5 dní do MS a duch po limitu. Mám ho brát vážně?

lenka253
9. črc 2020

Zdravím,
mám 5 dní do MS, měla bych být 11DPO, dnes mi vyšel takovy test po limitu. Mužů ho brát alespoň trochu vážně? 😁

puclitko
9. črc 2020

@lenka253 Leni, taky jak moc to bylo po limitu? Já Vám toho ducha moc přeji, ale z vlastní zkušenosti vím, že jsem takových duchů obrečela několik.

lenka253
autor
9. črc 2020

@puclitko Myslim ze tak 20 minut. Za mokra se mi tam zdálo, ze tam je stín, až po uschnuti se takto vybarvil. Ale pred prvním jsme se snažili rok a půl a tento test mi to nikdy neudělal, tak snad bych mu mohla věřit.

nat
9. črc 2020

@lenka253 zkuste další test za 2-3 dny ale po limitu nebrat.Ja jich měla několik o limitu a ani jednou jsem těhotná nebyla.Ne nadarmo to na návodu píšou 🙂

misicka1988
9. črc 2020

@lenka253 Já měla pidi ducha po limitu, a mě to tedy vyšlo. Další den už byl dušík v limitu, a pak jen sílil.

lenka253
autor
9. črc 2020

@misicka1988 zkusím zítra ráno, zatím mi to vychází ze jsem 10-11DPO, takže je pořad docela dost brzy 🙂 dekuji 🙂

lenka253
autor
9. črc 2020

Tak jsem delala další a opět mi vyšel, i když po limitu. To snad přeci nemůže být náhoda 😁

miba10
9. črc 2020

@lenka253 i po limitu se to počítá. Já mám jednu čárku těžce po limitu doma 😁 kdyby ten hormon tam nebyl, tak to neukáže ani prd. Zkus za 2-3 dny znovu. Držím palce

puclitko
10. črc 2020

@lenka253 jasně, jak píšou holky, zkuste znovu a ono se to samo ukáže 😂 já ty duchy měla 3 roky 😕 to už pak tu čárku opravdu člověk tlačí očima.. Držím palečky

lenka253
autor
10. črc 2020

Tak dnes takhle 🙂

miba10
10. črc 2020

@lenka253 gratuluji 💐

ludmilka90
10. črc 2020

Gratuluji 🍀🍀

lenka253
autor
10. črc 2020

Dekuji 🥰

hanulkaha
10. črc 2020

@lenka253 no parada 👍 zrovna jsem chtela napsat, ze me uz dve carky po limitu behaji doma a vtom na me vykouklo foto testiku, takze uz jen tise gratuluji a preji at jde vse, jak ma 😊🍀🍀🍀

zouzalka1982
11. črc 2020

Ja mela ducha take po limitu a ted mi ten dušík běhá a dela radost 😀

puclitko
11. črc 2020

Jeee, je tam, mrnousek 💞 gratuluji

lenka253
autor
17. črc 2020

Ahoj,
tak testy sílí, ale mám 3. den zpoždění a čárka je pořad slabší . . Přitom u syna jsem je měla dva dny po MS stejně silné. K dr. jdu až 30.7., ale z tohoto jsem docela nervózní 🥺

baraskaska
17. črc 2020

@lenka253 hlavni je aby silila. Nelze to srovnavat s nicim protoze, jsi mohla mit ovulaci dele nez si myslis. Nebo se proste jen to hcg uvolnuje pomaleji 🙂

lenka253
autor
17. črc 2020

@baraskaska ovulaci jsem později určitě nemela prave. Doufám, ze se jen pomaleji uvolnuje 🙂

baraskaska
17. črc 2020

@lenka253 tak muze byt vice duvodu. Urcite bych se dopredu nestresovala. To ze carka sili je v tudle chvili to nejpodstatnejsi. Skus premerit za dalsi dva tri dny a uvidis. Ja jsem tri dny po ms taky nemela nejakou mega silnou carku, sice jsem brzy uu nasla ducha ale taky nesilila nrjak extra rychle a nekdo dokonce nema zadnou.

lenka253
autor
18. črc 2020

Tak přestává sílit . . Začínám z toho mít už docela obavy 😞

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru