5 dní zpožděná menstruace, testy negativní

kristynasch
28. zář 2016

Ahoj 🙂 Mám už 5 dní zpoždění MS a testy jsou stále negativní. Asi se zblázním 😀 Ukázal Vám test druhou čárku některé až později? Popřípadě kdy? 🙂

kattherinne
11. říj 2016

@k.chilli ahojky, držím palce, at tam naběhnou, já takhle testovala 12 dní a 13. přišla mrcha a to to mívám pravidelně a najednou se mi to rozhodilo...Začíná mě taky tlačit RP, tak ti naprosto rozumím, ale pořád věřím, že bud tenhle nebo další měsíc to vyjde...😉 Tak tfuj tfuj, at najdeš // už tento měsíc...🙂

k.chilli
12. říj 2016

@kattherinne dekuji moc 🙂 take preju at to vyjde;)
Prave me nejvic stve,ze jestli to neni tehu,tak se mi to zase cele rozhodi a ubira mi to tak drahoceny cas ☹ ja to mam uz po 6ti nedeli prave pravidelne,max den,dva rozdil ated meskam uz 6 den...vcera jsem psala kamaradce a ta,ze seji druhatko ukazalo az po 14dni po vynechani MS...
V patek a pak v pondeli udelam dalsi test a volam doktorce...

kattherinne
12. říj 2016

@k.chilli ještě bych to s tou doktorkou asi nehrotila, počkej do konce příštího týdne a uvidíš, 14 dní to meškat může, mně to naopak nikdy nemeškalo a najednou ano...A třeba tam už o víkendu najdeš // a budeš mít klídek, budu na tebe moc myslet, at to vyjde...😉

k.chilli
12. říj 2016

@kattherinne dneska odp.mi bylo i na zvraceni a boli me prsa,ale nechci tomu moc prikladat vahu,abych si psychicky nevyvolavala symptomy 😀 a nakonec nebyla zklamana...no k te doktorce stejne 2.11. Jdu,tak ji asi volat ani nebudu a uvidim...v patek si udelam dalsi test a uvidim ;) a ty taky porad nic?

carmilla
12. říj 2016

Holky, já jsem dneska byla už 41. den cyklu, čekám marně a těhotná nejsem...Někdy to naše tělo prostě blázní...a to u mě zrovna před tím, než jsme se chtěli začít snažit...no, dokud to nedostanu, tak to nepůjde, že...

kattherinne
12. říj 2016

@k.chilli mně předevčírem skončila mrcha, takže o víkendu začneme sexíkovat a snad už to tenhle měsíc klapne...😉 Já jsem měla těhu symptomy taky a test pořád negativní, ale samozřejmě to může být u tebe jinak...😉 Navíc moje kamarádka je těhu, tak jsem si to asi psychicky přivodila...:D

@carmilla jojo, někdy si to tělo s námi dělá co se mu chce...:D Mně to vyšlo na 43.DC, že přišla mrcha...Ale aspon jsem už konečně věděla, na čem jsem...:D

Jinak holky jsem si řekla, že další vložky ani tampony už nekupuju, takže v listopadu prostě očekávám // a bez debat...:D

k.chilli
12. říj 2016

@carmilla to mi povidej...jestli nejsem tehu a jen mi to zas blazni,tak je to pekne na houby,protoze bych idealne do konce roku potrebovala otehotnet...a ted by se mi to cele rozhodilo ☹

k.chilli
12. říj 2016

@kattherinne Jasne,jdi do toho !!! ;) budu drzet palce,at to tenhle cyklus vyjde ;)
My s kamaradkou taky planovali,ze druhatka budem rodit spolu (prvni mame o mesic) a zacli jsme obe v cervenci...a v pulce srpna uz byla tehotna 😀
Ja se prave snazim moc nepozorovat a radeji s tehu moc nepocitam,protoze nechci byt proste zklamana,ale porad doufam ;)

kattherinne
12. říj 2016

@k.chilli jj, tak to máme stejně, kamarádky malej je od té mojí cácorky taky o měsíc...😉 A ona v srpnu už těhotná, no někomu se hold zadaří hned, aniž by to čekal...:D Ale my to dáme taky a brzy...😉 Do konce roku to musí klapnout...🙂

k.chilli
12. říj 2016

@kattherinne Prave ;) jeden potomek senam uzprece poved,tak druhej pujde taky ;)

k.chilli
13. říj 2016

Ach jo,tak dnes rano dalsi test a opet negativni ☹ pritom uz je to 6 den zpozdeni,tak to uz by se asi ukazalo ne?:( od vcera me silene boli prsa,ale jinak nic...se z toho zblaznim!!!tak at ta mrcha uz prijde a muzem to zkouset dal,nebo se ukazou konecne ty //

k.chilli
13. říj 2016

Tak je to v riti :( zacla jsem spinit,takze zitra tu mam MS ☹ tak snad pristi mesic no :(

kattherinne
13. říj 2016

@k.chilli tak 6 dní ještě není tak hrozné...😉 Alespon víš, na čem jsi a můžete se snažit po MS...🙂

k.chilli
13. říj 2016

@kattherinne no mrzi me to,ale moc jsem s tim nepocitala,tak to neni tak velke zklamani a prave jak rikas,aspon se po te mrse muzem snazit dal ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru