42DC, test negativní. Po jaké době jste šly na kontrolu?

terezapetrova
15. čer 2014

Dobry den, dnes jsem cca 42DC, tehu testy negativni, o mimi se snažíme. Po jak dlouhe době jste sly na kontrolu k dr zda nejste tehotne, zda jste ok a pripadne na vyvolani menzes? Me nejdelsi cyky za posledních 8 mesicu jsou o 10 dnu kratsi a prumerne asi 30ti denní. Dekuji Vam 🙂

petula_88
15. čer 2014

Ja jsem mela hrozne dlouhe cykly, na kontrolu jsem sla az po objeveni 2 carek. Ukazaly se mi az 55dc.

terezapetrova
autor
15. čer 2014

@petula_88 Dekuji moc, muzu se zeptat ještě trochu jinak.. jak často jsi testovala tehu?

petula_88
15. čer 2014

@terezapetrova to jsem si pripadala jak cvok🙂 testovala jsem se snad kazdy 5ty den🙂

terezapetrova
autor
15. čer 2014

@petula_88 dekuji, To mi nyni neprijde tak často 🙂 a ted uz mas male na svete? 🙂

petula_88
15. čer 2014

@terezapetrova jj, uz ji jsou 3 mesice🙂 nakonec se nam zadarilo docela rychle, i kdyz jsem se rikala, jestli jsem v poradku - menses nikde, testy negativni.. ale je fakt, ze zensky u nas v rodine to maji takhle dlouhe. Jinak kdyz jsem sla na kontroli k doktorovi, to bylo 58dc, tak byl videt jen gestacni vacek. Na srdicko jsme museli jeste par tydnu pockat.

terezapetrova
autor
15. čer 2014

@petula_88 dekuju a at Vam mala hezky roste 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru