Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

5x negativní těhotenský test. Můžu být těhotná?

laja64
27. zář 2014

Ahoj holky, beru HA Eloine, cca před 3 měsíci jsem si zapoměla vzít jednu tabletku - přečetla jsem si příručku k HA a bylo tam napsáno, že mám brát dvě balení po sobě. Brala jsem, MS přišla 17-19.7., pak jsem brala zase dvě plata v kuse (MS měla přijít, když jsme byli na dovolené). Teď mi je prostě divně..Dělala jsem si 5 těh.testů....vždy cca 2-3 dny po sobě. Všechny negativní. Tady jsem četla, že když je ženská těhotná, těh.testy sílí.... Stalo se to někomu, že jste ,dělali xx testů byly negtivní a přesto jste byly těhotné ? Teď čekám MS za 4 dny, tak jsem zvědavá.. U dcerky jsem se cítila zvláštně a 3 dny před očekávnou MS jsem si udělala test a byl hned pozitivní. Díky za odpovědi.

lencak80
27. zář 2014

Myslím si, že těhu nebudeš, ale víš jak...
ale pokud bereš antiko a nezapomínáš pilule tak by snad mělo být vše ok a ms dostaneš tak jak máš, ale to ti nikdo tady asi neodpoví, to uvidíš sama za 4 dny, nehledě na to, že je stejně brzy na nějaké testování

brrnacka
27. zář 2014

Těhotná pravděpodobně nebudeš.. pokud ti bude meškat MS, pak případně znovu testuj 😉

laja64
autor
4. říj 2014

Tak MS došla jak mela, ale přesto se citim porad divne :D Hlavne mam ,,nafouklé břicho,, jak kdybych byla tak v 16tt :D Dokonce jsem u sebe zpozorovala, jak mam ruku na břichu...:D Takze asi hodne zafungovala psychika a hlavne sugesce .... K Dr. jdu na kontrolu příští týden.

Sem začni psát odpověď...

Odešli