Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

13. DPO krevní test z lékárny

jednadva
3. únor 2018

Ahoj, dnes je to 13 DPO a dělala jsem si domácí krevní test, od 10mlU. Ukázala se jedna kontrolní čárka a v testovací části jsou jen zvýrazněné kraje (tečky). Je nějaká naděje, že by bylo ještě na testování brzy ?...asi moc ne,že? 😞 Mám 4 dny do MS... mám delší cyklus,35 dní.

lucccinek
3. únor 2018

@jednadva asi bych s testováním počkala a zkusila tak týden po zpoždění 🙂 můžu se zeptat na kolik vyjde takový test?dekuji 🙂

jednadva
autor
3. únor 2018

@lucccinek je na objednání a k vyzvednutí v Benu lékárnách , vyjde kolem 200 kč 🙂

vendelinka08
4. únor 2018

Pokud mas delsi cykly tak testujes brzy. Pockej alespon na den kdy ma prijit. Vim..ze je to super rada...jsem take testovaci maniak😆. Nebo zkus test ob den. A proc nezkusis z moci? Vyjde to levneji.

jednadva
autor
4. únor 2018

@vendelinka08 pro mě je úspěch,že jsem vydržela 13 DPO 🙂) jsem netrpělivá a taky jsem si říkala,že by krev už mohla ukázat // ... při delším cyklu bych měla z moči testovat až 3 dny po vynechané MS. Uvidíme. Mam bohužel za sebou jedno nevydařané těhu a několik antibiotik , trochu se bojím,že si chvíli počkáme než se dá tělo dohromady a budeme se radovat z druhého mimi

kewicka
2. srp 2020

Ahojky mame dotaz stalo se některý že měla zpoždění 4 dny Ale v moci nic nevíte kdy je nejlepší zajít na krev nebo si doma udělat domácí krevní test ?

mona91
2. srp 2020

@jednadva s timhle testem zkusenosti nemám ale jsem měla pozitivní test až 17DPO predtim miniaturní duch co nešel ani vyfotit a u prvního jsem měla dva dny po vynechání MS hcg 17 a TT pozitivní až po dvou týdnech po vynechání MS a mám z toho syna 😂

Sem začni psát odpověď...

Odešli