5 dní zpožděná menstruace, testy negativní

kristynasch
28. zář 2016

Ahoj 🙂 Mám už 5 dní zpoždění MS a testy jsou stále negativní. Asi se zblázním 😀 Ukázal Vám test druhou čárku některé až později? Popřípadě kdy? 🙂

vercik83
28. zář 2016

Můžete si zajít za gynekologem, už by se to mělo ukázat. Máte ten s vyšší citlivostí?

v3ru
28. zář 2016

Já bych teda řekla že na gyndu je ještě brzo. Za týden bych test zopakovala, ale já měla test pozitivní už asi 3tí den zpoždění. To však nemusí nic znamenat 🙂

pettyynka
28. zář 2016

Ahoj, já mám tři dny zpoždění a test taky negativní :( příznaky žádné, jsem smířená s tím, že to nevyšlo.. jen už chci, aby mrcha dorazila a my se mohli snažit dál.. den předtím, než jsem to měla dostat, bolelo mě klasicky břicho a zada, byla jsem si jistá, že už to přichází, dokonce jsem měla i trochu krvavý hlen.. ale hned to přešlo a nic.. :( říkám si, že clearblue by to už ukázal, kdyby se zadařilo..

lucinka58
28. zář 2016

@kristynasch Objednala bych se na gynekologii, kde ti udělají ultrazvuk a vezmou HCG a budeš si jistá 🙂

dv1987
28. zář 2016

Dobrý večer mohu se zeptat jestli manžel když země vyšel tak měl sperma na přirození je tam nějaké riziko otěhotnění já ha neberu a ani kondom byla jsem u dr a ten mě našel nějaký útvar v děloze mohla bych být těhu ? ms dorazila o 8 dní déle ale nebyla tak silná jako vždy bývá a trvala jen 2,5 dne děkuji za odpověd a kdyby se jednalo o těhu tak za jak dlouho by to test ukázal

pettyynka
29. zář 2016

@dv1987 Já si myslim, že test už by Ti to ukázal.. A vy se snažíte o mimčo?

kristynasch
autor
29. zář 2016

@vercik83 mám desítkovej 🙂

@v3ru také si myslím, že je dobré ještě chvíli počkat 🙂 tak uvidíme, buďto do týdne dorazí nebo budu kupovat další test 🙂 kdyby to nevyšlo, tak se nic hrozného neděje, snažíme se teprve druhy měsíc, ale to čekání..

tereza1234566
29. zář 2016

Ahojky,ja vysadila HA a mesicky mi zacli od 30.8. -4.9. A pak jsme se snazili skoro kazdy den. MS mela prijit podle vypoctu v pondeli 26.9. A nic. Mam zpozdeni a testy negativni. Snad tam najdeme ty // 🙂

tereza1234566
29. zář 2016

@tereza1234566 a jinak,moje kamaradka mela zpozdeni cca dva tydny a test byl negativni. Pak se objednala na gyndu a byla tehu 😉

emysicka
29. zář 2016

Já si myslím, že se spíš jedná o zpoždění, to se mi stávalo často 🙂 ... ale Dr. ti určitě ředne jestli jsi těhu nebo ne 🙂 , popř ti MC nastartuje 🙂

tereza1234566
29. zář 2016

Jenze ja bych si prala mimčo 😁 🙂 nez aby dorazila MS

simkrk
29. zář 2016

me se carka poradne ukazala az po 10 dnech..🙂 a k dr jsem sla za dalsich 14 dnu 🙂 jen vyckejte a ona se ukaze 🙂

kristynasch
autor
29. zář 2016

@tereza1234566 Tak snad nám to vyšlo 🙂 měla by jsi hrozný štěstí, kdyby vám to vyšlo hned první měsíc 🙂 Taky bych raději mimčo, než aby dorazila MS 😀 ale pokud se o těhu nejedná, tak ať příjde a můžeme se snažit dál 🙂 Ono se říká, že někdo má ovulaci třeba až později, tak proto testy ukazují výsledek až déle. Každopádně vyvolávačka prý těhu nějak neuškodí, spíše ho podpoří 🙂 Tak nám obou držím palce!!! 🙂

kstablova
29. zář 2016

@tereza1234566 ahoj mám to podobně. MS měla přijít 26.9. a zatím nic. Na testu slabý duch, ale nesílí....je to celé nějaké divné .... 😕
@simkrk moc doufám, že budu také takový případ 😉

simkrk
29. zář 2016

@kstablova no moc na ty carky nespechejte...chce to fakt vyckat..kazdymu se ty carecky ukazou v jinym case 🙂 nekomu po 3 dnech nekomu az po tydnu nekomu dele..🙂 a k dr. to nema cenu chodit hnedka jelikoz by nevidel nic..ja sla defakto az nekdy v 6tt a byla tam uplne miniaturni tecka =D takze chce to fakt vyckat 🙂 nam se to podarilo asi po 9 mesicich 🙂

kstablova
29. zář 2016

@simkrk no já jsem shodou okolností objednaná na úterý k mudr, takže pokud nepřijde MS tak půjdu a uvidím.

simkrk
29. zář 2016

@kstablova tak to je dobry 🙂 treba vam udela doktor radost 🙂 budu drzet palce =)

pettyynka
29. zář 2016

Holky, držím palce, aby to vyšlo!! u mě už bohužel dnes dorazila MS, ale tak budem se snažit dál a doufám, že se taky dočkám..

lencak80
29. zář 2016

tak já jsem úplně mimo.... v neděli jsem to měla dostat, nic.... vím, že jsem měla později ovu, takže jsem to očekávala dnes, ale zase nic a teplota stále 37,1. Vím, že mi klesne v den příchozí MS. Dnes jsem 32DC, takže čekám ještě snad zítra. Těhu příznaky nemám... testy negativní. Jsem nadržená... což většinou tedy před MS nemám...spíše naopak. Obevil se mi bílý výtok... tak jestli do neděle nic,, tak v pondělí valím na gyndu. Ale mám nervy na pochodu....

lencak80
29. zář 2016

jsou vůbec ty testy spolehlivé?

pettyynka
29. zář 2016

@lencak80 Ono je lepší dělat víc různých testů, já nejvíc věřím těch od clearblue.. být Tebou, počkala bych do toho pondělka a šla bych pak na gyndu. Držím palce, aby se do té doby ukázaly ty dvě // 😉

lencak80
29. zář 2016

od clearblue, myslíš ten digitální nebo může být nějaký obyčejný? kupovala jsem vždy v Tetě... stále stejný. Jsem právě mimo, kdy mohla proběhnout ovulace. Většinou to na sobě poznám... a teď tedy fakt nevím.

tereza1234566
29. zář 2016

Ja po vysazeni HA absolutne nevim kdy mam ovulaci. Vyzkousela jsem test Dr. Max, mamatest a jeste jeden z Rossmannu a vsechny bohuzel negativni,ikdyz mam zpozdeni uz 3 den.

pettyynka
29. zář 2016

Klidně i ten normální.. i když ten digitální je taky super. Loni, když jsem byla v tom, měla jsem úplně slabého ducha na mamatestu a právě ten clearblue to ukázal jasně.. ale bohužel jsem o to v 8tt přišla ☹
Já jsem na sobě ovu nikdy nepoznala, vůbec jsem nevěděla, kdy to mám, tak jsem si od nich koupila i ty ovu testy a konečně jsem zjistila, kdy ji mám.. předtím jsem si dělala ovulační mamatesty a nikdy jsem neměla tu druhou čárku stejně silnou jak tu kontrolní.. pak jsem byla na prášky, jestli mám vůbec ovu.. tak tenhle měsíc jsme na to vlítli podle testů a stejně nic ☹

kattherinne
29. zář 2016

Ahojky všem, zítra to bude týden, co mi mešká MS, testy zatím negativní, cítím se divně, motá se mi hlava, tak nevím, jestli můžu být nebo ne...Zkusím to zítra ráno a uvidím...Jinak držím všem palce, ať se ty // ukážou co nejdříve...🙂

tereza1234566
29. zář 2016

Tak to si tu stejne. Snad uz ty dve vysneny carky najdeme..snazim se prvni mesic hned po vysazeni, a 4 dny zpozdeni a testy negativni..uvidime :/ 🙂

tereza1234566
29. zář 2016

@kattherinne ale dnes jsem se ptala kamaradky,nemela zadne priznaky az na 2x zvraceni..jinak MS mela nepravidelnou a zpozdeni dva tydny,udelala test a negativni,pak zasla na gyndu a bylo to 🙂

kattherinne
29. zář 2016

@tereza1234566 a kdy budeš testovat? Já písnu ráno, jak jsem dopadla...🙂 Jinak se snažíme také první měsíc, teda chtěli jsme už v únoru, ale dopadla mi špatně koloskopie, tak mi to ještě zakázali, no a ted už mi to dopadlo dobře, tak máme povoleno, akorát mě trochu tlačí čas, jelikož mi v dubnu končí mateřská a do práce jít nemůžu, tak snad to stihneme...:D Jo a já jinak měla MS většinou pravidelnou, posledních pár měsíců max 2-3 dny spoždění, nebo jsem to dostala o 2 dny dříve, takže je to divné, ale je možné, že se mi to rozhodilo po dovolené, vrátili jsme se 5.9.z Chorvatska, no nevím...Každopádně už bych ráda věděla na čem jsem....:D

tereza1234566
29. zář 2016

Ja prave testy uz delala :D a furt nic..tak snad treba zitra :O jinak ja prave vysadila antikoncepci hned dalsi den jsem menstruovala to bylo 30.8.2016 no a do 4.9.2016 a skoro kazdy den jsme to zkouseli a uz mam zpozdeni :D ale pred antikoncepci jsem MS mela nepravidelnou no..snad se dockam,uz ted..nechci cekat :/

tereza1234566
29. zář 2016

Jinak ty sis pocitala ovulaci? A plodny dny ? .. ja ze absolutne nevim kdy je mam :D tak proto kazdy den skoro,tim se nic nezkazi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru