Zbývá jenom doufat v zázrak. Adopci ne

pigy
8. říj 2010

Zakládám toto téma, jelikož jsem v diskuzích podobné nenašla. Pro všechny doufalky, kterým nepomohlo umělé oplodnění, další si už nemůžou, nebo nechtějí dovolit a o adopci nemají zájem. Pro všechny, které už doufají jen v zázrak a stále věří, že je naděje

cincinnati
15. říj 2010

@kajulka001 Máš příznaky jako těhotná, na testu máš 2 čárky a přitom těhotná nejsi.....

kajulka001
15. říj 2010

@cincinnati aha tak to je zajimavy o tom jsem jeste neslysela ja mam ted priznaky uz asi druhy tyden bolest podbrisku a bolest prsou vystouply zili test(s vysokou citlivosti) jsem delala minuly tyden v sobotu a druha slaba carka tak jsem koupila v tydnu obyc a testovala kazdy den ale byl tam spis duch tak tomu moc neverim zitra bych to mela dostat a asi dostanu ☹

cincinnati
16. říj 2010

@kajulka001 To vypadá nadějně, neházej flintu do žita 😉

pigy
autor
16. říj 2010

@kajulka001 ahojky, tak biochemické těhu je, když se ti embryjko uchytí, začíná se ti produkovat HCG, ale pak se zastaví vývoj , abys tomu rozuměla, je to v počátku těhu, žena ani kolikrát o tom neví, že byla těhu a dostala normálně menstruaci. Snad jsem ti pomohla. Já našla na testu //, HCG mělo nějakou hodnotu, ale pak druhá čárka byla slabší a slabší a HCG klesalo. 😉 Když tak se ptej

pigy
autor
16. říj 2010

ahoj holky, přeju hezké sobotní odpoledne 😉
@cincinnati jak se cítíš?

cincinnati
16. říj 2010

@pigy Normálně jako vždy 🙂 Jak bych se měla cítit ?

pigy
autor
16. říj 2010

@cincinnati jen se ptám 🙂 já měla takové zvláštní pocity , ale je fakt, že jsem brala dost prášků, tak to možná bylo i tím

cincinnati
16. říj 2010

@pigy Já měla pocit, že jsem nafouklá ...

pigy
autor
16. říj 2010

@cincinnati tak to já taky a předposledně jsem se pátý den po vzbudila, a byl to takový jasný pocit absolutní netěhotnosti, neumím to vysvětlit, prostě prázdnota a nic 😒

kajulka001
16. říj 2010

@pigy aha tak dekuju o tomhle jsem fakt neslysela je to dobry vedet 🙂

pigy
autor
16. říj 2010

@kajulka001 přeju ti, ať to nikdy nezažiješ, to zklamání je hrozné 😒

kajulka001
16. říj 2010

@pigy trosku jsem si vasi diskuzi procitala a nedokazu si to predstavit,znam tohle jen od vypraveni sve tety ktera ma 9letou dceru ale snazili se otehotnet pak ji bylo receno ze ona mit deti nemuze porad chodila na operace se spodkem a kdyz pak jednou mela jit zase na operaci tak ji rekli zenska co tu delate vy jste tehotna behem 5 minut se ji zmenil cely zivot,tak preji vam vsem aby se ten zazrak taky stal a vy ste ednou meli mimisky

pigy
autor
16. říj 2010

@kajulka001 díky moc 🙂

pajafra
16. říj 2010

@cincinnati Na 1. IVF jsem šla, když mi bylo 34 a rodila jsem v 35, tak nezoufej, máš ještě spustu času🙂

cincinnati
16. říj 2010

@pajafra To si nemyslím. Nechci, aby moje děti byly v pubertě v době, kdy já už budu nad hrobem ☹

cincinnati
16. říj 2010

@pigy Vím, jaký pocit myslíš. Já se ráno vzbudila a cítila jsem se normálně jako každé jiné ráno. Před den měl ale píchá na levé straně. Já tomu prostě nerozumím.... celý roky mi jela jen levá strana, po léčiteli mi začala fungovat pravá strana a ovulace probíhala pak jen tam, doktorka na utz viděla vajíčko k ovulaci na pravé straně a najednou cítím zase ovulaci na levé straně. Já už asi ničemu nerozumím.....

pajafra
16. říj 2010

@cincinnati To já taky ne, ale v padesáti doufám, že nad hrobem ještě zdaleka nebudu....

cincinnati
17. říj 2010

@pigy Dobré předpoledne 🙂 Zítra zas do práce ☹ Zajímala jsi se někdy o to, jak má vypadat čípek v různých fázích cyklu ? Podle něj se dá poznat, zda to vypadá na těhotenství nebo ne ....

pigy
autor
17. říj 2010

@cincinnati ahojky, mě se do práce taky nechce ☹ tak co se toho čípku jsem jeden čas studovala, ale nějak jsem to pak přestala sledovat, ale podle čípku já hlavně poznám, že to dostanu. Co vím, tak těhotenství se dá taky poznat podle bradavek. je toho asi víc

cincinnati
17. říj 2010

@pigy Cítím se úplně normálně, takže to asi nevypadá ... Asi nevydržím 14 dní do testu...

pigy
autor
17. říj 2010

@cincinnati ještě je brzo, abys něco poznala, tak vydrž 😀

cincinnati
17. říj 2010

@pigy No jo no 😀

pigy
autor
17. říj 2010

@cincinnati no fakt jsem na tebe zvědavá 😉 😀 nezapomeň se pak pochlubit, až testneš 😀

cincinnati
17. říj 2010

@pigy No asi to bude bez úspěchu, když jsi ho neměla ani ty se stejným příběhem 🙂

pigy
autor
18. říj 2010

@cincinnati nech toho a nesejčkuj 😠 nemůžeš to brát podle mě, každá jsme jiná. Víš co se říká? že když má mít žena dítě, tak otěhotní i kdyby byla nevím jak na tom. mě to prostě není souzeno. Tak hlavu vzhůru, nic není ztraceno 😉

cincinnati
18. říj 2010

@pigy To stejné může platit u mě...

pigy
autor
19. říj 2010

@cincinnati uvidíme, zatím nebudeme dělat závěry 😉

cincinnati
19. říj 2010

@pigy Opět čekání na zázrak nekonečné 😉

pigy
autor
19. říj 2010

@cincinnati jóóó, to znám velice dobře 😀

pigy
autor
19. říj 2010

@cincinnati snad se jednou dočkáme 😉