Zpozdění MS. Má někdo také zpoždění a čeká na //?

snazimese
6. pro 2019

Ahoj, najde se tu nekdo, kdo ma take zpozdeni a ceka na vytouzene dve carky? Ja mam dnes zpozdeni 5 den, vcera rano tt negativni, dalsi chci udelat v nedeli nebo pondeli.. Je na tom nekdo podobne? Pojdme kdyztak cekat spolu a mezi tim se podporit 😊

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese ja brecela v tehotenstvi u malych lasek, ktere mi po porodu jinak prijdou hrozny, tak vidis 😀 a co zkusit zajit pres tyden na krev?

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 taky nad tim zacinam premyslet, jinak uz nevim...

elwe
7. pro 2019

@snazimese u prvního těhotenství: 12. dpo (zhruba 3 dny před ms) slabá čárka na testu, nepříjemné bolesti v podbřišku a zádech jako při ms (normálně je mám až když to dostanu, nikdy ne před). Teď přibližně 10.-12. dpo jsem byla hrozně protivná, nebolí mě nic, ale jsem hrozně unavená (15. a 16. dpo jsem šla spát s dcerou v osm hodin, včera bych prospala celý den), 14. dpo na testu nic nebylo, až včera 17. dpo malinký dušík. Znovu budu testovat zítra.

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese zkus, aspon budes vedet co a jak, at tak ci onak. A treba to bude i mile prekvapeni 🙂

karkulka63
7. pro 2019

@elwe posledni dobou mam chut chodit zaroven spat se synem o pul 7. 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@elwe ja bohuzel nevim, kdy jsem mela ovu, podbrisek jsem zacala citit kratce pred vynechanim ms.. Citim ho spis jen pri namaze a prevazne vecer.. Citim casto takovy tupy tlak ruzne intenzity ve vrchni casti podbrisku a obcas takovy pichani ci dloubani kousek pod pupkem mirne v levo.. Neni to nesnesitelna bolest, ale obcas dost neprijemna.. Da se rict, ze nejhorsi je to vecer kolem 23 hodiny, aspon teda posledni dva tri dny..
@karkulka63 nebo se v pondeli rovnou objednam na gyndu...

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese nebo. Ty bolesti pri namaze jsem mivala v minulem tehotenstvi taky mimochodem, jak to popisujes

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 no.. Kdyby to u me mela byt jen opozdena ms, tak bych bud podbrisek necitila nebo by me bolelo spis dole u stydke kosti a ne takhle nahore..🤔 Hlavne by me zajimalo, proc porad nemam na tt ani pidi ducha.. :(

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese to nevim no, rada bych ti rekla ☹ doufam, ze se uklidnim a nepojedu pro test 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 no ja osobne uz test asi kupovat nebudu, evidentne to nema vubec cenu... Ale ty bys mohla, kdyz ti ms nedorazi ;)

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese jeste mozna pockam do pondeli, jestli to vydrzim. Nebo taky ne 😀 moc se mi nechce s malym, nema svuj den

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 to se ti ani nedivim ze se ti nechce 🙂 mozna je to i dobre z jedne strany 🙂

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese jj, umim si predstavit, jak by me vytocilo jet s tim kravalem 15 km pro test a pak nic 😀 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 to nemas zadnou lekarnu bliz??

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese neee o vikendu ne

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 to je skoda. Ale z jeden strany je to mozna i dobre, pokud zatim nemas zpozdeni, aspon nebudes popripadne zklamana 🙂

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese no ja prave nevim uplne presne kdy ho budu mit, pocitan tak patek-nedele termin mozne ms... ovulace byla pred 14 dny...

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 jak mas dlouhou LF? To bys mela mit ms ted nekdy ne? Ja mam LF jen 10-11 dni, ale to mi nepomuze, kdyz nevim kdy u me byla ovulace..

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese tezko rict, po porodu to nemam uplne pravidelne... tak si nechavam tech par dni rezervu..

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 tak doufam, ze se ti to brzy srovna a mozna ti nasledujici ms nedorazi 😊

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese dekuju 🙂 taky doufam, ze ti doktor rekne ze se konecne povedlo 🙂

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 Dekuji 🙂 pochybuju, ze me vezme hned v pondeli, pravdepodobne me napred objedna.. Dnes bych mela byt podle posledni ms 4+6.. Doufam ale, ze me vezme co nejdriv..

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese treba te nekde vmackne kdyz je to takto

elwe
7. pro 2019

@snazimese ta lf je dost krátká, zkoušela jsi ji nějak prodloužit?

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 mozna, ale neverim tomu moc..
@elwe nn nezkousela. Beru jen listovku

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese na krev by te vzit ale meli tak ci tak, ne??

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 tak to vubec netusim.. 🤔

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese zavolej v pondeli a zeptej se, za to nic nedas 🙂 ja poslala muze pro test, stejne musi natankovat 😀

snazimese
autor
7. pro 2019

@karkulka63 tak u me asi nema cenu tt kupovat, kdyz stejne na nem nic neni.. :( a v pondeli asi zajdu rovnou na gyndu, mam to docela kousek od baraku..

karkulka63
7. pro 2019

@snazimese jj to udelas nejlip. Ja si stejne myslim, ze na testu nic mit nebudu, ale taky rada vim, na cem jsem