Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

2 slabý duchové

barenka0026
6. zář 2016

Ahoj uz asi mesic a pul mame s pritelem srx bez ochrany a pokazde se do me udela (predtim jsme take meli ale hlidal se ) no a uz mi 6 den meska ms.. Vcera jsem si udelala test jedna carka a druha slabounka rikam si , neeto je kravina... udelala jsem dalsi a to same jedna carka a druha slabounka. Prikladam foto.. co vy na to myslite ze se povedlo? (Ve skutecnosti ty carky jdou videt trosku vic i kdyz oddalim od obliceje)

evoleta
6. zář 2016

Já s takovýmto duchem začínala a teď jsem ve 26.tt 🙂 tak držím pěsti.

barenka0026
autor
6. zář 2016

@evoleta Dekuji a doufam nechci se tesit zbytecne 🙂 .. Jinak mam bolesti v podbrisku jako menstruacni bolesti a boli me prsa.. Ms furt neprisla tak doufam a modlim se ... za par dni zkusim znovu test jestli zesilila.. 🙂

ancickahyksova
6. zář 2016

Toto je můj duch a teď jsem ve 23 týdnu =)

ancickahyksova
6. zář 2016

Tak držím palce a za dva dny bych zkusila test znovu =)

barenka0026
autor
6. zář 2016

Dekuju uklidnujete me 🙂 .. Jasne ze skusim. A gratuluju vam at vam ty prdolky delaji jen radost 🙂

lucatehulka
6. zář 2016

Noo já měla tu čárku ještě slabší apodívejme se 🙂 zkus kdyžtak ještě test clearblue,ten je hooodně přesný a navíc žádné čárky,jasné + nebo mínus a navíc Ti to ukáže délku těhotenství 🙂

dome
6. zář 2016

Pisi za kamaradku zacnu strucne a rychle cely srpen nedostala menstruaci a ted uz je zari ..citi se unavene byva ji nekdy spatne v aute i poboliva hla vcera chytla prujmik tahlo se to do rana do pul4 ..i dopoledne mela lehky a ted je to vpohode snaad jinak delala si 3x test v prvnim testu byla jen jedna carka a v druhem taky a ve tretim carka obevila se slaba carka ktera nebila skoro videt a ta hned zmizla je tedy mozne ze by mohla byt tehotna !?

barenka0026
autor
6. zář 2016

Holky nedalo mi to a koupila dalsi tentokrat mamatest comfort 10 a koukejte.. 3 testy a dve carky.. to neni nahoda ne ? 🙂

kacenka115
6. zář 2016

Gratuluju, já mám dneska taky ducha, dělala jsem zatím jen jeden test, tak doufám, že čárka časem posílí. 🙂

lucatehulka
6. zář 2016

@barenka0026 tak to je jasné,gratuluji🙂

yerry
6. zář 2016

@barenka0026 gratuluji toto je uz jasne 🙂 i na tech prvnich to bylo videt 🙂

barenka0026
autor
7. zář 2016

Dekuju vam vsem 🙂

pampalin
8. zář 2016

@barenka0026 Tak já myslím, že je to celkem jasné už z těch prvních dvou testíků. Potichoučku gratuluji!

barenka0026
autor
8. zář 2016

Dekuju ,udelala jsem dohromady uz 6 testu a vsude // .. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli