• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

42DC, test negativní. Po jaké době jste šly na kontrolu?

15. června 2014 
Dobry den, dnes jsem cca 42DC, tehu testy negativni, o mimi se snažíme. Po jak dlouhe době jste sly na kontrolu k dr zda nejste tehotne, zda jste ok a pripadne na vyvolani menzes? Me nejdelsi cyky za posledních 8 mesicu jsou o 10 dnu kratsi a prumerne asi 30ti denní. Dekuji Vam :slight_smile:
15. čer 2014 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem mela hrozne dlouhe cykly, na kontrolu jsem sla az po objeveni 2 carek. Ukazaly se mi az 55dc.
15. čer 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_88 Dekuji moc, muzu se zeptat ještě trochu jinak.. jak často jsi testovala tehu?
15. čer 2014 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova to jsem si pripadala jak cvok:slight_smile: testovala jsem se snad kazdy 5ty den:slight_smile:
15. čer 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_88 dekuji, To mi nyni neprijde tak často :slight_smile: a ted uz mas male na svete? :slight_smile:
15. čer 2014 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezapetrova jj, uz ji jsou 3 mesice:slight_smile: nakonec se nam zadarilo docela rychle, i kdyz jsem se rikala, jestli jsem v poradku - menses nikde, testy negativni.. ale je fakt, ze zensky u nas v rodine to maji takhle dlouhe. Jinak kdyz jsem sla na kontroli k doktorovi, to bylo 58dc, tak byl videt jen gestacni vacek. Na srdicko jsme museli jeste par tydnu pockat.
15. čer 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petula_88 dekuju a at Vam mala hezky roste :slight_smile:
15. čer 2014 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek