Zpoždění dlouho. Vidíte na testu něco?

14. čer 2021

Ahoj prosim zkousela jsem plastovy test od rosmanu odpoledne byl negativni pred chvilkou jsem jeste zkusila jeden take z rosmanu viz foto vidite tam neco?mam ale zpozdeni 6 den.nic mi neni jen trochu bolest prsou.prijde mi ze tam ducha vidim ale vidim je asi vsude👻👻

juliemichal
14. čer 2021

na vrchním se mi zdá,že taky vidím.

klokanka31
14. čer 2021

Taky na prvním vidím

autor
14. čer 2021

@juliemichal ale uz mam 6 dni zpozdeni na jinych testech nic

terezia10
14. čer 2021

Ja nic nevidím 6 dní je hodně to už by byla pěkná dálnice ne jen duch

autor
14. čer 2021

@klokanka31 dekuji ale myslim ze z toho opwt nic nebude.to by uz asi byla dalnice jak d5.prsa me pekne bolej.jestw pockam par dni a skocim asi k dr.uz jsem videla ze zeny mely pozitivni test az 10 dni po vynechani

tasimia
14. čer 2021

Nevidím.

kachna6698
14. čer 2021

Dálnice být nemusí i při takovemhle zpoždění ....záleží kdy byla ovu. Já měla ducha až 10 den zpoždění protože ovulace u mě byla dýl. sice to nedopadlo ale to je život. Určitě bych za 2 dny udělala další .

olga_
14. čer 2021

Vidím na prvním.

autor
15. čer 2021

@olga_ fakt tak dnes budu delat posledni test tak snad tam uz bude neco vic.celou noc me bolela prsa kachna6698 nemusi vsude xtu ze pri zpozdeni uz je dalnice.mohla byt dele to je pravda ale stejne si myslim ze z toho asi nic nebude.ach jo porad litam na wc kontrolovat

nikjean
15. čer 2021

Negativní.

autor
15. čer 2021

Zkusila jsem od dr maxe opravdu dela duchy jen vyskocil az po limitu.ach jo. Test jsem rozebrala no.ms stale nikde porad chodim na wc a neco me tlaci v podbrisku nebo jak to rict.uz aby prisla ta ms