• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

26. DC - 3 dny do ms, na testu dušík

28. dubna 2013 
Tak mi tu zbyl jeden test z předminulého měsíce, tak jsem se jen tak z legrace otestovala (dneska 26 DC, 3 dny do MS). Předpokládám, že tam nic neuvidíte, ale mě tam překvapil asi 2 minuty po testování takový dušík. Další test udělám nejdříve v úterý. Jinak všem přeju, aby se brzy zadařilo
28. dub 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dusika tam vidim.. mozny je vsechno :dizzy_face:
28. dub 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly ducha tam máš, ale tohle je určo Mamatest 10 ( ten nový ), měla jsem tam sotva ducha a na Intimed 25 jasnou čárku, kup něco lepšího, budeš mile překvapená :wink:
28. dub 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maty,přesně tak, je to ten nový a vůbec se mi nelíbí ;) Koupím ještě ten starý mamatest a uvidí se. Jinak děkuji :slight_smile:
28. dub 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly taky tam vidím ducha,jj je lepší koupit něco lepšího,větší jistota,tak at jen sílí :wink:
28. dub 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wasilly A jaká je otázka nebo téma k diskuzi? Kvůli oznámení se nezakládají diskuze!
28. dub 2013 v 11:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je tu nekdo ja bych mela otazku a chtela bych vlastne poradit
28. dub 2013 v 17:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta otazka by se tikala mimodelozniho tehotenstvi a odebrani casti obou vejcovodu laparoskopicky . No a tohle semi stalo v zahranici v uk uz jeto rok a ted bych se chtela pokusit o miminko zas .Tak sem sla ke ginekologovi tady v zahranici a tam mi reklyi ze muzu mit dite spontalne na dale.Coz nechapu mate stim holky nejakou skusenst proto ze ja uz vazne nevim diky
28. dub 2013 v 17:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek