6 dni do menstruace a těhotenské příznaky (skutečné či vsugerovane)

okiholka
19. črc 2019

Ahojte holky, do menstruace mám 6 dni. Ale už cca přes týden bolest v podbrisku, sem tam nevolnost, únava a malátnost. S prvním prckem si to vůbec nevybavuji jelikož bylo neplánovaně 🙂.
Takže je to možné, ze když nám to jednou ujelo 🙂 tak se něco zrodilo...nervozita mi nedala a mám tady dva tehu testy ...vidíte také nepatrné duchy nebo už je mám vykoukane jen já 🙂 :D.

sudylichozrout
19. črc 2019

@okiholka vidim 🙂

claire90
19. črc 2019

Jsou tam 😉

jessical
19. črc 2019

Také vidím 😇 Mohla bych se zeptat při jak dlouhém cyklu se vám ukázal takový dušík?

okiholka
autor
19. črc 2019

@jessical 🤔☺️ Tak uvidíme...příští týden bude chytřejší , ale nedalo mi to neudělat si test 🙈😃
Délka cyklu 28 dni

marketkaaa30
19. črc 2019

Ahojky. Úsměvné, ale taky to mám tak, MS cekam ve čtvrtek.. Jsem unavená, po snídani mi je celé dopol na zvracení.. A ráno na testu toto 😉

marketkaaa30
19. črc 2019

11 DPO

okiholka
autor
19. črc 2019

@marketkaaa30 no teda 😊😇
Tak uvidíme uvidíme 🙂
Mně je celkově jinak 🤷‍♀️

marketkaaa30
22. črc 2019

@okiholka tak jak to vypadá? Testovala jsi? Já dneska takto..

okiholka
autor
23. črc 2019

@marketkaaa30 Teda 😊😇 to už opravdu vypadá na gratulaci 👌😊.
My jsme teď do neděle na dovolené na Slovensku, takže počkám - nebo v podstatě ve čtvrtek má přijít menstruace, tak budu vědět 🙂.
A jak Ti je? 🙂
U mě sem tam poboli podbrisek a jinak už nic 🙂

marketkaaa30
23. črc 2019

@okiholka ahaa, tak užívej dovcu 😘
já myslím, že u mě ve čtvrtek už nedojde 🙈 no trochu citlivé prsa, podbrisek popichava, občas žaludek jak na vodě a únava.. Po třech měsících snažení a bude to snad 4.tehu😉 ❤️

marketkaaa30
29. črc 2019

ahoj, tak jak to vypadá? Přišla nebo ne 😇
@okiholka

okiholka
autor
29. črc 2019

@marketkaaa30 Tak u mě menstruace nakonec přišla :(...ale moje tělo je asi celé nějaké zblazněné, i menstruace byla drobet jinačí než bývá....takže i když mi to je drobet líto, tak hlavu nevěsím 🙂 na druhem prckovi začneme plně pracovat po létě 🙂
A copak ty 🙂? Potvrzeno u doktora ☺️😇🤰

marketkaaa30
30. črc 2019

@okiholka jeej, tak to je mi líto 😔 k dr se objednám příští týden, aby na utz bylo něco vidět, stejně by mě asi dříve neobjednala. Ráno jsem dělala ještě digi clearblue a vyšlo toto a už netestuju🙈🤣🤣 jinak mi začíná být pěkně blbě, tak uvidíme a snad bude vše v pořádku 🙏❤️
Držím palečky, ať se vám, co nejdřív zadari, příští měsíc už to vyjde🌹.. Já taky přestala brát antikoncepci a MS byla po dvakráte divna, už před MS jsem týden spinila a malinko krvacela, no a teď už nedošla 💪

okiholka
autor
31. črc 2019

@marketkaaa30 Držím palečky ať je všechno v pořádku 😊...a ať Ti hlavně není moc zle 😃😊.
Určitě se potom ještě pochlub jak to dopadlo ❤️.
A my uvidíme jak to půjde či nepůjde 😇...napsala bych 😊

marketkaaa30
2. srp 2019

@okiholka
děkuji, určitě pisnu a ty pak taky, zachvilku bude ovulka 😉 a pak už ms nepřijde 💪 Já minulý měsíc taky měla ducha, ale nesilil a pak jsem týden do MS spinila.
Je mi zatím jakž takž, akorát jsem strašně strašně unavená, doma děti 14, 4, 2 tak mi dají trochu zabrat ❤️
Ale dá se, po obědě je zazenu do hajan, tak mám 2hodky klidu a ten nejstarší už toho tolik nepotřebuje 🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru