Zpoždění menstruace nebo těhotenství?

bauncc
12. kvě 2018

Dobry den,
prosim o radu...12.4. jsem vysadila HA, kterou jsem brala 13let. Pote se normalne dostavila MS. Nechraneny sex byl presne v den ovulace, ale ted uz mam 6 den zpozdeni MS...tehotensky test je negativni, zadne priznaky ani na tehotenstvi ani na MS nemam :-O co myslite? Nekdo podobnou zkusenost? Dekuji za odpoved 🙂

stef_stef
12. kvě 2018

Co udelat test,,? Neco uz by ukazat mohl 🙂

stef_stef
12. kvě 2018

Jdem debil, jsem nejak preskocila ze je negativni :/ Omlouvam se.
Testujte, mozne to klidne je.
Ale muzete mit jen rozhozene hormony z antikoncepce :( pokud MS nedostane urcite na gyndu 🙂
Drzim palecky

lachtanice86
12. kvě 2018

@bauncc a jak víš kdy byla ovulace? Máš to potvrzené testy, teplotou, folikulometrii, výrokem a cipkem?

lucy1994
12. kvě 2018

A kdy byla teda ovulace?

bauncc
autor
12. kvě 2018

lucy1994 ovulace byla 29.4. podle kalendare v telefonu...jinak to netestuji...sem lajk tak me nesudte 😀

lucy1994
12. kvě 2018

@bauncc Já vůbec nesoudím. Já se taky takhle řídila, ale je to k ničemu. Měla jsem dřív nepravidelné cykly, i když teda většinou po 30ti dnech, ale sem tam zpoždění. A i když mívám teď cykly většinou po 30ti dnech, tak ovulaci mám pokaždé jindy :D Nejlepší je asi měřit bazální tpelotu (nemám zkušenost), nebo zkusit ovulační testy, či chodit na tu folikulometrii. Ale nejlepší je prý sexovat ob den/dva a dávat po styku nohy nahoru :D
Kdyby i přesto byla ovulace toho 29., byla by si teď 13. den po ovulaci, to už by se asi něco ukázalo, ale zkus ještě testnou zítra nebo pozítří. Pokud stále nic na testu nebude, bude to nejspíš zpoždění a nebo si měla ovulaci později než podle kalendáře, takže bude ještě naděje. 🙂

renuliena
12. kvě 2018

Držím palečky 🍀 🍀 🍀 🍀 třeba ta ovulka byla opravdu pozdeji 🤗

monjura
12. kvě 2018

Nekdo otehotni hned po vysazeni a nekdo pozdeji... Cca pul roku se telo cisti po vysazeni HA. Tak je take zcela mozne, ze to ted budete mit nepravidelne...
Jinak preju brzke tehu..

janapetrvalska
12. kvě 2018

Spis to vidim , ze telo je zmatene ted bude muset naskocit .. kontryhelovy caj, nosifol duo apod. necim bych zacla ... me po vysazeni (taky 13let) pul rok chodila jak mela , ale mela jsem anovulacni cykly, a po pul roce zaclo chaos, nekdy 40dni nekdy 60dni a trvalo pul rok nez se to hodilo do pohody .. pomahka mi pupalka v tabletach tehdy

priefi
12. kvě 2018

@bauncc nekdy trva, nez se to mrnatko zahryzne, pockej dva dny a testni znova. Jinak muze byt, ze ha Ti rozhodila cyklus a muze byt ted nepravidelny. Kdy byla ovulace?

bauncc
autor
12. kvě 2018

@priefi podle kalendáře 29.4.

lachtanice86
12. kvě 2018

@bauncc podle kalendáře v mobilu? Tak to znamená že nevíš kdy byla ovulace. Proto to nepiš. Chápu že to jinak nesledujes ale ty aplikace jsou úplně mimo. Takže bych řekla neřeš to. Po x letech si vysadila ha a tělo se s tím musí srovnat

cinam
12. kvě 2018

@bauncc podle kalendáře se určitě neřiď. Po vysazení jsem dostala MS normálně a pak až po třech měsících

priefi
12. kvě 2018

@bauncc v tom pripade plati to, co jsem psala, testni za 2 dny rano. Ms casto prichazi 14 dni po ovu a to je doba, kdy uz by mohlo byt videt neco i na testu. Ted je jeste brzy.

vendelinka08
12. kvě 2018

@bauncc dle kalendáře bych se vůbec neřídila... jelikož tělo začíná fungovat bez hormonů, může být rozhozené a ovulka být může ale také nemusí, nebo až později... rozhodně teď tvoje tělo nefunguje jako hodinky... takže budeš muset ještě vydržet, bud se dostaví menzes nebo ti naskočí test....

bauncc
autor
13. kvě 2018

Tak jsem to už dnes dostala 😉

stef_stef
13. kvě 2018

@bauncc To mě mrzí ale nebojte urcite se zadari, je nas takovejch, co kazdy mesic doufají více 🙂

renuliena
13. kvě 2018

@bauncc to mě mrzi. Ale ono se to zadari neboj 🍀🍀🍀

lemrom
13. kvě 2018

Já jsem vysadila HA koncem ledna po 14 letech a až tenhle mesic jsem měla opravdu pozitivní ovu testy, předtím jen slabé čárky. Cyklus mám pravidelný 27-28 dní a snažíme se obden okolo ovulace ☺ Myslím, že se teprve srovnávají hormony, tak uvidíme. Držím ti palce ať se brzy zadaří ☺

loylii
13. kvě 2018

@bauncc já díky kalkulačce v telefonu otěhotněla 2x😉

loylii
13. kvě 2018

Pro mě lepší kalkulačka v mobilu, když vím ze mám pravidelně MS, tak musí byt i ovulace. Furt lepší než se hrabat někde a zkoumat nejakej hlen, pozorovat se teploměrem, stresovat se carkama na ovu testu atd.. sexik mám rada a v době ovu dle kalkulačky proste mám jen víc tuleni. Pritel neví, ze používám nějakou kalkulačku😉 proste na nej skocim. Teď čekáme dvojcatka😉

janapetrvalska
13. kvě 2018

@loylii az na to , ze ovulace nezavisi na ms, muzes mit vse pravidelne a ovulace nemusi byt ...

loylii
13. kvě 2018

@janapetrvalska samozřejmě než jsem se začala soustředit na potomka, tak v půlce cyklu jsem si zasla na gyndu a ta mi potvrdila ze ovu mám vždy 12-14 den. Tak kalkulačka na mě sedí. Ale když jsem zkoušela teploměr, měla jsem hrozny skoky teplotní a měla v tom chaos.