4. den zpožděná menstruace, digitální test negativní

Ahojky,uz jsem z toho na hlavu tak potrebuju trochu povzbudit🙂... uz se snazime asi rok a pul, nemela sem normalni antikoncepci ale injekce a pak trvalo dlouho nez sem zase mela menstruaci,ted uz chodi jakz takz pravidelne +-28 dni cyklus...brala sem closti a ted 15. 11 jsem dostala pregnyl...s tim ze uz mam 4. Den zpozdeni a na digitalnim testu clear blue se mi ukazalo negativni...pred dvema dny byli na normalnim testu dusici uz sem to sem nekam vkladala a ted nic...tak nevim...boli me prsa a malinko spinim....ale jinak nic....mam jeste nadeji a nebo uz ne kdyz byl digitalni negativni??ten by mel byt spolehlivy nebo?uz sem z toho opravdu zoufala,vim ze to chce trpelivost a hlavne na to nemyslet ale to nejde kdyz to clovek tak moc chce.....vzdy se tesim ze uz se to povedlo a pak zase nic.....😞
frufrunka
7. pro 2013
@petgon22 Tohle není ještě tragédie, naopak, ber to pozitivně v tom smyslu, že těhotenství možné je a přirozeně, jen že to tenhle měsíc zrovna nevyšlo a je to tak dobře, miminko nebylo v pořádku... Příště už to bude jen a jen lepší! 🙂 Moc držím palce a myslím na Tebe!
petgon22autor
7. pro 2013
Dekuji ses moc hodna ,tesi me ze v tom nejsem sama...dekuji moc...mas pravdu musim to brat pozitivne ono to jednou vyjde az bude ten spravny cas🙂
bajulilinka
23. led 2016
Ahoj holky..ja měla 3 testy ducha ale gigitální negativní...a čarku mam silnější večer než ráno. To jsem měla i v 1 Těhu večer silnější vždy.....jsem uplně zozfala....Příznaky mám i čípek trdy dole vše....mama test duchove a digitalni n....

Začni psát odpověď...

Odešli