4 dny zpoždění. Jsem těhotná?

jancaaca
2. črc 2020

Holky, 4 dny zpoždění! Vidíte ji taky?❤️

tez83
2. črc 2020

@jancaaca ano,je tam.😉

nase_mimi
2. črc 2020

vidíííme🙂

lucca35
2. črc 2020

Ano,s takovouto jsem šla na odběr krve, HCG 120, pak po 3dnech HCG 500, za týden šel vidět váček, po kontrole další za 14dní,ta mne čeká příští týden. Ať to dopadne jak si přeješ ty sama. 🍀

verunkaded
2. črc 2020

Gratuluji je tam krásná čárka 💓😍

aron11
2. črc 2020

Ahoj můžu se k vám přidat? já dva dny zpátky našla na tehu testu slabou čárku včera byla též slabá a dnes už docela výrazná jsem 18den po ovulaci, ale moc se mi to nezdá, protože digitální test mi ukazuje 1-2 týdny od oplodnění a já už bych tam měla mít 2-3 tt tak jsem šla k dr. Ze strachu z mimodelozniho, protože to jsem prodělala v lednu, našla dutinku, byla taková zamlzena a řekla, že je v děloze, za 14 dnů jdu na kontrolu, ale růžové to nevidím, toto je moje páté těhotenství a z toho mám jen jednoho syna, takže už docela poznám, když něco není tak jak má být

aron11
2. črc 2020

@jancaaca Jani přeji hodně štěstí ✊ ty jsis asi ovulaci nehlidala, že?

aron11
2. črc 2020

@lucca35 i tobě držím pěsti ✊ mě hcg neodebirala, takže nevím jak na tom jsem, ale čekala jsem výraznější čárky 18 dpo, navíc mě přestala bolet prsa a bříško vůbec necítím, obcas pichnuti, jak jsi na tom ty? V jakém jsi tt a máš nějaké příznaky?

lucca35
2. črc 2020

@aron11 ahoj,sami neví,dle už 5,dle menzesu skoro 9,sexu se nechytí,ten je a byl obden cca takže jsem mimozemšťan pro Mudr a trhu mám potvrzené od 18.6. právě HCG 120 tehdy

jancaaca
autor
2. črc 2020

@aron11 jednu dobu ano, ale nedařilo se, tak jsem přestala hlídat a ejhle 🙂

lucca35
3. črc 2020

@aron11 křeče v podbřišku, sem tam prsa ale na úplném začátku teď už ani tak moc ne. Nezvracim, jen pořád spím. Já něco mezi 6-9tt

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru