Zpožděná menstruace, pididuch na testu

dennnisa89
16. čer 2017

Nechapu to. Mivam cyklus 26-27 dni. Mela jsem nechraneny sex 15. den cyklu v dobe ovulace. Pote jsem mela uplne vsechny tehotenske priznaky. Bolelo me skoro kazdy den divne v podbrisku, pichalo me ve vajecnicich, prsa se mi zvetsila, zvracela jsem, zavrate atd., ze jsem si myslela, ze uz to nedostanu. Tento cyklus trval 32 dni a pak jsem to dostala. Od ovulace do MS byl zcela negativni test, jenze dnes 2. DC mam na testu slabouckeho ducha. Ve skutecnosti jde lip videt a carka je doruzova. Je blbost, abych byla v tom, ze? MS je normalni, mozna lehce slabsi.

dolezalovalucie
16. čer 2017

@dennnisa89 Proc by to mela byt blbost?nektere zeny mají ms normalne i 3 mesice

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@dolezalovalucie dnes prave skoncila a spinim. Nerozumim. 2 dny byla obycejna, akorat asi bez srazenin. To se mi jeste nestalo. No, zkusim v pondeli test. 😲

cizinkaa
17. čer 2017

ducha nevidím... 🙄

dolezalovalucie
17. čer 2017

@dennnisa89 No ja myslim,ze jsi tehotna.Tak se v pondělí ozvi.vetsinou u tehotestvi je ms slabsi a kratsi

kotty
17. čer 2017

ducha nevidím, ale třeba je tak slaboučký, že na fotce prostě vidět není. já měla takového slabého 9DPO a mám testy všechny schované i vyfocené a ten první taky nebyl vidět. I když podle výpočtů dr. dle velikosti plodu jsem musela otěhotnět tak o 14 dní dřív, což by znamenalo asi 4 dny před MS která pak ještě ale přišla i když byla trochu jiná a já si toho nevšímala . Takže možné je všechno 🙂

madja
17. čer 2017

Já tam "ducha" vidím. Za mě těhotná jsi.

no_title
17. čer 2017

já nevidím nic, zkus za 2 dny test znova. Jinak já se jednou napálila s ryskou, on skoro každý test má slabě vidět "rysku" ale to není druhá čárka. Druhá čárka je stejně široká jako ta kontrolní, takže když je jedna široká a ta druhá je úplně tenoulinká, tak je to jen ryska, bohužel.

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@madja myslis? Ikdyz jsem zase trochu krvacela? Bez srazenin, ale krev to byla, zvracela jsem, boli me zada a toci se hlava... a test ted vypada takto. 🙏

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@no_title mne prijde ted pri tom novem testu stejnesiroka a doruzova, ale nevim. Nechapu to.

no_title
17. čer 2017

@dennnisa89 jo, teď už ji vidím 🙂 no vypadá to na druhou čárku 🙂 otestuj ještě za 2 dny, měla by sílit 🙂

madja
17. čer 2017

@dennnisa89 určitě se netestuj "pořád", už vůbec ne během dne. Zkus fakt za ty dva dny (i když z vlastní zkušenosti vím, jak je to těžké vydržet, takže vlastně zítra ráno 😀), a uvidíš. Buď bude sílit nebo ne. Já tam prostě druhou čárku vidím, teď je to na osudu 😉

barbiel
17. čer 2017

Ahoj! Strasne moc drzim pesti!!! Ja mam pocit, ze duchy vidim vsude. Mam stejneho na svem testu tyden po ovulaci a cca tyden do menstruace... At Ti to dobre dopadne 😉

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@madja OK. Uvidime zitra odpo. 🙏
@barbiel I tobe!!!! 🙏A dekuji!!! 🙂
@no_title Zkusim zitra odpo. Ale to by asi musel byt zazrak. 😉

simdan
18. čer 2017

nic nevidím,,,,

obla
18. čer 2017

@dennnisa89 odpoledne nezkoušej, ale ráno .. kdy je moč koncentrovanější !

barbiel
18. čer 2017

@dennnisa89 dej vedet 😉🙏

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@barbiel jasne, ze dam. Poslem si je navzajem - ty testy. wink: Odpo udelam obyc mamatest, co mi da kolegyne a rano v ut - Clearblue EASY. 👍 Pokud budou oba nega, tak je to jasny. A ja myslim, ze budou, prsa me uz ani neboli. A uz jen trochu spinim a to jsem dnes 4.DC, jinak to mivam jeste touto dobou silnejsi.😒 Proste nechapu!

madja
18. čer 2017

@dennisa89 jak píše obla - testuj se opravdu jenom ráno. Zbytek dne je více méně o ničem.

barbiel
18. čer 2017

@dennnisa89 vsak uvidis. Ja budu testovat, az v den ocekavane MS, mam tu jeste mamatest... Posli, budu rada a kdyztak pristi mesic 🙂 jednou to vyjde 😉

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@barbiel tak domluveno😉🙏

slayc
18. čer 2017

Ahoj, mam to podobne, jen me MS zatim ceka, od patku bych furt jen spala, vcera hrozna bolest bricha a dnes nevolnost zakoncena zvracenim, bolest zad. Rano na testu carka, ktera temer neni videt, tak bud z toho neco bude, nebo ne🙂 budu nam vsem drzet palce, aby silila 🙂

barbiel
18. čer 2017

@slayc vitej v klubu 🙂 Kdy ji cekas? Bolesti zad, navalovani... Mame to podobne 🙂 Drzim pesti 😉

slayc
19. čer 2017

Na konci tohohle tydne, tak uvidime 🙂

barbiel
19. čer 2017

@dennnisa89 tak jak to s Tebou vypada? 🙂

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@barbiel rano 😉 Bojim se, ze by byl negativni hodne jsem pila, ale i tak se mi zda, ze zitra bude negativni. Je z lekarny a ten lekarnik rikal, ze by mel byt spolehlivy, tak uvidim. Clearblue EASY. No uvidime. Kazdopadne me porad picha na vajecnikach. 😒 a ty budes testovat kdy?

barbiel
19. čer 2017

@dennnisa89 ja az v patek, casu habakuk. 🙂 Bolesti jak na menzes, nicmene ve stredu podbrisku a ne u vajecniku, ze kteryho ovuluju, ale spis mam pocit, ze tonouci se stebla chyta... 😒

lenka080
19. čer 2017

@dennnisa89 jezis ja jsem napnuta.moc ti drzim pesti.

lenka080
19. čer 2017

@dennnisa89 takovyho ducha jsem mela v den vynechane ms 🙂 je krasne videt

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@lenka080 dekuji, mam strach, ze to byl jen vadny test. Ale nadeje umira posledni ;)

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@barbiel mooooc ti to preju! 😉👍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru