Zpožděná menstruace, pididuch na testu

dennnisa89
16. čer 2017

Nechapu to. Mivam cyklus 26-27 dni. Mela jsem nechraneny sex 15. den cyklu v dobe ovulace. Pote jsem mela uplne vsechny tehotenske priznaky. Bolelo me skoro kazdy den divne v podbrisku, pichalo me ve vajecnicich, prsa se mi zvetsila, zvracela jsem, zavrate atd., ze jsem si myslela, ze uz to nedostanu. Tento cyklus trval 32 dni a pak jsem to dostala. Od ovulace do MS byl zcela negativni test, jenze dnes 2. DC mam na testu slabouckeho ducha. Ve skutecnosti jde lip videt a carka je doruzova. Je blbost, abych byla v tom, ze? MS je normalni, mozna lehce slabsi.

dolezalovalucie
16. čer 2017

@dennnisa89 Proc by to mela byt blbost?nektere zeny mají ms normalne i 3 mesice

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@dolezalovalucie dnes prave skoncila a spinim. Nerozumim. 2 dny byla obycejna, akorat asi bez srazenin. To se mi jeste nestalo. No, zkusim v pondeli test. 😲

cizinkaa
17. čer 2017

ducha nevidím... 🙄

dolezalovalucie
17. čer 2017

@dennnisa89 No ja myslim,ze jsi tehotna.Tak se v pondělí ozvi.vetsinou u tehotestvi je ms slabsi a kratsi

kotty
17. čer 2017

ducha nevidím, ale třeba je tak slaboučký, že na fotce prostě vidět není. já měla takového slabého 9DPO a mám testy všechny schované i vyfocené a ten první taky nebyl vidět. I když podle výpočtů dr. dle velikosti plodu jsem musela otěhotnět tak o 14 dní dřív, což by znamenalo asi 4 dny před MS která pak ještě ale přišla i když byla trochu jiná a já si toho nevšímala . Takže možné je všechno 🙂

madja
17. čer 2017

Já tam "ducha" vidím. Za mě těhotná jsi.

no_title
17. čer 2017

já nevidím nic, zkus za 2 dny test znova. Jinak já se jednou napálila s ryskou, on skoro každý test má slabě vidět "rysku" ale to není druhá čárka. Druhá čárka je stejně široká jako ta kontrolní, takže když je jedna široká a ta druhá je úplně tenoulinká, tak je to jen ryska, bohužel.

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@madja myslis? Ikdyz jsem zase trochu krvacela? Bez srazenin, ale krev to byla, zvracela jsem, boli me zada a toci se hlava... a test ted vypada takto. 🙏

dennnisa89
autor
17. čer 2017

@no_title mne prijde ted pri tom novem testu stejnesiroka a doruzova, ale nevim. Nechapu to.

no_title
17. čer 2017

@dennnisa89 jo, teď už ji vidím 🙂 no vypadá to na druhou čárku 🙂 otestuj ještě za 2 dny, měla by sílit 🙂

madja
17. čer 2017

@dennnisa89 určitě se netestuj "pořád", už vůbec ne během dne. Zkus fakt za ty dva dny (i když z vlastní zkušenosti vím, jak je to těžké vydržet, takže vlastně zítra ráno 😀), a uvidíš. Buď bude sílit nebo ne. Já tam prostě druhou čárku vidím, teď je to na osudu 😉

barbiel
17. čer 2017

Ahoj! Strasne moc drzim pesti!!! Ja mam pocit, ze duchy vidim vsude. Mam stejneho na svem testu tyden po ovulaci a cca tyden do menstruace... At Ti to dobre dopadne 😉

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@madja OK. Uvidime zitra odpo. 🙏
@barbiel I tobe!!!! 🙏A dekuji!!! 🙂
@no_title Zkusim zitra odpo. Ale to by asi musel byt zazrak. 😉

simdan
18. čer 2017

nic nevidím,,,,

obla
18. čer 2017

@dennnisa89 odpoledne nezkoušej, ale ráno .. kdy je moč koncentrovanější !

barbiel
18. čer 2017

@dennnisa89 dej vedet 😉🙏

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@barbiel jasne, ze dam. Poslem si je navzajem - ty testy. wink: Odpo udelam obyc mamatest, co mi da kolegyne a rano v ut - Clearblue EASY. 👍 Pokud budou oba nega, tak je to jasny. A ja myslim, ze budou, prsa me uz ani neboli. A uz jen trochu spinim a to jsem dnes 4.DC, jinak to mivam jeste touto dobou silnejsi.😒 Proste nechapu!

madja
18. čer 2017

@dennisa89 jak píše obla - testuj se opravdu jenom ráno. Zbytek dne je více méně o ničem.

barbiel
18. čer 2017

@dennnisa89 vsak uvidis. Ja budu testovat, az v den ocekavane MS, mam tu jeste mamatest... Posli, budu rada a kdyztak pristi mesic 🙂 jednou to vyjde 😉

dennnisa89
autor
18. čer 2017

@barbiel tak domluveno😉🙏

slayc
18. čer 2017

Ahoj, mam to podobne, jen me MS zatim ceka, od patku bych furt jen spala, vcera hrozna bolest bricha a dnes nevolnost zakoncena zvracenim, bolest zad. Rano na testu carka, ktera temer neni videt, tak bud z toho neco bude, nebo ne🙂 budu nam vsem drzet palce, aby silila 🙂

barbiel
18. čer 2017

@slayc vitej v klubu 🙂 Kdy ji cekas? Bolesti zad, navalovani... Mame to podobne 🙂 Drzim pesti 😉

slayc
19. čer 2017

Na konci tohohle tydne, tak uvidime 🙂

barbiel
19. čer 2017

@dennnisa89 tak jak to s Tebou vypada? 🙂

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@barbiel rano 😉 Bojim se, ze by byl negativni hodne jsem pila, ale i tak se mi zda, ze zitra bude negativni. Je z lekarny a ten lekarnik rikal, ze by mel byt spolehlivy, tak uvidim. Clearblue EASY. No uvidime. Kazdopadne me porad picha na vajecnikach. 😒 a ty budes testovat kdy?

barbiel
19. čer 2017

@dennnisa89 ja az v patek, casu habakuk. 🙂 Bolesti jak na menzes, nicmene ve stredu podbrisku a ne u vajecniku, ze kteryho ovuluju, ale spis mam pocit, ze tonouci se stebla chyta... 😒

lenka080
19. čer 2017

@dennnisa89 jezis ja jsem napnuta.moc ti drzim pesti.

lenka080
19. čer 2017

@dennnisa89 takovyho ducha jsem mela v den vynechane ms 🙂 je krasne videt

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@lenka080 dekuji, mam strach, ze to byl jen vadny test. Ale nadeje umira posledni ;)

dennnisa89
autor
19. čer 2017

@barbiel mooooc ti to preju! 😉👍