6-7 DPO trochu krvácím. Co to může být?

Ahojte holky 🙂 . Mohu vás požádat o radu? Vezmu to od začátku:Snažíme se o miminko a zatím nic 😞. Jsem asi 6,7DPO a našla jsem trochu (promintě jak to musím napsat) krve na slipové vložce a i na toaletním papíru.Né moc,spíše po kapkách,ale červená,né jako špinění(do hněda). Ms mám dostat až tak 6.5. Ráda bych znala váš názor,co by to mohlo být.? Děkuji předem.
amallie
28. dub 2012
@hopisek začínající menstruace, například
Nebo prasklá cévka ze sexu, nebo počínající špinění, variant je hodně a rozhodně v tom nevidím nic neobvyklého
spaghi
28. dub 2012
rika se, ze cca 8 den od oplodneni se oplodnene vajicko usadi a muze se tim "zavrtanim" vajicka do sliznice delohy uvolnit trochu krve, ja to tak mela, nejdriv jsem myslela, ze mi zacina MS o trochu drive, ale bylo to nastesti to "zavrtani" 🙂
sabcav
28. dub 2012
@hopisek může to být cokoliv, začátek ms, prasklá žilka, ale klidně i nidační krvácení 😉 (některé ženy trošku zašpiní nebo zakrvácejí, když se mimčo chytá ). Uvidíš, zda se rozjede ms a nebo to zmizí, v termínu ms, když nedorazí, tak můžeš zkusit testnout, dnešní 10kové testíky dokáží z ranní moči zachytit ducha // . Držím palce 🙂
hopisekautor
28. dub 2012
@amallie děkuji. Po sexíku to být asi nemůže,neboť jsme se milovali naposled 25.4.. Myslíš,že Ms může přijít takhle brzy? Mám to dostat kolem 6.5..
hopisekautor
28. dub 2012
@spaghi Tak to zahnízdění by bylo super 🙂

@sabcav Raději bych to nidační krvácení 😃 . Uvidíme.
Nezbývá než čekat. Ale mate mě i čípek,neboť tvrdej,uzavřenej a dole. No počkám týden a uvidíme. Děkuji.

Začni psát odpověď...

Odešli