6. den zmeškaná MS, čárka na TT stále slabší

evicka151
20. říj 2014

Ahoj 🙂 obracím se na Vás s odtazem ohledně TT. Dnes MS mešká šestý den. Ode dne očekávané MS testuju, ale čárka na TT sice nabrala na intenzitě, ale furt to není dálnice jako má být :D Přidávám foto, dolní je z prvního dne očekávané MS, druhá 4. odpoledne, třetí 5. den odpoledne a dnes jsem testovala ráno a čárka se mi zdá stále stejně "silná"...tak nevím, v příbalovém letáku testů Dr. Maxe píšou, že na síle čárky nezáleží, že buď tam je a nebo není, tak váhám, zda koupit ten dražší digitál? kde to napíše rovnou a žádné čárky? co si o tom myslíte? děkuji 🙂

ladyhacek
20. říj 2014

já měla také takhle slabou čárku a dál jsem netestovala, počkala jsem týden po MS a pak se mi začalo dělat nevolno a zašla rovnou k DR a tam to potvrdil. Nekupovala jsem si tunu testů a jsem na konci 4 měsíce a čekám zdravé miminko 🙂.
Takže za mě jsi těhotná.

anisek0
20. říj 2014

@evicka151 kdy se budeš cítit klidnější tak si ho kup.... jinak gratulace ... je to tam 🙂

pulpk
20. říj 2014

Podle mě jsi těhotná, hodně štěstí 🙂

veru_bart
20. říj 2014

Taky to tak vidím, objednej se na gyndu🙂

hapovab
21. říj 2014

Zajdi si na krev a budeš mít jistou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru