• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

14 dní zpožděná menstruace, mám jít k doktorovi?

18. května 2016 
@duty jop, a taky jsem dostala utrogestan, takže jsme na tom stejně :slight_smile:. Jak ti je?
12. led 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka - no tak to jsme na tom úplně stejně, dostala jsem to teprve v sobotu a hůř mi ještě při MS nebylo nikdy...nemohla jsem se ani zvednout z postele, natož cokoliv doma udělat, takže celý víkend jsem proležela...
13. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duty Ježiš, no tak to se mám na co těšit. A co ti řekla doktorka? Normálně se dál můžete snažit o mimi nebo doporučila pauzu?
13. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duty Ještě jsem se chtěla zeptat - doktorka mi řekla, že mám brát 2 tobolky denně - ráno a večer po dobu deseti dní. Možná je to hloupost, ale měla jsem za to, že doberu celé platíčko, ale takhle mi zbyde část nedobreného platíčka. Máš to stejně? Snad jsem jí dobře poslouchala. Možná bych jí měla zítra zavolat a přeptat se, abych to nezvorala.
13. led 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka No, můžeme se normálně snažit, že bychom si měli dát pauzu teda rozhodně neříkala :wink: Jo a jinak - já mám balení, kde je 30 tobolek, takže mně to vyjde přesně na 15 dní (taky mám brát ráno a večer). A odkud jsi?
14. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duty já jsem z toho celého dne byla tak vypsychovaná, že mám docela okno v hlavě :slight_smile: tak se radši ptám, abych něco nezvorala :slight_smile: na jedné diskuzi tedy mi psala holčina, že měla předepsáno na dva měsíce a ve druhém se hnedle zadařilo, tak mám alespon motivaci :slight_smile:. Prášky snáším poměrně dobře, ale dneska mě z toho dost tlačil žaludek. V lékárně mě upozornila, že po nich můžu dost přibrat, tak ted, abych se jeste hlídala v jídle :slight_smile:))) já jsem z Prahy
14. led 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty už je rovnou bereš??? Já mám totiž začít brát až 17. den cyklu... Jojo, taky jsem slyšela, že utrogestan na těhu pomáhá, ale tak uvidíme, nebudu se na to radši upínat, abych pak nebyla rozhozená :unamused:
17. led 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duty jj, doktorka mi řekla, že ho mám nasadit hned druhý den, co jsem u ní byla. Taky jsem koukala, že vám všem to doktorka přesně vypočítala, takže jsem se pak nad tim taky pozastavila. Ale tak snad vi, co dela. Doufám!
Přesně tak! Nesmíme se upínat. Ted jsem myslela, že jsem a když jsem zjistila, že ne a jeste k tomu s cystama, tak jsem z toho byla dost hotová. Ted uz to necham byt. Je to osud. (tak snad nas ten osud nenecha dlouho cekat :slight_smile: ))
19. led 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka ahoj,prave citam tvoje prispevky,tak nakoniec je z cysty tehu?ja mamteraz podobny problem s cyklom ako si mala ty,tak preto ma to zaujima...
6. bře 2014 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefaniaj ahoj, nene, cysty mi zustaly, ale utrous me hodil zpet do normalu, a protoze je predepisovan na podporu těhu, tak se mi po druhé kůře užívání podařilo otěhotnět. Jestli se chces primo na neco zeptat, klidne se ptej. Taky jsem byla rada ze vsechny rady, co mi tu holky poskytly :slight_smile:.
6. bře 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka ďakujem za odpoveď :slight_smile: A meškajúcu menštruáciu si nakoniec dostala?
6. bře 2014 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefaniaj ano, dostala jsem ji hned druhy den, co jsem dobrala prvni kůru utrouše :slight_smile: - celkove me hodil do normalu, primo ukazkove, ze jsem si spocitala i ovulaci.
7. bře 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka :slight_smile: tak to sa ti super zadarilo :slight_smile: ja stale cakam co bude,lebo ja som mala menzes 10.1., mala som dalsi dostat okolo 6.2., nedostala som, po 2tyzdnoch meskania som mala 4dni slabe hnede spinenie,tak neviem ci to mam brat ako menzes.tak teraz cakam co sa udeje :slight_smile: testy negativne,tak tehu to nebude.asi mi len zblbli hormony :unamused:
7. bře 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@stefaniaj a ty mas taky nasazený utrouš?
7. bře 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka Nie nemám,doteraz som nemala problémy s cyklom,vždy presný jak hodinky :slight_smile: Uvidím,čo sa bude diať,či mi dojde mrcha alebo nie,bola som aj na gynde,doktorka mi vravela,že ked sa mrška nedostaví,mám prísť na vyšetrenie...
7. bře 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stefaniaj tak uvidis, treba to jeste bude mimi :slight_smile: psalo tu hodne holek, ze jim tehu testy zklamaly a nebo se hladina hcg objevila na testech az pozdeji. Urcite bych chtela po doktorce odber krve a utz, at mas jistotu, ze jsi ok.
8. bře 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenakarkulka tak tehu to uz asi nebude,je to uz velmi dlho,ale dufam,ze sa to coskoro da do normalu aby sme mohli skusat dalej :wink: dakujem za tvoje odpovede,prajem krasne tehulkovanie :slight_smile:
10. bře 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... tak si musim taky postezovat... :slight_smile: V srpnu jsem prestala vrat anti, v zari jsem MS dostala 36 den, v rijnu 37 den, v listopadu az doted nic... celou dobu od vysazeni anti se snazime, v rijnu uz dost poctive :D ... testy jsou negativni, poboliva bricho sem tam, v 37 den kdy jsem to cekala be bolelo bricho klasicky jako pred mesickama ale nic neprislo. od te doby jeste nekolikrat a asi 5 den od ocekavane MS mi bylo cely den nejak zle od zaludku... od te doby je mi jaks taks, mam trochu nafoukly bricho uz asi 15 dni, MS nikde, testy negativ.. co si o tom mam jako myslet? :D
30. lis 2015 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennysn No já měla pozitivní test asi 17 dní po termínu menstruace. Už jsem se taky chystala na gyndu, ale pak jaksi nebylo třeba...Prý miminko "později vyrobený." Ještě bych počkala. A koupila si nějaký hodně citlivý test.
30. lis 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam ted 9 den po terminu ocekavane MS, takze si rikam ze je jeste brzy na to to nejak hrotit. urcite se stalo nekomu uz ze MS dosla az treba za 2-3 tydny... jen mi prislo divny ze 2x na den presne prisla a potreti tohle + ty priznaky hlavne ze zacatku
30. lis 2015 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@whooro vydrz...já ovu mivam až po 25dc....a tedkom mi to ukazal 10dpo test BENU ten ružovej..citlivost 10 doporučuji kup si ho
30. lis 2015 ve 20:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten jsem nezkousela. ale s citlivosti 10 jinej jsem zkousela tusim 6-7 den a nic. zkusim 14 den. ja se stejne nedostanu k dr driv nez po svatcich kvuli praci :( tak doufam ze jsem v poradku
30. lis 2015 ve 20:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@keny123 Děkuju za odpověď, ale diskuze už je poměrně stará a já mám od té doby za sebou úspěšné těhotenství a skoro roční dítko :slight_smile:)))
1. pro 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vam ted zavidim ;) preji hodne zdravi ;)
3. pro 2015 ve 04:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, prosím o radu. Na konci června jsem vysadila HA, první MS jsem dostala po 39 dnech...a pak klasika jako jsem měla před HA 26 dní pravidelně. Až do teď. Dnes mám již 15 dní spoždění..jsem 41 DC...testík jsem si dělala 3 a 7 den a včera a nic, ani náznak....mám počkat do další nebo jít k lékaři....bojím se že nepříjde ani ta další a ta vychazí na 20.12 takže se pak již nikam nedostanu...všude bude zavřeno :(
9. pro 2015 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@werik153 šla bych před svatkama na agolutin.... vyvolávačka ms
9. pro 2015 v 18:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja jsem jasna... MS dorazila 56 den... takze zase priste. Ale tak snazime se teprve 3 mesic, tak snad se zadari.
11. pro 2015 v 05:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, uz par mesicu neberu ha, menstruace mi chodila pravidelne po 25 dnech, jednou se zpozdila o osm dni ale to diky brani antibiotik predtim a ted mi zase meska ale uz deset dni a testy jsou negativni. Nevite co to muze byt? normalne me poboliva spodek jako kdyby mela prijit ale nic a k tomu slaby vytok…jak dlouho mam cekat nez pujdu k dr?
18. kvě 2016 v 19:18  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek