• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

10 dnů zpožděná menstruace a testy negativní

9. dubna 2016 
Ahoj holky, momentalne resim extremne dlouhy cyklus, normalne mam tak 32 (max.34) dni, dnes je 42 a ms porad nikde..Min. tyden v po jsem byla na gynde, to jsem jeste zadne podezreni nemela, takze mudr.udelal klasickou prohlidku, jen me rekl,ze mam sliznici docela zvetsenou (mela jsem s tim trosku problem, proto se nam nedarilo otehotnet) a vypada to spis na ovulaci nez na ocekavani ms, krev me nebral, cetla jsem,ze v tak brzke fazi by na uz nemusel nic poznat.. Testy porad negativni, dneska jsem si udelala i ten Clear Blue, ale taky nic, akorat misto 3min. co pisou v navodu trvalo pres 5 minut nez se objevilo minusko..Asi pockam do konce tydne, a pak se asi znovu objednam k mudr. Priznaky nejak nepozoruju zadne, zravou mam porad a unavena spis z nevyspani, tak uvidime...
Nemate s timto nejakou zkusenost?
5. dub 2011 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto je spíš na diskuzi, míváš už dlouho pravidelné cykly? kdy jsi vysadila antikoncepci? někdy když je pozdě ovulka, tak jsou testy negativní třeba i 14 dní po vynechání MS.. měříš BT? to asi na takové ty "anketní" odpovědi moc nebude
5. dub 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,testy můžeš mít negativní.Nebudeš mi věřit,ale u prvního jsem měla pozitivní test až ve 4 měsíci.Ted jsem ve 3 měsíci a testy jsou pořád negativní,poznalo se to až z krve.
5. dub 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, měla jsem něco podobného minulý týden..... cyklus obvykle 31 dní .......a 43 den a furt nic MS nepřišla..... dělala jsem testy a negativní. Sviňa přišla 45den.
5. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám stejný problém :unamused: Cyklus běžně cca 30 dní a dnes mám 58DC :frowning2: .Před týdnem jsem byla na gyndě pro injekci a stále nic :unamused: .Jo těhu test samo že taky negativní :confounded: .Skoč si znovu na gyndu,pro vyvolávačku :wink:
10. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, já tohle měla po vysazení antikoncepce před první těhu, nejdříve cykly kolem 30ti dní, potom se natáhly na 42-46. Pak jsem otěhotněla a po porodu už MS byla zase v mých obvýklých 30tidenních cyklech.
11. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik ja to mela podobne jako coxa po vysazeni cykly kolem 30 dni pak jeden dlouhy cyklus kolem 50 dni... tehu test byl negativni a nijak jsem to jinak neresila a cekala az ms prijde sama a po nem myslim jeden cyklus 32dni a v dalsim jsem otehotnela :wink: preji hodne stesticka :dizzy_face:
14. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nepatřím mezi ty, které mají zrovna krátké cykly. Nikdy jsem je neměla. Klasika byla tak 35-40. Dneska jsem už však na naprosto šílném rekordu (62 den). Jelikož se s manželem snažíme o miminko už od prosince loňského roku, tak jsem si myslela. že se snad stal zázrak a jsme těhu, ale těhotenské testy (testováno 3 krát) jsou negaticní. tak dneska jdu za Mudrou, ať mi řekne co se děje. Jsem strašně nervozní a náladová, unavená a už 14 dní mě pobolívá břicho. Tak jsme zvědavá, co mi dneska řekne.
12. zář 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, také se podělím o zkušenost. 24.6. mě skončila MS a další měsíc nic. Až 4.8. mi vyšli // na testu :slight_smile: Ale to už jsem věděla, že jsem v tom, nechala jsem si odebrat krev na HCG a bylo 165 28.7. Příznaky jsem měla bolesti v podbřišku jako na MS, někdy fakt bolestivé. Bolesti prsou a návaly horka a chladu.. U prvního prcka se mi také nedostavila MS, testy negat. šla jsem k lékaři a ten, že mám zvětšenou sliznici ale těhotná nejsem. Dal mi injekci na vyvolání a řekl, že když to do desti dnů nedostanu ať přijdu. Nedostala jsem to a 10. den mi vyšel pozit test (po 43.dnech od poslední MS). Takže těhotné klidně můžete být :wink: Hodně štěstí...
12. zář 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky už 12dni nemám MS. Pořád je mi špatně jsem nějaká nervózní a poboliva me břicho ale test byl negativní.děkuji za rady
9. dub 2016 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek