6-7 DPO trochu krvácím. Co to může být?

hopisek
28. dub 2012

Ahojte holky 🙂 . Mohu vás požádat o radu? Vezmu to od začátku:Snažíme se o miminko a zatím nic ☹. Jsem asi 6,7DPO a našla jsem trochu (promintě jak to musím napsat) krve na slipové vložce a i na toaletním papíru.Né moc,spíše po kapkách,ale červená,né jako špinění(do hněda). Ms mám dostat až tak 6.5. Ráda bych znala váš názor,co by to mohlo být.? Děkuji předem.

amallie
28. dub 2012

@hopisek začínající menstruace, například
Nebo prasklá cévka ze sexu, nebo počínající špinění, variant je hodně a rozhodně v tom nevidím nic neobvyklého

spaghi
28. dub 2012

rika se, ze cca 8 den od oplodneni se oplodnene vajicko usadi a muze se tim "zavrtanim" vajicka do sliznice delohy uvolnit trochu krve, ja to tak mela, nejdriv jsem myslela, ze mi zacina MS o trochu drive, ale bylo to nastesti to "zavrtani" 🙂

sabcav
28. dub 2012

@hopisek může to být cokoliv, začátek ms, prasklá žilka, ale klidně i nidační krvácení 😉 (některé ženy trošku zašpiní nebo zakrvácejí, když se mimčo chytá ). Uvidíš, zda se rozjede ms a nebo to zmizí, v termínu ms, když nedorazí, tak můžeš zkusit testnout, dnešní 10kové testíky dokáží z ranní moči zachytit ducha // . Držím palce 🙂

hopisek
autor
28. dub 2012

@amallie děkuji. Po sexíku to být asi nemůže,neboť jsme se milovali naposled 25.4.. Myslíš,že Ms může přijít takhle brzy? Mám to dostat kolem 6.5..

hopisek
autor
28. dub 2012

@spaghi Tak to zahnízdění by bylo super 🙂

@sabcav Raději bych to nidační krvácení 😀 . Uvidíme.
Nezbývá než čekat. Ale mate mě i čípek,neboť tvrdej,uzavřenej a dole. No počkám týden a uvidíme. Děkuji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru