Zvedání nohou po sexu. Pomáhá to k otěhotnění?

pincik
17. lis 2010

Ahoj. Myslíte, že pomáhá zvedání nohou do vzduchu po milování, pokud chcete otěhotnět? Pár lidí už mi říkalo, ať to vyzkouším, ale nikde není, jestli to vážně funguje. A jak dlouho mám mít ty nohy nahoře? Minutku, dvě nebo nějak dlouho? Díky moc za odpovědi 🙂

ceekanka
7. říj 2013

Celou tu dobu co tu čtu tu diskuzi,tak přemýšlím nad tím pomoci si prstem a říkám si to samé co bettyna84. Nejen že jdou spermie ven pod tlakem ,ale uvážím li, že jdou ven z něčeho co je podstatně delší jak můj prst, tak už tomu tímhle opravdu asi moc nepomůžu. Zrovna včera jsem si vzpoměla na kamarádku,které to moc nešlo a pak to zkusili ze zadu a bylo to. To bych zase řekla,že to má co dočinění s tím, v jaké poloze je děloha a jak se k ní spermie lepší dostanou.

kesinka_z
7. říj 2013

První holka se zadařila neplánovaně, po sexu hned šupky do sprchy 😀 Druhému mimi to trvalo bez mála 3 roky než jsem otěhotněla, zkoušela jsem nohy nahoře, prstíčkovou metodu, vitamín E, snad pokaždé to bylo milování v misionářské poloze.. ale stále nic... pak jsem někde vyčetla, že je lepší když se první udělá muž do ženy, a pak až má orgasmus žena, že to stahování dělohy při orgasmu snáze "nasává" sperma. Praktikovali jsme to tak asi 2 měsíce a zadařilo se 🙂 Teď jsem v 26tt a čekáme kluka 🙂