Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Ahojky, injekce byla už včera a zítra nás čeká IUI. Injekci jsme nakonec zvládli, teda manžel to zvládnul, ale říkal, že mu to dalo zabrat... Pak byl na sebe hrdý 🙂

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati tak já to popletla, já myslela, že dnes, ale hlavně, že jste to ok 😉 zítra ti budu držet palce. V kolik tam jedeš?

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Manžel na 8.30 a já na 10 hodin. Jsem z toho nervózní 🙂

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati jéé, tak to budu na tebe myslet 🙂 🙂 já ti tak závidím, chtěla bych taky 😀

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Proč teda nejdeš ? 🙂

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati já už mám tyto "pokusy" za sebou a nebylo jich málo ☹ já už čekám na zázrak.
Tobě držím palce a přeju hodně štěstí 🙂

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Já myslela, že jsi si nikdy nepíchala injekce na tohle, takže jsi na IUI nebyla... Já tomu moc nevěřím, že to výjde, když vidím, že i doktorka je k tomu skeptická....

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Taky ti budu držet palce, aby to vyšlo. Zkus ještě něco alternativního, nějakého léčitele. Dám kontakt, nechceš ? Za zkoušku nic nedáš a návštěva stojí jen 300 Kč.

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati jsi hodná, ale já už vyzkoušela snad vše, léčitelé kineziologii, umělko, no prostě všechno. Ani ti nebudu psát, kolik mě to stálo peněz a o psychice ani nemluvím. nejhorší na tom je, že jsem ok a doktoři se diví, proč to nejde 😒 Tak ty se hlavně drž, ty budeš mít určo štěstí 😉

cincinnati
14. říj 2010

@pigy U nás je to podobné jako u tebe, takže proč by to mělo u nás dopadnout jinak ? 😒

pigy
autor
14. říj 2010

@cincinnati věř tomu 😉 hlavně buď v pohodě. Zítra mi napíšeš, jak to proběhlo a jak se cítíš 😉 Tak zítra pa pa a dobrou noc

cincinnati
14. říj 2010

@pigy Dobrou 🙂 Dík za podporu 😉

pigy
autor
15. říj 2010

@cincinnati tak jak ti to dnes dopadlo?

cincinnati
15. říj 2010

@pigy Přežila jsem to, ale nic příjemnýho to nebylo. Strašně nepřirozené ...

pigy
autor
15. říj 2010

@cincinnati je to takové umělé 😒 no co naděláme, hlavně, aby to mělo úspěch, tak držím palce 😉

cincinnati
15. říj 2010

@pigy Já na to podruhé asi nepůjdu, necítila jsem se po tom zákroku kdoví jak dobře psychicky... 😒

pigy
autor
15. říj 2010

@cincinnati to ti věřím, ale třeba ani nebudeš muset 🙂 kdy budeš testovat?

janicka006
15. říj 2010

@pigy nečetla jsem všechny stránky,tak pokud jsi to uváděla,tak se omlouvám...ale když to prostě nevyjde,tak raději bereš životní cestu bez dítěte než adopci???Proč???Vím,že to musí být strašně těžké si říct,že si vezmu "cizí" dítě a člověk si řekne,jak byla matka zodpovědná,jaké nemoci dala dítěti do vínku,povahu,jak žila.....Ale přeci jen nestojí to za to,pokud člověk miminko opravdu chce,ale příroda mu nepřála????

cincinnati
15. říj 2010

@pigy Za 14 dní... ale nevím no, beru šanci otěhotnět to jako výhru ve sportce ... teda skoro žádnou

janicka006
15. říj 2010

Joo a ještě jedna věc...přijde mi hrozné,že si takové zákroky musíte platit a mnohdy se jedná o zásadní částky do rozpočtů celé rodiny....Když se někdo cpe a je pak tlouštík,tak pojišťovna mu přispívá na léčbu,byť si za to může třeba v některých případech sám nezdravým životním stylem.A tady,když je prostě prokázáno,že miminku se nechce přirozeně a musí se mu pomoci,tak člověk za to musí platit takové pálky.....Je to postavené na hlavu!!!

pigy
autor
15. říj 2010

@cincinnati vím, jak se cítíš a co prožíváš 😒 co jiného k tomu dodat. nemáme to jednoduché, ale já pořád věřím, že to jednou výjde 😉

pigy
autor
15. říj 2010

@janicka006 tak tohle já taky nechápu, taky jsem už psala o feťácích, které stát podporuje a jsou to nemalé částky 😠 je to prostě nespravedlivé a my s tím nic nenaděláme

cincinnati
15. říj 2010

@janicka006 Já pigy docela chápu, já bych si taky nevzala "cizí" dítě. Podle mě geny hrajou velkou roli a když člověk neví, odkud dítě pochází, je to dost riskantní.

janicka006
15. říj 2010

@cincinnati Já jsem tak nějak na rozhraní..ale ono je něco jiného o tom tady jen tak klábosit,a pak se postavit před tu věc,že jdu do adopce....Ale mám pocit,že prostě pro mne by ztratilo všechno to lopocení,práce s debilním majitelem,který ale dobře platí,stavba rodinného domu....nějak smysl..když bych neměla nástupce....někoho,pro koho bych tohle všechno dělala....Navíc třeba já jsem jedináček,mám jen manžela a rodiče(a teď samozřejmě dceru),takže bych se strašně bála samoty...
Jste holky v těžký situaci,nezávidím vám ji.Tak držím moc moc palce ať je příroda jednou spravedlivá a nadělí i vám🙂)))

pigy
autor
15. říj 2010

@janicka006 no já jsem v obdobné situaci, mám jenom mámu a manžela, jinak jsem sama a představa, že zůstanu sama mš děsí, ale adopce je mi nějak cizí a nechci se do ní nutit. Prostě to tak cítím a neumím to vysvětlit. Uvidíme, co čas přinese 😒

cincinnati
15. říj 2010

@pigy A jak to máš teď ty ? Čekáš jen na zázrak nebo podnikneš ještě něco ?

pigy
autor
15. říj 2010

@cincinnati já čekám jen na zárak, chci si dát konečně příští rok dovolenou, tak že nic neplánuju a nechávám to náhodě. Co bude pak nevím, ale do dalšího pokusu už nemám ani peníze, jako samoplátce a ani psychiku. Je to fakt záhul na nervy 😒 Tak že asi tak

pigy
autor
15. říj 2010

Tak holky, dnes už končím, budu zase zítra. Dobrou noc 🙂 pa pa zítra

cincinnati
15. říj 2010

@pigy Dobrou. Pa

kajulka001
15. říj 2010

@pigy ahoj muzu se prosim zeptat co to je to biochemicke tehu?nerozumim tomu dekuju🙂