16dní zpoždění, vyvolávací injekce, testy

errisek
29. dub 2019

A zase já.... Holky 16 dní zpoždění, v 11dnu zpoždění test negativní.... ve čtvrtek jsem byla na vyvolávací injekci, poté pátek, sobota, neděle pozitivní testy duch sílil, že už šel krásně vyfotit a dnes v pondělí test negativní... Žádné bolesti nemám, jedině co už měsíc "bolest" prsou, bradavky citlivé a píchání v zebrech.. Gyndarka má už ze mě spíš srandu jak to moc řeším, ale na tu psychiku je to náročný :(

radullah
29. dub 2019

Duch takhle dlouho po vynechání a pak jeho zmizení ukazuje nejspíš na biochemické těhotenství. Už by jsi byla kolem 7tt a to už by bylo na ultrazvuku určitě něco vidět...

errisek
autor
29. dub 2019

@radullah biochem jsem měla minulý měsíc, teď se mi to aspoň vaším názorem potvrdilo, že opět :(

radullah
29. dub 2019

@errisek taky mám bohaté zkušenosti bohužel...dobré znamení je, že k oplodnění dochází.
Jinak mě biochemko šíleně rozházelo celý cyklus. Trvalo 4 měsíce, než jsem začala zase fungovat normálně (úplně rozhozené hormony, bolesti prsou klidně celý cyklus, anovulace, špinení místo menstruace..) až po nasazení ženských bylinek se to zase srovnalo

errisek
autor
29. dub 2019

To mě moc nepotesilo, asi mě tedy bude čekat to stejné.... A to tvrdili, že po biochemku by to druhý měsíc melo vyjít hned :(

radullah
29. dub 2019

@errisek jo jo, prý po biochemku pohnojeno. Taky jsem to slyšela, ale asi jak u koho. Já měla v červenci loňskýho roku zamlklé těhoteství v 11 tt a musela na revizi, pak v prosinci biochemko a teď jsem čerstvě na konci 5 tt..od biochemka děsně rozhozený 3 cykly

errisek
autor
29. dub 2019

@radullah achjo, takže věřím, že také nervy v kyblu... Přeji ať se brzy už konečně zadari... Já za 10min budu mít výsledky z krve, ale jak se znám dokud MS nepřijde budu pořád doufat že hladina hcg byla nízká i na krev :(

radullah
29. dub 2019

@errisek asi jsem to blbě napsala, zítra začínám 6týden těhotenství, každý den jsem jak na jehlách, ale mám z toho tentokrát dobrý pocit, mám stejně silně pozitivní test a příznaky jako u dcerky, která se povedla jako první. Vždycky když to dopadlo špatně, měla jsem pomalu sílící testy a nulové příznaky. Jak dopadla ta krev???

errisek
autor
6. kvě 2019

@radullah jo takhle tak to to tím pádem hodně zdravíčka a ať vše pokračuje jak má ❤️.. Krev negativní už mám i po MS, asi šlo opět o biochemko, sama nevím, moje dr mě vždy strašně odflakne a nijak semnou neprobere proč už druhý měsíc zpoždění, testy pozitivní a poté čárky seslabnou až nakonec negativní :/ cysty žádné nemám tak opravdu nevím :(

radullah
6. kvě 2019

@errisek ach ach...to opravdu vypadá na biochemka. Moje doktorka to taky neřešila, že se to děje tak často, že dva neúspěchy nic neznamenají. Ale kdyby se to mělo stát po třetí, budu chtít už nějaký imunologický testy a tak. Tak třeba si říct taky o něco takového?
U mě se zatím drží, už je mi i blbě, tak snad dobrý znamení.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru