Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

39dc a stále duch

mruk
23. zář 2018

Pred tydnem jsem nasla pididucha, o tyden pozdeji stale carka tenka viz fotka. Ovulace byla 17DC... jak jste to mely vy?

balogis
23. zář 2018

@mruk jde o to aby čárka silila,máte foto prvního testu?nicméně za dva dny zkuste znovu a měla by být silnější.záleží jak dlouhý máte cyklus normálně.

saminomimino
23. zář 2018

Jiné,vždy to sílilo,tohle není pidi duch slušná čárka,ale měla by za týden být 100% silnější,může jít o neprosperující těhu a odejte to samo,tež i nestoupajícího hcg může jít o mimoděložní,pro příklad moje aktuální těhu testy,první foto jsou 10dpo a 12dpo,druhá fotka 14dpo,třetí foto 17 dpo (33 den cyklu a ovulace byla 16dc)Sílit by to určitě mělo,nicméně tak či tak to nic nevypoví o tom zda to dopadne dobře 4 x mi to vyšlo bylo z toho zdravé děti a poslední těhu u sílících ukázkových testů bylo v 100 ZT,držím palce,ale určitě bych být tebou zašla k doktorce

saminomimino
23. zář 2018

10tt tam mělo být,bylo ZT

mruk
autor
23. zář 2018

Dekuji, zitra jdu na krev a chtela jsem trochu porovnani.

lucik215
23. zář 2018

Zdravím,
já jsem teda měla dlouho slabou čárku na testu. Test jsem si dělala pár dní před termínem MS a byla slaboučká, pak jsem si dělala znovu když se dostavila MS a byla téměř stejná. Asi za další týden jsem šla na kontrolu a byla jsem těhotná a vše v pořádku.
Ale uričtě bych zašla na kontrolu. Držím pěsti.

lucik215
23. zář 2018

pardon - NEdostavila MS

Sem začni psát odpověď...

Odešli