Zpožděná ms a ovulační testy. Poradíte, prosím?

23. pro 2021

Ahoj holky, potřebovala bych vás názor. Před týdnem jsem měla dva dny lehce spineni, pak nic. Na těhotenským testu slabý duch,skoro žádný. Menstruace nevypadá,že by měla dorazit. Nic mě nebolí,semtam podbrisek. Ovulaci nevím kdy jsem měla, ale teď jsem si dělala ovu test a chci se zeptat, takto test vypadá cely cyklus a při ovu jsou čárky stejně silné? Nevím co si mám myslet, ms měla dorazit už. Děkuji. Vím, že někdy ovu test ukáže těhotenství dřív než tehotensky, ale to musí být obě čárky stejně silné ne? Děkuji za odpověď. Hezké Vánoce 🎄🎄🎄

autor
23. pro 2021
katherine177
23. pro 2021

To je negativní ovulační test

teress1215
23. pro 2021

Ovulacni testy si nedělám ale co vím tak jeden test ti prý nic neukáže, prý by si musela dělat ovu testy každý den nebo po skončení ms do další nebo tak nějak 😀 a ms se muže zpozdit pokud byla třeba ovu posunuta, což nevis když ji nepoznas 😊 tak pak jedine buď zkusit těhu test znovu a nebo čekat na ms

sebinka123
23. pro 2021

Test na ovulaci nemusí být negativní. Já jsem třeba nikdy neměla čárky stejně silné. A ovulace určitě byly.
Nicméně autorka píše, že uz je v termínu menses.
Ano, může to být těhotenství. Určitě radši těhotenství testujte těhu testy, ale já jsem na těhu testu našla tenkrát ducha a protože mi nějaké ovu testy zbyly, tak jsem byla zvědavá, co mi ukáží, když se všude o tom píše. No a ukazaly těhotenství a dokonce byly ty čárky vždy silnější než na těhu testech
Takže za mě a z mé zkušenosti, při ovu jsem je nikdy neměla stejně silné a když jsem ze zvědavosti testovala těhu, tak byly vždy silnější než těhu testy.

katherine177
23. pro 2021

@sebinka123 druhá čárka na ovu testu bývá celý měsíc,takže pochybuju že by to bylo těhotenství,které ukazuje ovulační test

sebinka123
23. pro 2021

@katherine177 když jsem těhu nebyla, tak před menses mi to ukázalo úplně bilo. A při těhu 2 čárky. Moje zkušenost

zrzeckas
24. pro 2021

Na tehu by musely byt stejne silne nebo silnejsi testovaci, ale i tak se na to nesmis upinat (bohuzel), preci jen je to test na ovulaci ne na tehu + ani tehu test neni 100% ze🙂.... Druha carka na ovu testu muze byt az do ms.... Nekdo ji ma silnejsi (viditelnejsi) , nekdo slabounkou, jini maji sneho bilo 🙂..... Ale je videt, ze jsi jedna z tech, co se informuji a i premysleji

aselluska
25. pro 2021

Ne, nemuseli by být na ovu testu stejné, nebo siln Ježiš to jsou rady. Asi záleží na tom, v jakém hladině je hormon ne? Když teprve začíná stoupat, tak se čárka nezmění ze vteřiny. Asi taky musí nejdřív začít být výrazná. Ovu testy jsem měla dost výrazné, ale nebyla čárka silnější, bylo ještě brzo. Pak už ano, když byl na tt duch, tak pak už byl ovu test pozitivní. To je myšleno tak, když testuješ celý cyklus a vidíš tam ten vzestup hormonu, a dá se z toho číst, kdy ovulace byla, tak potom, třeba po 8 dnech hormon při těhotenství zase vystoupá. Já to taky neměla úplně pozitivní a už jsem byla těhotná.