelvik ooolalááá, tak to je velice zajímavý, tak to jsem zvědavá, jak to zde dopadne 😉

@veverka.dada no to vypadá slibně....jsem na tom nějak podobně, dnes jsem si třeba pouštěla naší svatbu na dvd a slzy byly najednou tady, přitom to byla veselá svatba 🙂 No hormony se nám zřejmě pěkně bouřej, a věřím, že to bude za pár dní určo zajímavý tady 😀

Holky a vy znáte taky někoho ze svýho okolí, že byl u pana Hakla a otěhotněl?

cincinnati
16. led 2011

@slunickosedmitecn Třeba já 🙂
Držím palce všem, ať jsou // na testu ...

veverka.dada
16. led 2011

@slunickosedmitecn hmmmmmmm, taky dobrý 😵 začíná se to tu hezky rozjíždět 😉

já teda znám jen cincinnati

mimichodem, @cincinnati děkujem 😵
a jak se ti daří? teda vlastně vám 😀