10 dní opožděná menstruace, test negativní

isabell9513
15. srp 2016

Ahoj holky,mám dotaz...
Mám 14dní od oplodnění a 10 dní spožděnou ms,jenže jsem si dělala těhu test a byl neganivní.
Myslíte,že je ještě brzo?Minuloun středu jsem byla na gyn s tam mi řekla,že podle dělohy jsem bud před ms a nebo těhotná.
Jenže testy sou negativní.
Moc děkuji 😉

bajuliss
15. srp 2016

Podle me je brzo...jeste bych pockala 😉

misula29
15. srp 2016

to jsou zvláštní počty 🙂

katherinne18
15. srp 2016

Správný dr. má přeci poznat, jestli se blíží ms.. Moje gynekoložka věděla vždy přesně, že jsem před ms.. Tak uvidíš.. Držím palce. 🙂

helen_h
15. srp 2016

@isabell9513 Jojo, zvláštní počty... Podle čísel, co píšeš, to vypadá, že říkáš, že k oplodnění by došlo 4 dny před očekávanou ms?? To ale přece není fyziologicky možné ;) Mezi ovulací a ms je ještě tak 10-14 dní...

isabell9513
autor
15. srp 2016

děkuji moc.

isabell9513
autor
15. srp 2016

Proč spatný počty?děkuji

misula29
15. srp 2016

@isabell9513 viz odpověď @helen_h

isabell9513
autor
15. srp 2016

takže tím chcete říct,že před ms není možné otěhotnět?

misula29
15. srp 2016

@isabell9513 ta šance je strašně malá, opravdu málo žen má ovulaci před ms a tam bývá problém ,že vajíčko by nemělo moc šancí se zahnízdit a odešlo by s ms . Podle čeho soudíš ,že proběhla ovulace 4 dny před ms?

prdoulinek
15. srp 2016

Ahoj holky kamarádka se mě ptala měla MS naposledy 4.7 a tento měsíc se jí ještě nedostavila a testy jsou negativní..má strašně nafouklé bříško a někdy i křeč v podbřišku a žaludek má jak na vodě tak jdu za Vámi pro radu co by jste na to řekli? Jinak na gynekologii je už objednaná ☺

olivie2244
15. zář 2023

Hezký den. Ženy, jsem tu poprvé. Žádám jen radu. Poslední menstruaci jsem měla v lázních, 5.8. sex jsem měla 13.8. 15.8 jsem zvracela a bylo mi blbě. Od té doby nic, ani soulož ani se však nedostavila menstruace. 13.9. jsem byla u doktora, řekl mi, ať si v Prví řadě udělám test, ten byl negativní. Jo, vlastně jsem ještě styk měla 1.9. No takhle, jak dlouho mám ještě čekat. ? Injekci nechci, na vyvolání. Jak dlouho tedy čekat.? Si.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru