Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

3 dny opožděná MS, krátkodobé špinění, TT negativní

nikcaneumannova
22. říj 2015

20.10. - měla dorazit očekávaná MS místo toho se objevil bílý výtok 21.10. - druhý den zpoždění, objevilo se krátkodobé lehké špinění, TT dělán večer kolem 22h (negativní) viz. foto (jedná se o TT Pepíno 10 HCG) 22.10. - třetí den zpoždění bez výtoku a špinění. Jsem z toho trochu zmatená, MS nikde, žádné jí podobné příznaky též ne, kdy myslíte ženy, že mám znovu tedy zkoušet testovat? 😖

m21elis
22. říj 2015

já měl apozitivní test až 5. den zpoždění, měla sem výtok, vždycky sem si říkala á už sem to dostala a ono nic, hlavně testuj z raní moči a je dobrý večer moc nepít, aby byla co nejkoncentrovanější

monikagurthova
22. říj 2015

Ahoj, já jsem testovala až 14 dní po vynechání MS ( a to bylo pozitivní i z večerní moči), protože i týden po vynechání jsem měla test negativní. Je možné, že to ještě přijde. Myslím, že testuješ moc brzy. Držím pěsti 🙂

nikcaneumannova
autor
22. říj 2015

Nakonec se v poledne objevilo opět lehké špinění, tentokrát trochu s krví, to trvalo cca hodinu, dvě a nyní? Ani zmíňka o špinění, žádné bolesti, nic, vyčkám do víkendu, zakoupím případně TT Clearblue a uvidí se 🙂

michy1986
25. říj 2015

@nikcaneumannova tak jak jsi dopadla?? já jsem na tom ted podobně.. MS měla dorazit ve čtvrtek 22.10. tak jsem v sobotu zkusila test a negativní, ale dneska už je to 4 den a MS stále nikde.. Příznaky ani na těhu ale ani na MS nějak extra nemám, jen mě lehce pobolívá podbřišek a ale dvakrát se mi objevilo slabounké zašpinění.. Takže taky nevím na čem jsem 🙂 ale držím palce aby ti to dobře dopadlo 😉

nikcaneumannova
autor
25. říj 2015

@michy1986 Od 21.10. každý den krátkodobé špinění vždy tak na půl hod za den, TT negativní, žádné příznaky těhotenství nebo blížící se MS, takže na tom nejsem zatím nijak 😔 Ovšem z 95% jsem si jistá, že se o těhotenství nejedná, že mám pouze rozházené hormony 😖 I Tobě držím palce! 🙂

michy1986
26. říj 2015

@nikcaneumannova Tak já hlásím, že se mi včera večer rozjela MS.. tak aspoň už vím na čem jsem a začínám na novo 🙂

bella122
29. říj 2015

Dobrý den všem, S přítelem se snažíme o miminko a poslední dobou si nevím rady. Pře dvěma měsíci se mi cyklus posunul zřejme. Mívám menstruaci pravdilně 15tého ale přišla 20, další měsíc opět pozdě tentokrát 25, a tentokrát ještě nepřišla. Jelikož se snažíme ráda bych aby už tentokrát bylo zapečeno ale testy jsou pořád negativní :(. Nějaké změny na sobě pozoruji, mívám teplotu a jsem hodně unavená, táke často musím na malou ale to může z čehoko-li. Jaký je váš názor na situaci? Vím že nejjistější je gynekologie ale vzhledem k tomu jak dlouho se snažíme tak se té náštěvy bojím. Děkuji

monikagurthova
29. říj 2015

@bella122 Ahoj, ze zkušenosti, počkej cca 5 dní po MS a pak udělej test z ranní moči, pokud bude negativní jdi k doktorovi...

Sem začni psát odpověď...

Odešli