Zpožděná ms a špinění. Máte zkušenost?

vaculovav
27. pro 2020

Pěkný podvečer,

Máte některá zkušenost?

Dnes ms zpoždění 5 den, test jsem dělala v pátek a byl tam hoodně slabý duch. Ale skoro každý den dopoledne špiním 🤔 tak nevím co to "má být".

Děkuji za zkušenosti a informace.

pajasala
27. pro 2020

@vaculovav jedině zkusit test znovu jestli sílí

vaculovav
autor
27. pro 2020

@pajasala žádný právě doma nemám, jen ovulační 🤦🏻‍♀️

ema90
27. pro 2020

@vaculovav Ja tam tedy temer nic nevidim, na to, ze mate zpozdeni 😕
To spineni kazdy den asi taky nebude uplne v poradku v tomhle pripade.
Zkuste zitra jeste jeden test, pokud ten duch uz nebude silnejsi tak, aby to byla hezka carka, tak bych se co nejdriv objednala na gyndu.
Je mozne, ze z toho nic nebude a odchazi to spolu s tim spinenim, ktere se dost mozna rozjede v klasickou ms 😕

ema90
27. pro 2020

@vaculovav Zkuste jeste ten ovulacni, kdyz mate ten. Hodne zen ma v tehotenstvi pozitivni ovulacni test. Ale samozrejme to neni zadny 100% ukazatel toho, ze jste tehotna. U vas bude spis dulezite zda-li se hcg zveda.

aaa42
27. pro 2020

Nechci strašit, u mě tohle bohužel bylo mimoděložní 😐 držím palce ať test sílí a špínění ustane 🙏

vaculovav
autor
27. pro 2020

@ema90 já právě pořád čekám co se z toho vyvrbi a pořád nic.. ms jsem měla vždycky pravidelně. Minulý měsíc o 2 dny dříve, silnější a delší a tentokrát nic 🙄 test musím zajet koupit do města..

Špinění mám od středy. Ne každý den.

vaculovav
autor
27. pro 2020

@ema90 ovulační dělaný teď

pajasala
27. pro 2020

Nechci být negativní ale myslím že to nedopadne dobře

vaculovav
autor
27. pro 2020

@pajasala upřímně by mi to v tuto chvíli úplně nevadilo, nemám ráda tuto nejistotu. Radši bych nějaký "výsledek"

ema90
27. pro 2020

@vaculovav Podle me tehotna jste (a to ted nesoudim jen podle toho ovul.testu) ale asi to neni prosperujici tehotenstvi, bohuzel 😕
Byt vami tak prave moc dlouho necekam, co z toho bude, jak uz tu psala jina pani, muze to byt i mimodelozni a to se musi resit hned.

vaculovav
autor
27. pro 2020

Děkuji za rady, zítra zkusím ještě test a ve středu doktora.

ludmilka90
27. pro 2020

@vaculovav Měla jsem to dost podobně, pozitivní TT a špinení. Byla jsem u doktora, hcg klesalo, špinila jsem víc jak měsíc

vaculovav
autor
28. pro 2020

@ludmilka90 nakonec jsem byla u doktora, když jsem musela do města.. podle doktora těhotenská sliznice a malá dutinka tam kde má být. Špinění prý nevadí.. pokud nezačnu krvácet tak mám přijít za týden a bude "jasno"..

pajasala
28. pro 2020

@vaculovav tak to je výborná zpráva. Moc gratuluji a držím palecky ať je vše v pořádku

ludmilka90
28. pro 2020

@vaculovav tak to gratuluji a přeji hodně štěstí 🍀

pajasala
30. pro 2020

@vaculovav chtěla jsem se zeptat jestli víte kolik dní jste po ovulaci a který den začalo to spineni a jak zhruba vypadá. Mám něco podobného ale do MS zbývají ještě 4 dny.

vaculovav
autor
30. pro 2020

@pajasala asi 22 den, podle aplikace. Špinění začalo druhý den po vynechání MS a trvá do teď 8. Den vynechání MS.

pajasala
30. pro 2020

@vaculovav takže začalo 16 DPO? Nemáte třeba graf že bych jukla?

vaculovav
autor
30. pro 2020

@pajasala graf nemám.

pajasala
30. pro 2020

@vaculovav škoda i tak děkuju

vaculovav
autor
4. led 2021

Tak dnes na kontrole váček a mám přijít za 3 týdny.

pajasala
4. led 2021

@vaculovav super. Gratuluji