10 dní po nechráněném styku bolest prsou

anickaaa28
9. led 2017

Zdravím.Chtěla bych se zeptat na pár věcí.28.12 jsem měla nechráněný styk.A už 10 dní po mě strašně bolí prsa,hrozný tlak a výtoky jsou bílé.Bolest hlavy taky.MS mám dostat až 20. den v měsíci.Kdy si mám udělat test?Šlo by to už ted poznat?Co myslíte?Poradte někdo prosím :(

peagasis1017
9. led 2017

Uz 15dni od styku je mozno provest test. Hlavne 1. ranni moc, koupila bych ten s vysokou citlivosti.

biedronka10
9. led 2017

@anickaaa28 to by bylo cca 11 den? myslim si ze uz jo. I kdyz, kdy jsi mela naposled ms, mas pravidelne cykly? Doporucuji koupi digital TT clear blue, nejni prilis levny, ale je 100% spolehlivy a to co tam bude fakt bude pravda a budes mi jasno, udelej si ho klidne rano.

anickaaa28
autor
9. led 2017

Děkuji za radu ale nevím jestli nemám ještě počkat.Ta bolest prsou je hrozná..Test jsem si udělala dnes ráno a negativní.Tak nevím jestli je ještě brzo a nebo mám počkat jestli se dostaví MS?Cykly mám pravidelné.Ted bych měla dostat tak 20. den v měsíci jako vždy.Jen mě udivuje ta bolest prsou..prsa mě bolely vždy tak cca 2-3 dny před menstruací...ale ted už několik dní bolí...tak nevím :/ Břicho bolí jako by se měla dostavit menstruace...

biedronka10
9. led 2017

@anickaaa28 no ono je to tezky, ja jsem prubech ms i ovulace mivala vzdy jiny. Podle toho co rikas tak to teda vypada na ovulaci. Hraje tam spousta faktoru, ja kdyz jsem teda mela to stesti a ovulace byla tak mi stacilo treba prochlafnout nebo nejaky stres a mela jsem jiny prubeh. Ty to mas vyborny, ze mas pravidelne cykly. Ja mela pak uz anovulacni cykly a pak uz ms nebyla treba 3 mesice. Zkus si tedy test treba jeste za 5-6 dni. Ale podle me budes mit ovulaci a jestli chcete mimi tak smele do toho.

anickaaa28
autor
9. led 2017

Bylo by to právě neplánované =( Mám už dvě děti.A prúběh byl vždy jiný tak nevím :/ Asi ještě počkám na MS a pokud se nedostaví tak se objednám k lékařce.

ojo
9. led 2017

@anickaaa28 nejlepší je prostě počkat, jestli dorazí MS, ale můžeš zkusit honit duchy testama i dříve, ale třeba jen pár dní, teď si myslím, že je to fakt ještě brzo, když to máš dostat až za 10dní a jen bys vyhazovala peníze do koše, test to může ukázat i pár dní po očekávané MS....

biedronka10
9. led 2017

@anickaaa28 klidne pockej, ale priklanim se spise k te ovulaci. Drzim palce at to dopadne jak si prejes

anickaaa28
autor
9. led 2017

Děkuji moc 🙂 Ještě počkám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru