11DPO negativní test, je ještě naděje?

hanulka90
14. dub 2016

Ahoj holky prosim poradte mi. Mivam cyklus 26-28 dni. Dnes jsem 11DPO a test mam negativní. Včera jsem rozeprala test clear blue digital a byl tam duch. Dnes jsem si delala mamatest a negativni. Jsme z toho zoufala. Myslite ze je ještě nadeje na //? Ms ma prijit za 3 dny. Teplota pred ovu 36.4 nyni ji mam 37.5 kazdym dnem se zvyšuje. Dekuju za odpovedi

damae
14. dub 2016

@hanulka90 Jsi prilis nedockava. Dej tomu cas a dozvis se, jestli jsi nebo ne. Moznost tu je.

peetulkka
14. dub 2016

@hanulka90 Ahoj,to nevim..Ja iz tri dny pred ms mela na vsech testech duchy.No ale nezoufej,nekomu to ukaze az po vynechani ms,nebo treba az par dni po...🙂Takze nic neni stracene.

hanulka90
autor
14. dub 2016

Nedockava jsem ale po 3 potratech se bojim a chci aby mi dr popripade nasadila leky. U predchozich techu sem mela vzdy duchy uz 5 dni pred ms. A ted nic. A vzhlesem k situaci v práci by bylo nejlepsi kdyby se tam ukazaly //

peetulkka
14. dub 2016

Tak je tam treba zatim nizsi hladina hcg.Ja mela v patym tydnu hladinu hcg 300a doktor mi tvrdil ze to jeste nic neznamena protoze tam jeste nic nevidel.

hanulka90
autor
14. dub 2016

Zkusím si zajit na krev jako samoplatce a uvidim. Za 2 dny opet test a snad to vyjde jak ma. Ted sem koukala na dnesni test a bud je tam pri nakloneni duch a nebo ho chci proste videt

misula29
14. dub 2016

@hanulka90 ten digitální se rozebírat nemá, tam je duch vždy

bajana
14. dub 2016

Nemá sa testovať pred MS, žiadny výsledok ešte nič neznamená...treba vydržať. 11DPO a pozitívny test - ešte stále to môže byť biochemické tehotenstvo, ktoré odíde s MS.

peetulkka
14. dub 2016

@hanulka90 Jeste jsem ti chtela poradit,jestli mas doma nejaky ovu test,tak si ho udelej.Jeste pred duchama mi vysel ovu test pozitivni.To jsem si byla jista ze jsem tehu.Radili mi to i holky srpnovky.A vysel🙂Chapu tve nedockave cekani,byla jsem uplne stejna🙂A pak to vyslo,a Adelka mi dela strasnou radost.Tak ti preji to same.A dej vedet co ten ovu jak ti vysel.

anulilinkaaa
14. dub 2016

Tohle je můj test 13DPO, dej tomu ještě čas. 🙂

peetulkka
14. dub 2016

@anulilinkaaa Ale je to tam🙂

anulilinkaaa
14. dub 2016

@peetulkka Naštěstí je to už rok starý, teď by mne už kleplo. 😀 Ale 11DPO jsem měla kontrolní čarku, ještě na houbách. 🙂

peetulkka
14. dub 2016

@anulilinkaaa Ahaa ja myslela ze je to aktualni🙂Ale radost to byla,ze?Ja cekam druhy,a uz posledni.To aby malej nebyl sam,a chteli jsme parecek jestli to vyjde,noo a nastesti vyslo🙂

hanulka90
autor
15. dub 2016

Ja to vidim blede holky. Vysledky hcg jsou 3. Tak bud byla ovu pozdeji a nebo tam neni.

hanulka90
autor
15. dub 2016

@anulilinkaaa takhle mi vysel vcera 1 test ze 2. Bohužel to byl mama ktery umi delat duchy falesne

anulilinkaaa
15. dub 2016

@peetulkka Radost to byla veliká. 🙂 Gratuluji k párečku. 🙂

@hanulka90 To je mi líto, snad to brzy výjde! 🙂

bbvcelka
14. dub 2020

@anulilinkaaa jak dlouhe jsi prosím měla cyklus, děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru