10DPO bolest podbřišku, mohlo by předznamenávat zadaření?

monib66
18. pro 2018

Zítra budu 10DPO, graf bazálky je zatím moc hezký. Dnes mě začaly středně silné křeče v podbřišku. Asi jako kažná snažilka jsem zvědavá, zda by to mohlo znamena uhnízďování vajíčka. 2 DPO jsem měla křeče v břiše také, tehdy ale byly dost silné. Jelikož i stále kojím, nevím, kdy by měla dorazit další MS. Což mě přivádí na další dotaz, kdy zkusit testnout?

etapa
19. pro 2018

Testovat můžete klidně dneska, ale aby byla jistota, o bych až v den vynechání.

Křeče v podbřišku mohou znamenat cokoli, dokonce i větry. Zkuste se tak nesledovat.

Ja vím, že je to těžké, když někdo hodně chce, já sama byla posedlá, dělala testu na ovulaci, těhotenské, brala gynex, fertility blend, pila kontryhel, cvičila mojzisovku, nic nepomohlo. Samozřejmě jsem pořád testovala a každé pichnuti jsem brala jako uhnizdeni. Ale nikdy nic.

Otěhotněla jsem až v době, kdy jsem to po letech vzdala a začala myslet na něco jiného.

Vím, že se to říká lehce, ale je to tak.

Nesledujte se tak. A bude to hned. Přeji hodne štěstí 🙂

vendelinka08
19. pro 2018

@monib66 tezko rict....muze to patrit k tehotenstvi a take nemusi....test muzes dnes zkusit...a uvidis...nebo to zatim nech a udelej si ho treba na Stedry den pokud do te doby nedorazi ms.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru