4 dny zpožděná MS, tlak v podbřišku, bolest zad. Těhotná?

eli_nka
7. srp 2015

Ahojky děvčata 🙂,

neukamenujte me za tuhle diskuzi 🙂. Jsem tak trochu mimo civilizaci na chate a nemohu si koupit test..
Jde o to, ze 4.7. byla posledni MS, ktera je vzdy pravidelna a chodi vzdy mezi 28-30dnem. Jenze tento mesic nedorazila. Nikdy se neopozdila. Mam zpozdeni nejake cca 4dny. Nemela jsem ani zadne predmenstruacni priznaky. V nedeli jsem pocitila zvlastni tlak v podbrisku a mirne pichani a pobolivani. Prisuzovala jsem to MS, ale nic. Pichani a tlak se nezmirnily, ba naopak. Jenze se k tomu pridaly bolesti bederni oblasti zad, prsa me boli (leve vic nez prave), telem mi probehne nekolikrat za den takovy zvlastne krasny pocit (chvilkova euforie). Obcas je mi na zvraceni, kdyz se nenajim,ale chut k jidlu nemam. Mivam bily husty vytok, ktery byl vcera trochu nazloutly, dnes opet bily.
Nemam to tady komu rict, resp. nechci mluvit o necem, co neni jiste...Ale myslite, ze by se mohlo jednat o tehotenstvi?
V pondeli se vratim do mesta a hned si koupim test a zjistim vic, ale do te doby to uz musim nekde ventilovat 🙂
Dekuji moc za Vase reakce 🙂

silva777
7. srp 2015

Je to jasny! Gratuluju! 🙂

bajana
7. srp 2015

Každý bozi deň tu pribudne rovnaký "problém"...a vždy ako nová diskusia...načo?
Áno, ak si mala nechránený styk, tehotná môžeš byť. Hlavne ak ti meška MS.

eli_nka
autor
7. srp 2015

Myslis? :-O ja se bojim tomu uverit driv, nez si udelam test :(

eli_nka
autor
7. srp 2015

Ja vim, ale zenska asi vzdy potrebuje pridat svuj individualni dotaz 😀

bajana
7. srp 2015

@eli_nka len je to dosť sebecký prístup....potom v týchto rovnakých témach zanikne špecifickejší problém....svoj individuálny dotaz môžeš položiť do už rozbehnutej diskusie...aj tak túto admin zamkne

eli_nka
autor
7. srp 2015

To me nenapadlo. Jsem tu poprve. Predtim jsem si delala legraci, tak se omlouvam. Jsem poucna pro priste. Dekuji moc ;)

pampalin
8. srp 2015

Ahoj!
Myslím, že by to vyjít mohlo! Držím palce!!! 😉

eli_nka
autor
8. srp 2015

@pampalin Dekuju moc! Po dnesni noci, kdy me krece budily ze spani a ted rano mam zase ten tlak, tomu zacinam verit...tak uvidime 🙂

mishell56
8. srp 2015

A bolí tě prsa? Mě bolela, jinak držím palce

eli_nka
autor
8. srp 2015

@mishell56 boli, hlavne to leve...jsou natekla a vecer boli vzdycky nejvic...

mishell56
8. srp 2015

@eli_nka tak to vypadá nadějně

victress
8. srp 2015

@eli_nka kdy předtím sis dělala legraci? souhlasím s @bajana , že jsi se mohla zeptat i jinde, každá žena nepotřebuje přidat svůj individuální dotaz...příznaky mohou odpovídat těhotenství, ale stejně tak nemusí, mohla sis je klidně vsugerovat jako spousta snažilek, které chtějí najít //..
chceš po nás odpověď, kterou nikdo neznáme, protože nejsme věštkyně, jenom čekám, kdy tu bude otázka "Když je v noci tma, mám jít spát?"

eli_nka
autor
8. srp 2015

S tim, ze kazda zena potrebuje odpoved na svoji individualni otazku. Hele tak dik, je tu spousta otazek stejneho typu. A omlouvam se jiz v dotazu. Jsem tu nova, tak jeste jednou se omlouvam. A ano, muze to byt vsugerovane, ale neni. Zensky jsou holt rypalky a nektere sve nazory musi ventilovat 🙂 klasika 🙂 jen jsem chtela vedet, jestli nekdo takove priznaky mel. ;) radeji uz mlcim 🙂 @victress a pokud sis nevsimla, uznala jsem svou chybu, ze jsem vubec kdy vytvorila tuhle diskuzi 🙂 ale i pres to holt musis rypnout 🙂

baruskaaa14
11. srp 2015

@eli_nka ja si myslim,ze kdyz se chces zeptat,tak se ptej....☺Od toho to tu je..A jsi tu nova,tak to nevis...☺Rypalky nech rypalkama...☺hodne stesti..☺

evulina77
11. srp 2015

@eli_nka tak jak to dopadlo? Jsou na testu //?

pampalin
11. srp 2015

Taky hořím zvědavostí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru