5 dní zpoždění. Vidíte ducha?

solatka15
1. srp 2019

Dobry den dnes jsemm delala tt z denni moci , vidite ho tam taky? Nebo uz jse blazen ... mam 5 dni spozdeni ms. Dekuji Andy

radullah
1. srp 2019

něco tam vidím...zkusila bych za dva dny ještě jeden, jestli bude silnější. Já jsem měla pátý den meškání už dálnici, ale to vůbec nemusí platit u každého

zelenaesmolda
1. srp 2019

@solatka15
proc otviras novou diskuzi na tohle tema?kazdy den aspon jedna,kdybys trosku hledala najdes uz diskuze,ve kterych se to resi.proc nepridas prispevek do jedne z nich?

deniskqaa
1. srp 2019

@solatka15 něco tam je ale zdá se mi že je to odstín no každopádně udělej ještě jeden jak bylo řečeno tak za 2dny ale skus z ranní moči ten je jistější. A nebo si kup HCG test

solatka15
autor
1. srp 2019

Prave ze sili na klasickych prouzkovych testech jsou uplne nepatrne carecky onichz jsem si myslela ze jsou to jen vadne testy musela jsem je hledat , a na tomhle uz je to hned videt na prvni pohled , tak nevim 🤔

moxha
1. srp 2019

Přijde mi ta čárka došeda,tak uvidíš

preiba
1. srp 2019

@zelenaesmolda tak není tam ta její fotka na kterou se ptá v těch ostatních diskuzích. Netřeba rýpat do každého,kdo položí stejný, ba podobný dotaz...
Já třeba na ty diskuze mrknu tak jednou za měsíc, dva a taky to neprojíždím shora dolů, to raději tragim čas jinak a užitečněji.
To Tvé neustálé rypani nešlo přehlédnout i přes mou malou návštěvnost. 🙂

zelenaesmolda
1. srp 2019

@preiba
tak vlozim fotku do existujici diskuze ne?kdyz nekdo polozi novy dotaz do diskuze tak ta se automaticky hodi mezi ty na hlavni strance,chce to trosku premyslet a ne zakladat 150tou diskuzi na stejne tema 🙂

preiba
1. srp 2019

@zelenaesmolda spousty si pak upozornění na tyto diskuze maže a hlavně,kdyz vidím nadpis otázky " duch ? " , tak asi vím , co tam najdu ne ? Takže když mě to bude štvát,tak to otevírat ani nebudu 😉

solatka15
autor
2. srp 2019

@zelenaesmolda kdyz vlozim prispevek do neciho prispevku prijde.mi.to.neslusne. ja si myslim ze stranky.modrykonik.cz je tu od.toho aby.se sem t diskuze zakladaly . Ano nikde jsem.nenasla test zrovna takovy jako vysel mne. Pokud vas to tak obtezuje prosim neodpovidejte mi na tuto diskuzi. Hadat se s vami.urcite o tohle nebudu !... chtela jsem se jen slusne.zeptat maminek.na nazor na muj test , zalozila jsem si novou diskuzi protoze se.mi uz stalo ze sem narazila na maminku ktere vadilo ze se ptam v jejim.prispevku !

zelenaesmolda
2. srp 2019

@solatka15
ano,at se zakladaji diskuze ale proc je treba zakladat diskuzi na jedno tema tisickrat?
O tom,ze fotit tehotenske testy a davat je na net a chtit po ostatnich diagnozu uz radsi ani nemluvim,to je na hranici svepravnosti.

solatka15
autor
2. srp 2019

@zelenaesmolda Ja jsem po vas diagnozu nechtela , jen jsem se.ptala na fotku . Mam doma dve deti tak uz neco.vim. jenze u obou deti jsem.mela pozit. Test uz pred ms a ted az do vcerejska nic. Jen dusi ktere sem musela skoumat.pod uhlem svetla az vcera mi vylezlo.tohle. hned v limitu tak jsem jen chtela vedet jestli uz sem stoho nezblbla . Pokud vam tato diskuze prijde tak moc.otravna.klidne ji smazu

solatka15
autor
2. srp 2019

Mimochodem ta druha.carka neni seda ale slaboulince ruzova po rozebrani testu jsem zjistila.ze je na testu pruhledny umělohmotný prouzek ktery mi udelal odstin šedé .

marketkaaa30
2. srp 2019

@solatka15 a dneska jsi netestovala? Já mám 8 dní zpoždění a test mám takto.. Ale také záleží, kdy jsi měla ovulaci, pokud později než bývá, proto může být i teď jen slabší čárka

solatka15
autor
2. srp 2019

@marketkaaa30 ahoj no netestovala jsem od rana mne bolelo bricho tak jsem cekala co teda bude a trosku jsem zakrvacela a strasne mne boli pravy vajecnik jakoby mi mel prasknout tak to nejspis nedopadlo no :( pocitam stim ze se ms do rana rozjede

solatka15
autor
2. srp 2019

@marketkaaa30 mozna i proto tak slabe testy

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru